Plugins - All in One SEO – Best WordPress SEO Plugin – Easily Improve SEO Rankin - en to nl translation catalogue (3100 entries)

en: We were unable to save the .htaccess file because the file was not writable. Please check the file permissions and try again.
nl: We konden het .htaccess bestand niet opslaan omdat het bestand niet beschrijfbaar was. Controleer de bestandsrechten en probeer het opnieuw.

en: We were unable to save the .htaccess file due to syntax errors. Please check the code below and try again.
nl: We konden het .htaccess bestand niet opslaan wegens syntaxfouten. Controleer de onderstaande code en probeer het opnieuw.

note: Translators: 1 - The type of format ("Title", "Alt Tag", "Caption" or "Description").
en: %1$s Format
nl: %1$s format

note: Translators: 1 - A internal link for Redirects, 2 - Open strong tag, 3 - Close strong tag.
en: %2$sYour redirect was added and you may edit it <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.%3$s
nl: %2$sJe omleiding is toegevoegd en je kan deze <a href="%1$s" target="_blank">hier</a> bewerken.%3$s

en: Add a Redirect
nl: Een omleiding toevoegen

en: All letters are converted to lower case (small) letters.
nl: Alle letters worden omgezet in kleine letters.

en: Alt Tag
nl: Alt tag

note: Translators: 1 - The image attribute name ("Caption" or "Description").
en: Autogenerate %1$s on Upload
nl: Automatisch genereren van %1$s bij uploaden

en: Caption
nl: Bijschrift

en: Reviews
nl: Beoordelingen

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s can automatically output a table of contents based on your heading tags below. Search engines sometimes use table of contents in search results or rich snippets which can help you increase your rankings.
nl: %1$s kan automatisch een inhoudsopgave maken op basis van je koptekst tags hieronder. Zoekmachines maken soms gebruik van inhoudsopgaven in zoekresultaten of rich snippets, wat je kan helpen je positie te verbeteren.

en: Add a heading block below to begin generating the Table of Contents.
nl: Voeg hieronder een koptekst blok toe om te beginnen met het genereren van de inhoudsopgave.

en: Are you sure you want to delete these links?
nl: Weet je zeker dat je al deze links wil verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this link?
nl: Weet je zeker dat je deze link wil verwijderen?

en: Edit HTML Anchor:
nl: HTML anker bewerken:

en: Import from a JSON file...
nl: Van een JSON bestand importeren...

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: The HTML anchor allows %1$s to link directly to your header from this table of contents block. Feel free to edit if you want, but an anchor is required. For headings without an anchor, %1$s will automatically generate them.
nl: Met het HTML anker staat %1$s toe vanuit dit inhoudsopgave blok rechtstreeks naar je header te linken. Voel je vrij om te bewerken als je dat wil, maar een anker is vereist. Voor kopteksten zonder anker zal %1$s ze automatisch genereren.

en: You can use this section to add any URLs to your sitemap which aren’t a part of your WordPress installation. For example, if you have a contact form that you would like to be included on your sitemap you can enter the information manually.
nl: Je kunt deze sectie gebruiken om URL's aan je sitemap toe te voegen die geen deel uitmaken van je WordPress installatie. Als je bijvoorbeeld een contactformulier hebt dat je in je sitemap wil opnemen, kun je de informatie handmatig invoeren.

en: Store
nl: Winkel

en: Sample Parent Term Name
nl: Voorbeeld hoofdterm naam

en: The permalink for this post just changed! This could result in 404 errors for your site visitors.
nl: De permalink voor dit bericht is zojuist veranderd! Dit kan resulteren in 404 fouten voor je site bezoekers.

en: Parent Term
nl: Hoofdterm

en: The name of the parent term of the current term.
nl: De naam van de hoofdterm van de huidige term.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s Table of Contents
nl: %1$s inhoudsopgave

note: Translators: 1 - Opening bold HTML tag, 2 - Closing bold HTML tag, 3 - Initial score range, 4 - Final score range.
en: A very good score is between %1$s%3$d and %4$d%2$s.
nl: Een zeer goede score ligt tussen %1$s%3$d en %4$d%2$s .

en: at least one
nl: tenminste een

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: Build a Better %1$s
nl: Bouw een betere %1$s

note: Translators: 1 - Opening link tag, 2 - Closing link tag.
en: Dedicated HTML Sitemaps do not work while using "plain" permalinks. Please update your %1$spermalink structure%2$s to use this option.
nl: Dedicated HTML sitemaps werken niet bij gebruik van "plain" permalinks. Werk je %1$spermalink structuur%2$s bij om deze optie te gebruiken.

en: Display Block
nl: Weergave blok

en: Done
nl: Klaar

en: FAQ Options
nl: FAQ opties

en: FAQPage schema is a Pro feature.
nl: FAQPage schema is een Pro functie.

note: Translators: 1 - Opening bold HTML tag, 2 - Closing bold HTML tag, 3 - Score.
en: For best results, you should strive for %1$s%3$d and above%2$s.
nl: Voor de beste resultaten zou je moeten streven naar %1$s%3$d en meer dan%2$s.

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: Get improved features and faster fixes by sharing non-sensitive data via usage tracking that shows us how %1$s is being used. No personal data is tracked or stored.
nl: Krijg verbeterde functies en snellere reparaties door niet-gevoelige gegevens te delen via gebruiks tracering die ons laat zien hoe %1$s wordt gebruikt. Er worden geen persoonsgegevens bijgehouden of opgeslagen.

en: Get relevant suggestions for adding internal links to all your content as well as finding any orphaned posts that have no internal links.
nl: Krijg relevante suggesties voor het toevoegen van interne links aan al je inhoud en het vinden van verweesde berichten die geen interne links hebben.

en: Great choice! Get started with MonsterInsights today to see how people find and use your website.
nl: Goede keuze! Ga vandaag nog aan de slag met MonsterInsights om te zien hoe mensen je site vinden en gebruiken.

en: List Style
nl: Lijststijl

en: Meta Description
nl: Metabeschrijving

en: Needs improvement
nl: Heeft verbetering nodig

en: Not Enough Words
nl: Niet genoeg woorden

en: Open Your RSS Feed
nl: Open je RSS feed

en: Headlines with 20-30% common words are more likely to get clicks.
nl: Kopregels met 20-30% gewone woorden hebben meer kans op klikken.

en: All in One SEO is perfect for business owners, bloggers, designers, developers, photographers, and basically everyone else. If you want to optimize your WordPress SEO, then you need to use All in One SEO Pack.
nl: All in One SEO is perfect voor ondernemers, bloggers, ontwerpers, ontwikkelaars, fotografen, en eigenlijk voor iedereen. Als je je WordPress SEO wil optimaliseren, dan moet je All in One SEO pack gebruiken.

en: Reduce Word Count
nl: Beperk het aantal woorden

en: Reorder
nl: Herschikken

en: Reordering the headings in the Table of Contents block is a feature that can only be used by Pro users. Upgrade to Pro to unlock this advanced functionality.
nl: Het herschikken van de kopteksten in het inhoudsopgave blok is een functie die alleen door Pro gebruikers kan worden gebruikt. Upgrade naar Pro om deze geavanceerde functionaliteit te ontgrendelen.

note: Translators: The short plugin name ("AIOSEO Pro").
en: This feature is available only for %1$s users
nl: Deze functie is alleen beschikbaar voor %1$s gebruikers

en: Title Wrapper
nl: Title wrapper

en: To let search engines know which profiles are associated with this site, enter them below:
nl: Geef hieronder de profielen waarvan je wil dat zoekmachines weten dat ze gelinkt zijn aan deze site:

en: Too Many Words
nl: Teveel woorden

en: VAT ID:
nl: BTW ID:

en: Want to get the most out of Clarity? Integrate Clarity with Google Analytics using MonsterInsights today!
nl: Wil je het maximale uit Clarity halen? Integreer Clarity vandaag nog met Google analytics via MonsterInsights!

en: Who should use AIOSEO?
nl: Waarom gebruik maken van AIOSEO?

en: Word balance
nl: Woordbalans

en: Write a question...
nl: Schrijf een vraag...

en: Write an answer...
nl: Schrijf een antwoord...

en: Yes, count me in!
nl: Ja, reken op mij!

en: Your headline would be more likely to get clicks if it had more uncommon words.
nl: Je kopregel zou eerder klikken krijgen als deze meer ongebruikelijke woorden bevat.

en: Table of Contents Settings
nl: Inhoudsopgave instellingen

en: Show or hide the saturday hours.
nl: Toon of verberg de zaterdag uren.

en: Show or hide the sunday hours.
nl: Toon of verberg de zondag uren.

en: Show or hide the Tax ID.
nl: Toon of verberg het BTW ID.

en: Show or hide the thursday hours.
nl: Toon of verberg de donderdag uren.

en: Show or hide the title.
nl: Toon of verberg de titel.

en: Show or hide the tuesday hours.
nl: Toon of verberg de dinsdag uren.

en: Show or hide the Vat ID.
nl: Toon of verberg het BTW ID.

en: Show or hide the wednesday hours.
nl: Toon of verberg de woensdag uren.

en: Terrain
nl: Terrein

en: The address label.
nl: Het adres label.

en: The email label.
nl: Het e-mail label.

en: The height of the map. You may use a percentage or a fixed height in pixels.
nl: De hoogte van de kaart. Je kan een percentage of een vaste hoogte in pixels gebruiken.

note: Translators: 1 - Opening link tag. 2 - Closing link tag.
en: The license key provided has expired. Please %1$srenew your license%2$s to continue receiving automatic updates.
nl: De opgegeven licentiesleutel is verlopen. Vernieuw %1$sje sleutel%2$s om automatische updates te blijven ontvangen.

en: The phone label.
nl: Het telefoon label.

en: The Tax ID label.
nl: Het BTW ID label.

en: The VAT ID label.
nl: Het BTW ID label.

en: The width of the map. You may use a percentage or a fixed width in pixels.
nl: De breedte van de kaart. Je kan een percentage of een vaste breedte in pixels gebruiken.

en: Use the map below to set your exact location. Search for an address, select a business or click anywhere to place a marker.
nl: Gebruik de kaart hieronder om je exacte locatie te bepalen. Zoek een adres, selecteer een bedrijf of klik ergens om een marker te plaatsen.

en: Use the smart tags above to define your address format (used in blocks, widgets and shortcodes).
nl: Gebruik de smart tags hierboven om je adres formaat te definiëren (gebruikt in blokken, widgets en shortcodes).

note: Translators: 1 - Maps Embed API documentation link.
en: You selected a Place (from Google Places) but your Maps Embed API is not enabled. For a more seamless experience and rich information cards please enable it in your Google Project. %1$s
nl: Je hebt een plaats geselecteerd (van Google Places) maar je Maps Embed API is niet ingeschakeld. Voor een meer naadloze ervaring en rijke informatie kaarten kan je deze inschakelen in je Google project. %1$s

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - Add license key text.
en: You're using %1$s but no license key has been entered. Add your %2$s.
nl: Je gebruikt %1$s, maar er is geen licentiesleutel ingevoerd. Voeg je %2$s toe.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - Renew text.
en: You're using %1$s but your license has expired. %2$s.
nl: Je gebruikt %1$s, maar je licentie is verlopen. %2$s.

en: Your current marker
nl: Je huidige marker

en: The fax label.
nl: Het fax label.

en: Show or hide the fax number.
nl: Toon of verberg het faxnummer.

en: Zip Code
nl: Postcode

en: A Location ID if Multiple Locations is on.
nl: Een locatie ID als Meerdere locaties is ingeschakeld.

en: Back to Links Report
nl: Terug naar links rapport

en: Chamber of Commerce ID
nl: Kamer van Koophandel ID

en: Coordinates
nl: Coördinaten

en: Default Map Style
nl: Standaard kaart stijl

en: Hybrid
nl: Hybride

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: license key now
nl: licentiesleutel nu

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Place ID
nl: Plaats ID

en: Renew your license now
nl: Vernieuw nu je licentie

en: Satellite
nl: Satelliet

en: Select a currency...
nl: Selecteer een valuta...

en: Select a price indicator...
nl: Selecteer een prijs indicator...

en: Show or hide labels ( ‘Address:’, ‘Phone:’, ‘Fax:’, ‘Email:’, etc ).
nl: Toon of verberg label ("Adres:", "Telefoon:", "Fax:", "E-mail:", enz.).

en: Show or hide the address.
nl: Toon of verberg het adres.

en: Show or hide the email.
nl: Toon of verberg de e-mail.

en: Show or hide the friday hours.
nl: Toon of verberg de vrijdag uren.

en: Show or hide the label.
nl: Toon of verberg het label.

en: Show or hide the monday hours.
nl: Toon of verberg de maandag uren.

en: Show or hide the phone number.
nl: Toon of verberg het telefoonnummer.

en: Address Format
nl: Adres format

en: Show or hide icons ( address, phone, fax, email ).
nl: Toon of verberg pictogrammen (adres, telefoon, fax, e-mail).

en: Show or hide the business name.
nl: Toon of verberg de bedrijfsnaam.

en: Show or hide the icon.
nl: Toon of verberg het pictogram.

en: Headline
nl: Kopregel

note: Translators: 1 - The number of posts.
en: %1$d more post | %1$d more posts
nl[0]: %1$d meer bericht
nl[1]: %1$d meer berichten

note: Translators: 1 - The amount of phrases.
en: %1$d more phrase | %1$d more phrases
nl[0]: %1$d meer zin
nl[1]: %1$d meer zinnen

note: Translators: 1 - Opening link tag, 2 - Closing link tag.
en: Your RSS feed has been disabled. Disabling the global RSS feed is NOT recommended. This will prevent users from subscribing to your content and can hurt your SEO rankings. You can re-enable the global RSS feed in the %1$scrawl content settings%2$s.
nl: Je RSS feed is uitgeschakeld. Het uitschakelen van de globale RSS feed wordt NIET aanbevolen. Dit zal voorkomen dat gebruikers zich abonneren op je inhoud en kan je SEO rangschikking schaden. Je kan de globale RSS feed weer inschakelen in de %1$scrawl inhoud instellingen%2$s.

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Closing HTML link tag.
en: You are using a static home page which is found under Pages. You can %1$sedit your home page settings%2$s directly to change the title, meta and image.
nl: Je gebruikt een statische startpagina die te vinden is onder Pagina's. Je kan de instellingen van je homepage %1$sdirect openen%2$s om de titel, meta en afbeelding te bewerken.

en: You can add additional social profile URLs here, separated by a new line.
nl: Je kan hier extra URL's van sociale profielen toevoegen, gescheiden door een nieuwe regel.

en: Write your post title to see the analyzer data. This Headline Analyzer tool enables you to write irresistible SEO headlines that drive traffic, shares, and rank better in search results.
nl: Schrijf een berichttitel om de analyzer gegevens te bekijken. De kopregel analyzer tool stelt je in staat onweerstaanbaar SEO vriendelijke headlines te schrijven die meer bezoekers trekken, meer delen op sociale media en beter scoren in de zoekresultaten.

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Closing HTML link tag.
en: You are using a static home page which is found under Pages. You can %1$sedit your home page settings%2$s directly to change the title and description.
nl: Je gebruikt een statische homepage die te vinden is onder Pagina's. Je kan de instellingen van je homepage %1$sdirect openen%2$s om de titel en beschrijving te bewerken.

note: Translators: 1 - Opening HTML strong tag, 2 - Closing HTML strong tag.
en: You can import additional page URL's to your sitemap using a CSV file. The following 4 columns are required: %1$sPage URL, Priority, Frequency, Date Modified.%2$s
nl: Je kan extra pagina URL's importeren in je sitemap door gebruik te maken van een CSV bestand. De volgende 4 kolommen zijn vereist: %1$sPagina URL, Prioriteit, Frequentie, Gewijzigde datum.%2$s

en: You're almost there! Once you complete the SEO setup your site will be optimized to rank in search engine results!
nl: Je bent er bijna! Zodra je klaar bent met de SEO setup zal je site geoptimaliseerd zijn om te scoren in de zoekmachine resultaten!

en: Too Long 😑
nl: Te lang 😑

en: Too Short 🙃
nl: Te kort 🙃

note: Translators: 1 - The post type plural name.
en: Total %1$s
nl: Totaal %1$s

en: Upgrade to Pro Today!
nl: Upgrade naar Pro vandaag!

en: URL already exists.
nl: URL bestaat al.

note: Translators: 1 - The singular label for the current post type.
en: View %1$s
nl: Bekijk %1$s

en: Without a Focus Keyphrase
nl: Zonder een focus keyphrase

en: This will help prevent search engines from crawling every variation of your pages with all the unrecognized query arguments. Only enable this if you understand exactly what it does as it can have a significant impact on your site.
nl: Dit zal helpen voorkomen dat zoekmachines elke variatie van je pagina's crawlen met alle niet-herkende query argumenten. Schakel dit alleen in als je precies begrijpt wat het doet, want het kan een grote impact hebben op je site.

en: This will permanently remove the selected pages from the additional pages sitemap.
nl: Dit zal de geselecteerde pagina's permanent verwijderen uit de extra pagina's sitemap.

en: This will permanently remove this page from the additional pages sitemap.
nl: Dit zal deze pagina permanent verwijderen uit de extra pagina's sitemap.

en: Unable to read CSV file. Please check if the file is valid and try again.
nl: Kan CSV-bestand niet lezen. Controleer of het bestand geldig is en probeer het opnieuw.

en: Try New Headline
nl: Probeer een nieuwe kopregel

note: Translators: 1 - The short plugin name ("AIOSEO"), 2 - "Learn More" link.
en: This option allows you to control whether %1$s should parse shortcodes when generating data such as the SEO title/meta description. Enabling this setting may cause conflicts with third-party plugins/themes. %2$s
nl: Met deze optie kan je bepalen of %1$s shortcodes moet parsen bij het genereren van gegevens zoals de SEO titel/meta beschrijving. Het inschakelen van deze instelling kan conflicten veroorzaken met plugins/thema's van derden. %2$s

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: This is a global feed of your site output in the Atom format. %1$s
nl: Dit is een globale feed van je site output in Atom format. %1$s

note: Translators: 1 - Opening link and span tags, 2 - Closing span tag, 3 - Closing link tag.
en: This headline analyzer is part of AIOSEO to help you increase your traffic. %1$sAnalyze your site further here%2$s →%3$s
nl: Deze kopregel analyzer is onderdeel van AIOSEO om je te helpen je verkeer te verhogen. %1$sAnalyseer je site hier verder%2$s →%3$s

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: This is a global feed of your site output in the RDF/RSS 1.0 format. %1$s
nl: Dit is een globale feed van je site output in RDF/RSS 1.0 formaat. %1$s

en: Search Feed
nl: Zoek feed

en: Search Preview
nl: Zoekopdracht voorbeeld

en: Select which Taxonomies should include an RSS feed.
nl: Selecteer welke taxonomieën een RSS feed moeten bevatten.

en: SEO Setup
nl: SEO installatie

en: Taxonomy Feeds
nl: Taxonomie feeds

en: The authors feed allows your users to subscribe to any new content written by a specific author.
nl: Met de auteurs feed kunnen je gebruikers zich abonneren op alle nieuwe inhoud geschreven door een specifieke auteur.

en: The file that you've currently selected is not a CSV file.
nl: Het bestand dat je momenteel hebt geselecteerd, is geen CSV-bestand.

en: The search feed description allows visitors to subscribe to your content based on a specific search term.
nl: Met de beschrijving van de zoekfeed kunnen bezoekers zich abonneren op je inhoud op basis van een specifieke zoekterm.

en: The paginated RSS feeds are for any posts or pages that are paginated.
nl: De gepagineerde RSS feeds zijn voor alle berichten of pagina's die gepagineerd zijn.

en: Select which post type archives should include an RSS feed. This only applies to post types that include an archive page.
nl: Selecteer welk berichttype archief een RSS feed moet bevatten. Dit is alleen van toepassing op berichttypes die een archief pagina bevatten.

en: SEO Headline Analyzer
nl: SEO kopregel analyzer

en: Static Posts Page Feed
nl: Statische berichten pagina feed

en: The attachments feed allows users to subscribe to any changes to your site made to media file categories.
nl: Met de bijlagen feed kunnen gebruikers zich abonneren op alle wijzigingen die op je site worden aangebracht in mediabestand categorieën.

en: The global comments feed allows users to subscribe to any new comments added to your site.
nl: Met de globale reacties feed kunnen gebruikers zich abonneren op alle nieuwe reacties die aan je site worden toegevoegd.

en: The global RSS feed is how users subscribe to any new content that has been created on your site.
nl: De globale RSS feed is de manier waarop gebruikers zich abonneren op alle nieuwe inhoud die op je site is gecreëerd.

note: Translators: 1 - "WordPress 5.2", 2 - "Learn More".
en: The Headline Analyzer is only available in %1$s and up. %2$s
nl: De kopregel analyzer is alleen beschikbaar in %1$s en hoger. %2$s

en: The post comments feed allows your users to subscribe to any new comments on a specific page or post.
nl: Met de feed voor bericht reacties kunnen je gebruikers zich abonneren op alle nieuwe reacties op een specifieke pagina of bericht.

en: The static posts page feed allows users to subscribe to any new content added to your blog page.
nl: Met de feed voor statische berichten pagina kunnen gebruikers zich abonneren op alle nieuwe inhoud die aan je blogpagina wordt toegevoegd.

en: Run Shortcodes
nl: Shortcodes uitvoeren

en: REST API support
nl: REST API ondersteuning

en: Removing unrecognized query arguments from URLs and disabling unnecessary RSS feeds can help save search engine crawl quota and speed up content indexing for larger sites. If you choose to disable any feeds, those feed links will automatically redirect to your homepage or applicable archive page.
nl: Het verwijderen van niet-herkende query argumenten uit URL's en het uitschakelen van onnodige RSS feeds kan helpen om crawl quota van zoekmachines te besparen en het indexeren van inhoud voor grotere sites te versnellen. Als je ervoor kiest om feeds uit te schakelen, zullen deze feed links automatisch redirecten naar je homepage of toepasselijke archief pagina.

note: Translators: 1 - "Clarity", 2 - Opening HTML link tag, 3 - Closing HTML link tag.
en: If you don't already have a project on %1$s, create a project %2$shere%3$s.
nl: Als je nog geen project hebt op %1$s, maak dan een project %2$shier%3$s.

en: Import Additional Pages
nl: Extra pagina's importeren

en: Import from CSV
nl: Importeer vanuit CSV

en: Improve SEO Rankings
nl: Verbeter je SEO rangschikkingen

en: Looks Good! 👍👍
nl: Ziet er goed uit! 👍👍

en: Missing social markup!
nl: Ontbrekende sociale mark-up!

en: New Score
nl: Nieuwe score

en: Not Looking Great
nl: Ziet er niet goed uit

en: Open Your Atom Feed
nl: Open je Atom feed

en: Open Your Comments RSS Feed
nl: Open je reacties RSS feed

en: Paginated RSS Feeds
nl: Gepagineerde RSS feeds

en: Personal Options
nl: Persoonlijke opties

en: Post Comment Feeds
nl: Bericht reactie feeds

en: Post Type Archive Feeds
nl: Berichttype archief feeds

en: Previous Scores
nl: Vorige scores

en: RDF/RSS 1.0 Feed
nl: RDF/RSS 1.0 feed

en: Remove Query Args
nl: Verwijder query argumenten

en: Manage your post and term SEO meta via the WordPress REST API. This addon also works seamlessly with headless WordPress installs.
nl: Beheer je bericht en term SEO meta via de WordPress REST-API. Deze add-on werkt ook naadloos met headless WordPress installaties.

en: Here is how your headline will look like in Google search results page.
nl: Bekijk hoe je kopregel er uit ziet op een Google zoekresultaten pagina.

en: Include All Post Type Archives
nl: Inclusief alle berichttype archieven

en: Manage existing links, get relevant suggestions for adding internal links to older content, discover orphaned posts and more.
nl: Beheer bestaande links, krijg relevante suggesties voor het toevoegen van interne links aan oudere inhoud, ontdek verweesde berichten en meer.

en: Most readers only look at the first and last 3 words of a headline before deciding whether to click.
nl: Veel lezers kijken alléén naar de eerste en laatste 3 woorden van een kopregel voordat ze besluiten door te klikken.

note: Translators: 1 - "Learn More" link.
en: NOTE: Enabling this setting may cause conflicts with third-party plugins/themes. %1$s
nl: OPMERKING: het inschakelen van deze instelling kan conflicten veroorzaken met plugins/thema's van derden. %1$s

en: Open Your Static Posts Page RSS Feed
nl: Open je statische berichten pagina RSS feed

en: Manage your post and term SEO meta via the WordPress REST API. This addon also works seamlessly with headless WordPress installs. (Plus, Pro & Elite plans only)
nl: Beheer je bericht en term SEO meta via de WordPress REST-API. Deze add-on werkt ook naadloos met headless WordPress installaties. (Alleen Plus, Pro &amp; Elite abonnementnen)

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Did you know you can automatically add internal links using Link Assistant? %1$s
nl: Wist je dat je automatisch interne links kan toevoegen met Link Assistant? %1$s

en: Could Be Better
nl: Kan beter

en: Crawl Cleanup
nl: Crawl opschoning

en: CSV example file
nl: CSV voorbeeld bestand

en: Current Score
nl: Huidige score

en: Customer Data
nl: Klantgegevens

en: Delete Page
nl: Pagina verwijderen

en: Delete Selected Pages
nl: Verwijder geselecteerde pagina's

en: Disabling the global RSS feed is NOT recommended. This will prevent users from subscribing to your content and can hurt your SEO rankings.
nl: Het uitschakelen van de globale RSS feed wordt NIET aanbevolen. Dit zal voorkomen dat gebruikers zich abonneren op je inhoud en kan je SEO rangschikking schaden.

en: Download Sample CSV File
nl: Dummy CSV bestand downloaden

en: Easily create and manage redirects for your broken links to avoid confusing search engines and users, as well as losing valuable backlinks.
nl: Maak en beheer eenvoudig redirects voor je niet-werkende links om te voorkomen dat zoekmachines en gebruikers in de war raken, en waardevolle backlinks verloren gaan.

en: Ending Words
nl: Eind woorden

en: Follow on YouTube
nl: Volg op YouTube

note: Translators: 1 - The upgrade call to action.
en: Get additional keyphrases and many more modules! %1$s
nl: Krijg extra keyphrases en veel meer modules! %1$s

en: Getting There
nl: Komt in de buurt

en: Global Comments RSS Feed
nl: Globale reacties RSS feed

en: Global RSS Feed
nl: Globale RSS feeds

en: Good 🙂
nl: Goed 🙂

note: Translators: 1 - The singular label for the current post type. Translators: [DUPLICATE] 1 - The singular label for the current post type.
en: Edit %1$s
nl: Bewerk %1$s

en: Enter your verification codes below to activate webmaster tools.
nl: Voer hieronder je verificatiecodes in om webmaster tools te activeren.

en: Conversion Tools
nl: Conversie gereedschappen

en: Enable this option to remove any unrecognized query args from your site.
nl: Schakel deze optie in om alle niet-herkende query args van je site te verwijderen.

en: Enter a different headline than your post title to see how it compares.
nl: Voer een andere kopregel in dan de titel van je bericht om te zien hoe deze zich verhoudt.

en: Get the #1 conversion optimization plugin to convert your growing website traffic into subscribers, leads and sales.
nl: Krijg de #1 conversie optimalisatie plugin om je groeiende site verkeer om te zetten in abonnees, leads en verkoop.

en: Description for the current media file.
nl: Beschrijving voor het huidige mediabestand.

en: Sample description for media.
nl: Voorbeeld beschrijving voor media.

note: Translators: 1 - The plugin shortname ("AIOSEO").
en: %1$s Overview
nl: %1$s overzicht

note: Translators: 1 - "Clarity".
en: %1$s Project ID
nl: %1$s project ID

en: Add IndexNow support to instantly notify search engines when your content has changed.
nl: Voeg IndexNow ondersteuning toe om zoekmachines direct te informeren wanneer je inhoud is gewijzigd.

en: Add Page
nl: Pagina toevoegen

en: Additional Profiles
nl: Extra profielen

en: AIOSEO Local - Business Info
nl: AIOSEO Lokaal - Bedrijfsinfo

en: AIOSEO Local - Locations
nl: AIOSEO Lokaal - Locaties

en: AIOSEO Local - Map
nl: AIOSEO Lokaal - Kaart

en: AIOSEO Local - Opening Hours
nl: AIOSEO Lokaal - Openingsuren

en: Allowed Query Args
nl: Toegestane query argumenten

en: Atom Feed
nl: Atom feed

en: Attachments Feed
nl: Bijlagen feed

en: Author Feeds
nl: Auteurfeeds

en: Beginning Words
nl: Start woorden

en: Compare the percentages of your results to the goal for each category and adjust as necessary.
nl: Vergelijk het percentage van je resultaten van het doel voor elke categorie en pas ze indien nodig aan.

en: Complete support for schema markup so you can get more clicks and traffic with rich snippets.
nl: Volledige ondersteuning voor schema markup, zodat je meer klikken en verkeer krijgt met rich snippets.

en: Beginning & Ending Words
nl: Begin- en eindwoorden

note: Translators: 1 - "Clarity", 2 - Learn more link.
en: %1$s helps you understand how users interact with your website through heatmaps and session recordings. %2$s
nl: %1$s helpt je te begrijpen hoe gebruikers omgaan met je site door middel van heatmaps en sessie opnames. %2$s

note: Translators: 1 - "Learn More" link.
en: Add any query args that you want to allow, one per line. You can also use regular expressions here for advanced use. All query args that are used by WordPress Core (e.g. "s" for search pages) are automatically whitelisted by default. %1$s
nl: Voeg alle query args toe die je wil toestaan, één per regel. Je kan hier ook reguliere uitdrukkingen gebruiken voor geavanceerd gebruik. Alle query argumenten die door WordPress Core worden gebruikt (bv. "s" voor zoekpagina's) worden standaard automatisch op de lijst toegestaan gezet. %1$s

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Hey, I noticed you have been using %1$s for some time - that’s awesome! Could you please do me a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress to help us spread the word and boost our motivation?
nl: Hey, ik zag dat je %1$s al een tijdje gebruikt - dat is geweldig! Zou je me een groot plezier willen doen en het een 5-sterren waardering geven op WordPress om ons te helpen het woord te verspreiden en onze motivatie te stimuleren?

en: No post ID or count was provided.
nl: Er werd geen bericht ID of telling gegeven.

en: AIOSEO - HTML Sitemap
nl: AIOSEO - HTML sitemap

en: Below are the TruSEO scores of your published posts. Take some time to improve your TruSEO score to help increase your rankings.
nl: Hieronder staan de SEO scores van je gepubliceerde berichten. Neem de tijd om je SEO score te verbeteren om je rankings te verhogen.

en: Choose a Post Type
nl: Kies een berichttype

en: Analyze Headline
nl: Kopregel analyseren

en: Install OptinMonster
nl: Installeer OptinMonster

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Post type name.
en: %1$s %2$s %3$s Feed
nl: %1$s %2$s %3$s feed

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Post title.
en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
nl: %1$s %2$s %3$s reacties feed

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Tag name.
en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
nl: %1$s %2$s %3$s tag feed

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Author name.
en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
nl: %1$s %2$s plaatsingen door %3$s feed

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Search query.
en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
nl: %1$s %2$s zoekresultaten voor &#8220;%3$s &#8221; feed

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Term name, 4: Taxonomy singular name.
en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
nl: %1$s %2$s %3$s %4$s feed

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: You selected to install the free OptinMonster Conversion Tools plugin during the setup of %1$s, but there was an issue during installation. Click below to manually install.
nl: Je hebt ervoor gekozen om de gratis OptinMonster Conversion Tools plugin te installeren tijdens de setup van %1$s, maar er is een probleem opgetreden tijdens de installatie. Klik hieronder om handmatig te installeren.

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Category name.
en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
nl: %1$s %2$s %3$s categorie feed

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %s Setup
nl: %s instelling

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %s Overview
nl: %s overzicht

note: Translators: 1 - "AIOSEO".
en: You are using a browser which is no longer supported by %1$s. Please update or use another browser in order to access the plugin settings.
nl: Je gebruikt een browser die niet langer ondersteund wordt door %1$s. Voer een update uit of gebruik een andere browser om toegang te krijgen tot de plugin instellingen.

en: View supported browsers
nl: Ondersteunde browsers weergeven

en: Ooops! It Appears JavaScript Didn’t Load
nl: Het lijkt erop dat JavaScript niet geladen is

note: Translators: 1 - Line break HTML tag, 2 - "AIOSEO".
en: There seems to be an issue running JavaScript on your website. %1$s%2$s is built with JavaScript to give you the best experience possible.
nl: Er lijkt een probleem te zijn met het uitvoeren van JavaScript op je site. %1$s%2$s is gebouwd met JavaScript om je de best mogelijke ervaring te geven.

note: Translators: 1 - "AIOSEO".
en: Copy the error message above and paste it in a message to the %1$s support team.
nl: Kopieer de bovenstaande foutmelding en plak die in een bericht aan het %1$s ondersteuning team.

en: Resolve This Issue
nl: Los dit probleem op

en: Your browser version is not supported
nl: Je browserversie wordt niet ondersteund

en: Here you can add a redirect or view your existing redirects from this page. Click on the button below to view the Redirects panel.
nl: Hier kun je een omleiding toevoegen of je bestaande omleidingen van deze pagina bekijken. Klik op de knop hieronder om het omleidingen paneel te bekijken.

en: Open Redirects
nl: Open omleidingen

en: Don't update the modified date
nl: Update de gewijzigde datum niet

note: Translators: 1 - "Open Graph", 2 - "Go to Social Networks ->".
en: No %1$s markup will be output for your post because it is currently disabled. You can enable %1$s markup in the Social Networks settings. %2$s
nl: Er zal geen %1$s opmaak worden uitgevoerd voor je bericht omdat deze momenteel is uitgeschakeld. Je kunt %1$s opmaak inschakelen in de instellingen voor sociale netwerken. %2$s

en: Go to Social Networks
nl: Ga naar sociale netwerken

en: Insert/edit link
nl: Link invoegen/bewerken

en: Link selected.
nl: Link geselecteerd.

en: IndexNow API Key
nl: IndexNow API sleutel

en: Regenerate API Key
nl: API sleutel opnieuw genereren

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - Opening HTML link tag, 3 - Closing HTML link tag.
en: The options below are disabled because you are using %1$s to manage your SEO. They can be changed in the %2$sSearch Appearance menu%3$s.
nl: De onderstaande opties zijn uitgeschakeld omdat je %1$s gebruikt om je SEO te beheren. Ze kunnen worden gewijzigd in het %2$sZoekweergave menu%3$s.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - The Elementor plugin name ("Elementor").
en: You can now manage your SEO settings inside of %1$s via %2$s before you publish your post!
nl: Je kunt nu je SEO instellingen beheren binnen %1$s via %2$s voordat je je bericht publiceert!

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: %1$s settings
nl: %1$s instellingen

en: Activate IndexNow
nl: IndexNow activeren

en: All Locations
nl: Alle locaties

en: fire
nl: brand

en: first
nl: eerste

en: fleece
nl: vlies

en: fulfill
nl: vervullen

en: Got It!
nl: Snap het!

en: horrific
nl: afschuwelijk

en: Location Categories
nl: Locatie categorieën

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - The Elementor plugin name ("Elementor").
en: New: %1$s %2$s integration
nl: Nieuw: %1$s %2$s integratie

en: profit
nl: winst

en: profitable
nl: winstgevend

en: simplified
nl: vereenvoudigd

en: six-figure
nl: zescijferig

en: sure fire
nl: zeker vuur

en: terrific
nl: geweldig

en: The IndexNow addon is required to use this feature.
nl: De indexNow add-on is vereist om deze functie te gebruiken.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - Pro, 3 - Version Number ("1.0.0"), 4 - Addon name ("Redirects"), 5 - Version Number ("1.0.0").
en: The IndexNow addon requires an update. %1$s %2$s requires a minimum version of %3$s for the %4$s addon. You currently have %5$s installed.
nl: De indexNow add-on vereist een update. %1$s %2$s vereist een minimale versie van %3$s voor de %4$s add-on. Je hebt momenteel %5$s geïnstalleerd.

en: Update IndexNow
nl: IndexNow updaten

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: You can manually set an API key here, but if left blank a new one will be auto-generated. %1$s
nl: Je kan hier handmatig een API sleutel instellen, maar als je deze leeg laat zal er automatisch een nieuwe worden gegenereerd. %1$s

en: flush
nl: legen

en: Index Now
nl: Index nu

en: Are you sure you want to delete all links?
nl: Weet je zeker dat je alle links wil verwijderen?

note: Translators: 1 - "AIOSEO", 2 - "Learn More" link.
en: Below you can add inbound and outbound internal links based on %1$s's smart suggestions. These suggestions are generated in the background, which requires some time to complete. %2$s
nl: Hieronder kan je inkomende en uitgaande interne links toevoegen op basis van de slimme suggesties van %1$s. Deze suggesties worden op de achtergrond gegenereerd, wat enige tijd in beslag neemt. %2$s

note: Translators: 1 - The post title.
en: Links & Suggestions for "%1$s"
nl: Links & suggesties voor "%1$s"

en: Update Image SEO
nl: Update afbeelding SEO

en: Link Assistant Settings
nl: Link assistent instellingen

en: Update Redirects
nl: Doorverwijzingen updaten

en: Update Local SEO
nl: Lokale SEO updaten

en: Yes, I want to add all suggestions
nl: Ja, ik wil alle suggesties toevoegen

en: Yes, I want to add these suggestions
nl: Ja, ik wil deze suggesties toevoegen

en: Yes, I want to add this suggestion
nl: Ja, ik wil deze suggestie toevoegen

en: Are you sure you want to add all suggestions?
nl: Weet je zeker dat je alle suggesties wil toevoegen?

en: Are you sure you want to add these suggestions?
nl: Weet je zeker dat je deze suggesties wil toevoegen?

en: Are you sure you want to add this suggestion?
nl: Weet je zeker dat je deze suggestie wil toevoegen?

en: Dismiss Suggestion
nl: Suggestie negeren

en: Yes, I want to dismiss all suggestions
nl: Ja, ik wil alle suggesties negeren

en: Yes, I want to dismiss these suggestions
nl: Ja, ik wil deze suggesties negeren

en: Yes, I want to dismiss this suggestion
nl: Ja, ik wil deze suggestie negeren

en: Are you sure you want to dismiss all suggestions?
nl: Weet je zeker dat je alle suggesties wil negeren?

en: Are you sure you want to dismiss these suggestions?
nl: Weet je zeker dat je deze suggesties wil negeren?

en: Are you sure you want to dismiss this suggestion?
nl: Weet je zeker dat je deze suggestie wil negeren?

en: Outbound Internal Suggestions
nl: Uitgaande interne suggesties

en: Inbound Internal Suggestions
nl: Inkomende interne suggesties

note: Translators: 1 - The type of suggestion.
en: You currently don't have any %1$s Suggestions!
nl: Je hebt momenteel geen %1$s suggesties!

note: Translators: 1 - The type of suggestion.
en: Dismiss All %1$s Suggestions
nl: Alle %1$s suggesties negeren

en: Post Title / URL
nl: Bericht titel / URL

en: Open URL
nl: Open url

en: Outbound
nl: Uitgaand

note: Translators: 1 - The amount of suggestions, 2 - The type of suggestion.
en: See All %1$s %2$s Suggestions
nl: Bekijk alle %1$s %2$s suggesties

en: Are you sure you want to delete these pages?
nl: Weet je zeker dat je deze pagina's wil verwijderen?

en: # of Links
nl: # van links

en: Affiliate
nl: Partner

en: Affiliate Link Prefix
nl: Partner link voorvoegsel

en: Affiliate Links
nl: Partner links

en: Are you sure you want to delete these links for this domain?
nl: Weet je zeker dat je deze links wil verwijderen voor dit domein?

en: Delete All Links
nl: Verwijder alle links

en: Delete Link
nl: Verwijder link

en: Domain
nl: Domein

en: External
nl: Extern

en: External Links
nl: Externe links

en: Internal
nl: Intern

note: Translators: 1 - The post title.
en: Internal Links & Suggestions for "%1$s"
nl: Interne links & suggesties voor "%1$s"

en: Internal vs External vs Affiliate Links
nl: Interne vs externe vs partner links

en: Link Settings
nl: Link instellingen

en: Link Suggestions
nl: Link suggesties

en: Loading Link Suggestions. Please wait...
nl: Link suggesties worden geladen. Even geduld...

en: Update Link Assistant
nl: Update link assistent

en: Posts Crawled
nl: Gecrawlde berichten

en: Orphaned posts are posts that have no inbound internal links yet and may be more difficult to find by search engines.
nl: Verweesde berichten zijn berichten die nog geen inkomende interne links hebben en die mogelijk moeilijker te vinden zijn door zoekmachines.

en: See All Linking Opportunities
nl: Bekijk alle koppelingsmogelijkheden

en: Linking Opportunities
nl: Koppelingsmogelijkheden

en: Suggestions
nl: Suggesties

note: Translators: 1 - Opening strong tag, 2 - Closing strong tag, BR tag.
en: %1$sOutbound Internal Links%2$sLinks from this post to other posts
nl: %1$sUitgaande interne links%2$sLinks van dit bericht naar andere berichten

note: Translators: 1 - Opening strong tag, 2 - Closing strong tag, BR tag.
en: %1$sInbound Internal Links%2$sLinks from other posts to this post
nl: %1$sInkomende interne links%2$sLinks van andere berichten naar dit bericht

en: Enable Link Assistant on your Site
nl: Schakel Link Assistent in op je site

en: Activate Link Assistant
nl: Activeer link assistent

note: Translators: 1 - The plugin name ("AIOSEO").
en: The amount of sentences at the beginning of the article that %1$s should not suggest internal links for.
nl: Het aantal zinnen aan het begin van het artikel waarvoor %1$s geen interne links mag voorstellen.

en: No posts have been crawled yet
nl: Er zijn nog geen berichten gecrawld

en: Outbound Internal
nl: Uitgaand intern

en: Refresh
nl: Verversen

en: Phrases with Links
nl: Zinnen met links

en: Select which Post Statuses you want to enable Link Assistant for.
nl: Selecteer voor welke bericht statussen je link assistent wilt inschakelen.

en: Include All Post Statuses
nl: Alle bericht statussen opnemen

en: Post Statuses
nl: Berichtstatussen

en: Select which Post Types you want to enable Link Assistant for.
nl: Selecteer voor welke bericht types je link assistent wilt inschakelen.

en: Update News Sitemap
nl: Nieuws sitemap updaten

en: See a Full Domains Report
nl: Een volledig domeinrapport bekijken

en: Total External Links
nl: Totaal aantal externe links

en: other domains
nl: andere domeinen

en: See a Full Links Report
nl: Een volledig links rapport bekijken

en: Total Links
nl: Totaal aantal links

en: Orphaned Posts
nl: Verweesde berichten

en: Are you sure you want to delete all links for all domains?
nl: Weet je zeker dat je alle links voor alle domeinen wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete all links for these domains?
nl: Weet je zeker dat je alle links voor deze domeinen wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete all links for this domain?
nl: Weet je zeker dat je alle links voor dit domein wilt verwijderen?

note: Translators: 1 - The plugin name ("AIOSEO").
en: Enter one or multiple link prefixes that %1$s should consider as affiliate links, e.g. "/go/", "/refer/" or "https://amazn.to".
nl: Voer een of meerdere linkvoorvoegsels in die %1$s als partner links moeten beschouwen, bijvoorbeeld "/go/", "/refer/" of "https://amazn.to".

en: Most Linked to Domains
nl: Meest gekoppeld aan domeinen

en: No items found.
nl: Geen objecten gevonden.

en: Number of Sentences to Skip at Beginning
nl: Aantal zinnen dat je aan het begin moet overslaan

en: Update Video Sitemap
nl: Videositemap updaten

en: View
nl: Bekijken

en: Words to Ignore
nl: Woorden om te negeren

en: Yes, I want to delete all links
nl: Ja, ik wil alle links verwijderen

en: Yes, I want to delete these links
nl: Ja, ik wil deze links verwijderen

en: Yes, I want to delete this link
nl: Ja, ik wil deze link verwijderen

en: Link Assistant scans your website for links and suggestions in the background. Click the button below to start a scan and pull in your first results.
nl: Link Assistant scant je site op links en suggesties op de achtergrond. Klik op de onderstaande knop om een scan te starten en de eerste resultaten binnen te halen.

en: Are you sure you want to delete this page?
nl: Weet je zeker dat je deze pagina wil verwijderen?

en: The best WordPress eCommerce plugin for selling digital downloads. Start selling eBooks, software, music, digital art, and more within minutes. Accept payments, manage subscriptions, advanced access control, and more.
nl: De beste WordPress eCommerce plugin voor het verkopen van digitale downloads. Begin binnen enkele minuten met de verkoop van eBooks, software, muziek, digitale kunst en meer. Accepteer betalingen, beheer abonnementen, geavanceerd toegangsbeheer en meer.

en: View detailed link & domain reports, manage existing links and discover new internal linking opportunities through smart suggestions (Pro & Elite plans only)
nl: Bekijk gedetailleerde link & domeinrapporten, beheer bestaande links en ontdek nieuwe interne link mogelijkheden via slimme suggesties (alleen Pro & Elite abonnementen)

en: A simple & powerful event calendar plugin for WordPress that comes with all the event management features including payments, scheduling, timezones, ticketing, recurring events, and more.
nl: Een eenvoudige & krachtige evenementenkalender plugin voor WordPress die wordt geleverd met alle functies voor evenementenbeheer, waaronder betalingen, planning, tijdzones, ticketing, terugkerende evenementen en meer.

en: The #1 affiliate management plugin for WordPress. Easily create an affiliate program for your eCommerce store or membership site within minutes and start growing your sales with the power of referral marketing.
nl: De #1 partner management plugin voor WordPress. Maak eenvoudig binnen enkele minuten een partner programma voor je eCommerce winkel of ledensite en begin met het laten groeien van je sales met de kracht van referral marketing.

en: The most advanced WordPress search plugin. Customize your WordPress search algorithm, reorder search results, track search metrics, and everything you need to leverage search to grow your business.
nl: De meest geavanceerde WordPress zoek plugin. Pas je WordPress zoekalgoritme aan, herschik zoekresultaten, volg zoekstatistieken en alles wat je nodig hebt om zoekopdrachten te gebruiken om je bedrijf te laten groeien.

en: The #1 Stripe payments plugin for WordPress. Start accepting one-time and recurring payments on your WordPress site without setting up a shopping cart. No code required.
nl: De #1 Stripe betalingen plugin voor WordPress. Begin met het accepteren van eenmalige en terugkerende betalingen op je WordPress site zonder een winkelwagen in te stellen. Geen code nodig.

en: Connect with your visitors after they leave your website with the leading web push notification software. Over 10,000+ businesses worldwide use PushEngage to send 9 billion notifications each month.
nl: Maak contact met je bezoekers nadat ze je site hebben verlaten met de toonaangevende web push melding software. Meer dan 10.000 bedrijven wereldwijd gebruiken pushEngage om elke maand 9 miljard meldingen te verzenden.

en: Easily display Twitter content in WordPress without writing any code. Comes with multiple layouts, ability to combine multiple Twitter feeds, Twitter card support, tweet moderation, and more.
nl: Geef eenvoudig twitter-inhoud weer in WordPress zonder code te schrijven. Wordt geleverd met meerdere lay-outs, de mogelijkheid om meerdere twitter-feeds te combineren, twitter-kaartondersteuning, tweetmoderatie en meer.

en: Easily display YouTube videos on your WordPress site without writing any code. Comes with multiple layouts, ability to embed live streams, video filtering, ability to combine multiple channel videos, and more.
nl: Toon eenvoudig youTube-video's op je WordPress-site zonder code te schrijven. Wordt geleverd met meerdere lay-outs, de mogelijkheid om livestreams in te sluiten, videofiltering, de mogelijkheid om video's met meerdere kanalen te combineren en meer.

en: Easily display Facebook content on your WordPress site without writing any code. Comes with multiple templates, ability to embed albums, group content, reviews, live videos, comments, and reactions.
nl: Toon eenvoudig facebook inhoud op je WordPress site zonder code te schrijven. Wordt geleverd met meerdere templates, mogelijkheid om albums, groepsinhoud, beoordelingen, live video's, reacties en reacties in te sluiten.

en: Easily display Instagram content on your WordPress site without writing any code. Comes with multiple templates, ability to show content from multiple accounts, hashtags, and more. Trusted by 1 million websites.
nl: Toon eenvoudig Instagram inhoud op je WordPress site zonder code te schrijven. Wordt geleverd met meerdere templates, de mogelijkheid om inhoud van meerdere accounts, hashtags en meer weer te geven. Vertrouwd door 1 miljoen sites.

en: Boost your sales and conversions by up to 15% with real-time social proof notifications. TrustPulse helps you show live user activity and purchases to help convince other users to purchase.
nl: Verhoog je omzet en conversies tot wel 15% met realtime social proof meldingen. TrustPulse helpt je om live gebruikersactiviteit en aankopen weer te geven om andere gebruikers te overtuigen om te kopen.

en: Turn your website visitors into brand ambassadors! Easily grow your email list, website traffic, and social media followers with the most powerful giveaways & contests plugin for WordPress.
nl: Maak van je sitebezoekers merkambassadeurs! Laat eenvoudig je e-maillijst, siteverkeer en volgers op sociale media groeien met de krachtigste giveaways & contests plugin voor WordPress.

en: Improve your WordPress email deliverability and make sure that your website emails reach user’s inbox with the #1 SMTP plugin for WordPress. Over 2 million websites use it to fix WordPress email issues.
nl: Verbeter de deliverability van je WordPress e-mail en zorg ervoor dat je site e-mails de inbox van de gebruiker bereiken met de #1 SMTP plugin voor WordPress. Meer dan 2 miljoen sites gebruiken het om WordPress-e-mailproblemen op te lossen.

en: The fastest drag & drop landing page builder for WordPress. Create custom landing pages without writing code, connect them with your CRM, collect subscribers, and grow your audience. Trusted by 1 million sites.
nl: De snelste drag & drop landingspagina bouwer voor WordPress. Maak aangepaste landingspagina's zonder code te schrijven, verbind ze met je CRM, verzamel abonnees en laat je publiek groeien. Vertrouwd door 1 miljoen sites.

en: The leading WordPress analytics plugin that shows you how people find and use your website, so you can make data driven decisions to grow your business. Properly set up Google Analytics without writing code.
nl: De toonaangevende WordPress analytics plugin die je laat zien hoe mensen je site vinden en gebruiken, zodat je gegevens driven beslissingen kan nemen om je business te laten groeien. Google analytics correct instellen zonder code te schrijven.

en: The best drag & drop WordPress form builder. Easily create beautiful contact forms, surveys, payment forms, and more with our 100+ form templates. Trusted by over 4 million websites as the best forms plugin.
nl: De beste drag & drop WordPress formulierbouwer. Maak eenvoudig prachtige contactformulieren, enquêtes, betalingsformulieren en meer met onze meer dan 100+ formulier templates. Vertrouwd door meer dan 4 miljoen sites als de beste formulieren plugin.

en: Instantly get more subscribers, leads, and sales with the #1 conversion optimization toolkit. Create high converting popups, announcement bars, spin a wheel, and more with smart targeting and personalization.
nl: Krijg direct meer abonnees, leads en verkopen met de #1 conversie optimalisatie toolkit. Maak pop-ups met hoge conversies, aankondigingsbalken, draai aan een wiel en meer met slimme targeting en personalisatie.

note: Translators: 1 - The type of link.
en: %1$s Link Suggestions
nl: %1$s link suggesties

en: All good
nl: Alles in orde

en: At this length, it will get cut off in search results. Try reducing it to about 55 characters.
nl: Bij deze lengte wordt het afgekapt in de zoekresultaten. Probeer het terug te brengen tot ongeveer 55 tekens.

en: Character Count
nl: Aantal karakters

en: Common Words
nl: Veelgebruikte woorden

en: Custom Breadcrumb Templates
nl: Aangepaste kruimpelpad templates

note: Translators: 1 - The type of link.
en: Delete All %1$s Links
nl: Verwijder alle %1$s links

en: Domains Report
nl: Domeinen rapport

en: Emotional Words
nl: Emotionele woorden

en: Emotionally triggered headlines are likely to drive more clicks.
nl: Emotioneel geactiveerde headlines zorgen waarschijnlijk voor meer klikken.

en: Headline Type
nl: Headline type

en: Links Report
nl: Links rapport

en: Update Addon
nl: Update add-on

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: Link Assistant is only available for licensed %1$s %2$s users.
nl: Link assistent is alleen beschikbaar voor gelicentieerde %1$s %2$s gebruikers.

en: User Access Control
nl: Gebruikers toegangscontrole

en: Post Report
nl: Berichtrapport

en: Overview
nl: Overzicht

en: We couldn't analyze your title, please try again later.
nl: We konden je titel niet analyseren, probeer het later opnieuw.

en: Update to version
nl: Updaten naar versie

en: All post statuses are set to noindex or your site does not have any post statuses registered that are supported by this feature.
nl: Alle bericht statussen zijn ingesteld op noindex of je site heeft geen bericht statussen geregistreerd die door deze functie worden ondersteund.

en: No post statuses available.
nl: Geen bericht statussen beschikbaar.

en: Inbound Internal
nl: Inkomend intern

note: Translators: 1 - The amount of links, 2 - The type of link.
en: See All %1$s %2$s Links
nl: Bekijk alle %1$s %2$s links

en: Phrase
nl: Zin

en: Post Title
nl: Berichttitel

en: Inbound
nl: Inkomend

en: You currently don't have permission to update this addon. Please ask a site administrator to update.
nl: Je hebt momenteel geen toestemming om deze add-on te updaten. Vraag een sitebeheerder om eerst te updaten.

en: Too Long
nl: Te lang

en: Headlines that are about 55 characters long will display fully in search results and tend to get more clicks.
nl: Headlines die ongeveer 55 tekens lang zijn worden volledig getoond in de zoekresultaten en hebben de neiging om meer klikken te ontvangen.

en: You have space to add more keywords and power words to boost your rankings and click-through rate.
nl: Je hebt nog ruimte om meer keywords en krachtige woorden toe te voegen om je positie en klikfrequentie te verbeteren.

en: Too Short
nl: Te kort

en: Word Count
nl: Aantal woorden

en: Headlines with power words are more likely to get clicks.
nl: Headlines met krachtige woorden krijgen waarschijnlijk meer klikken.

en: Power Words
nl: Krachtige woorden

en: Uncommon Words
nl: Ongebruikelijke woorden

en: Actionable Link Suggestions
nl: Bruikbare linksuggesties

en: Depending on the amount of content on your site, this process can take some time. You can safely leave this page and check back later.
nl: Afhankelijk van het aantal berichten dat wordt gescand, kan dit proces enige tijd duren. Je kunt deze pagina veilig verlaten en later terugkomen.

en: Overall Score
nl: Algemene score

en: See Affiliate Links
nl: Zie partner links

en: See Orphaned Posts
nl: Verweesde berichten bekijken

en: Top Domain Reports
nl: Top domein rapporten

note: Translators: 1 - Semrush.
en: You have exceeded the number of requests allowed by your %1$s plan.
nl: Je hebt het aantal toegestane aanvragen van je %1$s abonnement overschreden.

note: Translators: 1 - "Pro".
en: Upgrade to %1$s and Unlock Link Assistant
nl: Upgrade naar %1$s en ontgrendel Link Assistant

en: Open Link Assistant
nl: Link Assistent openen

en: Link suggestions are being processed.
nl: Link suggesties worden verwerkt.

en: Here you can view an overview of your existing links as well as find suggestions for new internal links. Click on the button below to view the Link Assistant panel.
nl: Hier kun je een overzicht van je bestaande links bekijken en suggesties vinden voor nieuwe interne links. Klik op de onderstaande knop om het paneel Link Assistent te bekijken.

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - Pro.
en: An update is required for this addon to continue to work with %1$s %2$s.
nl: Voor deze toevoeging is een update nodig om door te gaan met %1$s %2$s.

note: Translators: 1 - Link to learn more.
en: In order to continue searching for additional keyphrases, you'll need to upgrade. %1$s
nl: Om te kunnen blijven zoeken naar extra keyphrases, moet je %1$s upgraden

en: Get relevant suggestions for adding internal links to older content as well as finding any orphaned posts that have no internal links.
nl: Ontvang relevante suggesties voor het toevoegen van interne links aan oudere inhoud en het vinden van verweesde berichten zonder interne links.

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - Opening HTML link tag, 3 - Closing HTML link tag.
en: Headlines that are lists and how-to get more engagement on average than other types of headlines. %1$s%2$sLearn More%3$s →
nl: Kopregels die bestaan uit lijsten en how-to's krijgen gemiddeld meer engagement dan andere soorten kopregels. %1$s%2$sMeer informatie%3$s → →

en: Headlines with uncommon words are more likely to get clicks.
nl: Kopregels met ongewone woorden hebben meer kans op klikken.

en: Your headline would be more likely to get clicks if it had more common words.
nl: Je kopregel zou meer kans maken op klikken als er meer gewone woorden in stonden.

en: Word Balance
nl: Woord balans

en: Needs Improvement
nl: Heeft verbetering nodig

en: At least one
nl: Tenminste een

en: Negative
nl: Negatief

en: Neutral
nl: Neutraal

en: Your headline has a negative sentiment.
nl: Je kopregel heeft een negatieve gevoelswaarde.

en: Positive
nl: Positief

en: Positive headlines tend to get better engagement than neutral or negative ones.
nl: Positieve krantenkoppen hebben de neiging om een betere betrokkenheid te krijgen dan neutrale of negatieve.

en: Your headline has too many words. Long headlines will get cut off in search results and won’t get as many clicks.
nl: Je kopregel bevat te veel woorden. Lange kopregels worden afgekapt in de zoekresultaten en krijgen niet zoveel klikken.

en: Your headline has a positive sentiment.
nl: Je kopregel heeft een positief sentiment.

en: Your headline has a neutral sentiment.
nl: Je kopregel heeft een neutraal sentiment.

en: Negative headlines are attention-grabbing and tend to perform better than neutral ones.
nl: Negatieve kopregels trekken de aandacht en presteren doorgaans beter dan neutrale.

en: Headlines that are strongly positive or negative tend to get more engagement than neutral ones.
nl: Kopregels die sterk positief of negatief zijn, hebben de neiging om meer betrokkenheid te krijgen dan neutrale.

en: Good
nl: Goed

en: Headlines are more likely to be clicked on in search results if they have about 6 words.
nl: Kopteksten worden eerder aangeklikt in zoekresultaten als ze ongeveer 6 woorden bevatten.

en: Too Many Words 😑
nl: Teveel woorden 😑

en: Reduce Word Count 🙂
nl: Verminder het aantal woorden 🙂

en: Your headline doesn’t use enough words. You have more space to add keywords and power words to improve your SEO and get more engagement.
nl: Je kopregel gebruikt niet genoeg woorden. Je hebt meer ruimte om keywords en powerwoorden toe te voegen om je SEO te verbeteren en meer betrokkenheid te krijgen.

en: Your headline has the right amount of words. Headlines are more likely to be clicked on in search results if they have about 6 words.
nl: Je kopregel heeft de juiste hoeveelheid woorden. Kopregels worden eerder aangeklikt in zoekresultaten als ze ongeveer 6 woorden bevatten.

en: Choose whether you want to use the OG data from the Facebook tab in your individual pages/posts by default.
nl: Kies of je de OG gegevens van de Facebook tab standaard in je individuele pagina's/berichten wilt gebruiken.

en: Goal:
nl: Doel:

en: Important Issues
nl: Belangrijke problemen

en: No content yet
nl: Nog geen inhoud

en: Enter Your Headline
nl: Voer je headline in

en: Plugin update failed. Please check permissions and try again.
nl: Plugin update mislukt. Controleer je rechten en probeer het opnieuw.

en: Please enter a valid headline.
nl: Voer een geldige headline op.

en: Link Assistant
nl: Link assistent

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO"), 2 - Pro, 3 - Version Number ("1.0.0"), 4 - Addon name ("Redirects"), 5 - Version Number ("1.0.0").
en: This addon requires an update. %1$s %2$s requires a minimum version of %3$s for the %4$s addon. You currently have %5$s installed.
nl: Deze add-on vereist een update. %1$s %2$s vereist een minimale versie van %3$s voor de %4$s add-on. Je hebt momenteel %5$s geïnstalleerd.

en: Top 10 Ways to Increase Traffic
nl: Top 10 manieren om het verkeer te vergroten

en: Not Enough Words 🙃
nl: Niet genoeg woorden 🙃

note: Translators: 1 - HTML Line break tag.
en: Our Headline Analyzer tool enables you to write irresistible SEO headlines%1$sthat drive traffic, shares, and rank better in search results.
nl: Onze Headline Analyzer Tool stelt je in staat om onweerstaanbare SEO kopregels te schrijven%1$sdie verkeer en shares genereren en beter scoren in de zoekresultaten.

en: Address:
nl: Adres:

note: Translators: 1 - The generated date, 2 - The generated time.
en: and was generated on %1$s at %2$s
nl: en werd gegenereerd op %1$s bij %2$s

en: Check Again
nl: Controleer opnieuw

en: Check redirect for
nl: Controleer omleiding voor

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Email
nl: E-mail

en: Email:
nl: E-mail:

en: Expected
nl: Verwacht

en: High
nl: Hoog

en: If you don't know how to do that please revert your Redirect Method to PHP.
nl: Als je niet weet hoe je dat moet doen, zet je redirect-methode dan terug naar PHP.

en: Join Our Community
nl: Word lid van onze community

en: Low
nl: Laag

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Our location:
nl: Onze locatie:

en: Our Opening Hours:
nl: Onze openingstijden:

en: Phone
nl: Telefoon

en: Phone:
nl: Telefoon:

en: Quick Links
nl: Snelle links

en: Redirected By
nl: Omgeleid door

en: Whoops! Your URL failed to redirect properly.
nl: Je URL kan niet goed worden omgeleid.

en: Response Code
nl: Reactie code

en: Result
nl: Resultaat

en: Tax ID
nl: Btw-nummer

en: Test Redirect
nl: Omleiding testen

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro" string.
en: Upgrade to %1$s %2$s
nl: Upgrade naar %1$s %2$s

en: Vat ID
nl: Btw-nummer

en: Woohoo! Your redirect worked perfectly!
nl: Woohoo! Je redirect werkte perfect!

note: Translators: 1 - HTML Strong tag, 2 - HTML Strong tag.
en: You are using %1$sRegex%2$s for this redirect so you will need to manually add a URL to test.
nl: Je gebruikt %1$sRegex%2$s voor deze redirect, dus je zult handmatig een URL moeten toevoegen om te testen.

note: Translators: 1 - The base URL with path, 2 - The path.
en: You can test redirects with a URL that includes your domain name ( %1$s ) or just the path ( %2$s )
nl: Je kunt omleidingen testen met een URL die je domeinnaam ( %1$s ) of alleen het pad ( %2$s ) bevat

en: You currently don't have permission to activate this addon. Please ask a site administrator to activate first.
nl: Je hebt momenteel geen toestemming om deze add-on te activeren. Vraag een sitebeheerder om eerst te activeren.

note: Translators: 1 - Nginx/Apache, 2 - Learn more link.
en: Your redirect settings have been updated. In order for them to work properly you may need to reload your %1$s configuration. %2$s
nl: Je redirect instellingen zijn geüpdatet. Om ze goed te laten werken, moet je mogelijk je %1$s configuratie opnieuw laden. %2$s

note: Translators: 1 - The amount of errors.
en: %1$s Error | %1$s Errors
nl[0]: %1$s fout
nl[1]: %1$s fouten

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Closing HTML link tag.
en: Didn't expect to see this? Make sure your sitemap is enabled and your content is set to be indexed. %1$sLearn More →%2$s
nl: Had je dit niet verwacht? Zorg ervoor dat je sitemap is ingeschakeld en dat je inhoud is ingesteld om te worden geïndexeerd. %1$sMeer informatie →%2$s

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Post Archive
nl: Berichtarchief

en: 404 - Page Not Found
nl: 404 - Pagina niet gevonden

en: Back
nl: Terug

en: Back to Homepage
nl: Terug naar homepage

en: Configure Sitemap
nl: Sitemap configureren

en: Sitemap Index
nl: Sitemap index

note: Translators: "Crumb" refers to a part of the breadcrumb trail.
en: Sample Crumb
nl: Monster kruimel

en: Search Results for
nl: Zoekresultaten voor

note: Translators: 1 - The "start-end" pagination results, 2 - Total items.
en: Showing %1$s of %2$s
nl: Toont %1$s van %2$s

en: There are no posts here
nl: Er zijn hier geen berichten

en: URL Count
nl: Aantal URL's

en: Whoops!
nl: Oeps!

en: Custom Marker
nl: Aangepaste markering

en: Map Display
nl: Kaartweergave

en: Show label
nl: Label weergeven

en: Show your location to your visitors using an interactive Google Map. Create multiple maps for use with multiple locations.
nl: Toon je locatie aan je bezoekers met behulp van een interactieve Google Map. Maak meerdere kaarten voor gebruik met meerdere locaties.

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: Local SEO Maps are only available for licensed %1$s %2$s users.
nl: Lokale SEO mappen zijn alleen beschikbaar voor gelicenseerde %1$s %2$s gebruikers.

en: Google Reviews
nl: Google beoordelingen

en: Map Preview
nl: Voorbeeldweergave kaart

en: Display Map
nl: Toon kaart

en: Driving Directions
nl: Routebeschrijving

note: Translators: 1 - Strong tag, 2 - Close strong tag.
en: %1$sThe custom marker should be: 100x100 px.%2$s If the image exceeds those dimensions it could (partially) cover the info popup.
nl: %1$sDe aangepaste marker moet zijn: 100x100 px.%2$sAls de afbeelding groter is dan deze afmetingen zou het de info pop-up (gedeeltelijk) kunnen bedekken.

en: Google Places Support
nl: Google Places ondersteuning

en: Show icon
nl: Pictogram weergeven

en: An error occurred while fetching keyphrases. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van de keyphrases. Probeer het later opnieuw.

en: You have exceeded the limit for requests. Please try again later.
nl: Je hebt de limiet bereikt van het aantal aanvragen. Probeer het later opnieuw.

note: Translators: 1 - A learn more link.
en: Your API Key is invalid. Please make sure you have set your key correctly. %1$s
nl: Je API sleutel in ongeldig. Zorg dat je je sleutel juist hebt ingesteld. %1$s

note: Translators: 1 - A learn more link.
en: Integrating with Google Maps will allow your users to find exactly where your business is located. Our interactive maps let them see your Google Reviews and get directions directly from your site. Create multiple maps for use with multiple locations. %1$s
nl: Integratie met Google Maps stelt je gebruikers in staat precies te vinden waar je bedrijf is gevestigd. Met onze interactieve kaarten kunnen ze je Google beoordelingen bekijken en rechtstreeks vanaf je site een routebeschrijving krijgen. Maak meerdere kaarten voor gebruik met meerdere locaties. %1$s

note: Translators: 1 - A learn more link.
en: A Google API Key is necessary to render your maps. %1$s
nl: Een Google API-sleutel is nodig om je kaarten te renderen. %1$s

en: API Key
nl: API sleutel

en: Integrating with Google Maps will allow your users to find exactly where your business is located. Our interactive maps let them see your Google Reviews and get directions directly from your site. Create multiple maps for use with multiple locations.
nl: Door de integratie met Google Maps kunnen je gebruikers precies vinden waar je bedrijf zich bevindt. Met onze interactieve kaarten kunnen ze je Google Reviews zien en direct van je site een routebeschrijving opvragen. Maak meerdere kaarten voor gebruik met meerdere locaties.

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Use the following PHP code anywhere in your theme to display the location map. %1$s
nl: Gebruik de volgende PHP-code overal in je thema om de locatiekaart weer te geven. %1$s

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Use the following shortcode to display the location map. %1$s
nl: Gebruik de volgende shortcode om de locatiekaart weer te geven. %1$s

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Closing HTML link tag, 3 - The plugin short name ("AIOSEO")
en: To add this widget, visit the %1$swidgets page%2$s and look for the "%3$s Local - Map" widget.
nl: Om deze widget toe te voegen, ga je naar de %1$swidgets pagina%2$s en zoek je naar de widget "%3$s Local - Map".

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO")
en: To add this block, edit a page or post and search for the "%1$s Local - Map" block.
nl: Om dit blok toe te voegen, bewerk je een pagina of bericht en zoekt je naar het blok "%1$s lokaal - kaart".

note: Translators: 1 - How many errors were found.
en: %1$s error found! | %1$s errors found!
nl[0]: %1$s fout gevonden!
nl[1]: %1$s fouten gevonden!

en: Share your content on your favorite social media platforms to drive engagement and increase your SEO.
nl: Deel je inhoud op je favoriete sociale mediaplatforms om de betrokkenheid te vergroten en je SEO te verbeteren.

en: The regex syntax is invalid.
nl: De regex syntax is ongeldig.

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: You're good to go!
nl: Je bent klaar om door te gaan!

en: Your post needs improvement!
nl: Je bericht kan verbetert worden!

en: No focus keyphrase!
nl: Geen keyphrase focus!

en: Good!
nl: Goed!

en: Blocked!
nl: Geblokkeerd!

en: .htaccess file is empty.
nl: .htaccess bestand is leeg.

en: Map
nl: Kaart

en: Maps
nl: Kaarten

en: Get out the word!
nl: Verspreid het woord!

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API sleutel

en: This redirect is supported using the Relocate Site feature under Full Site Redirect tab.
nl: Deze omleiding wordt ondersteund met de functie Site verplaatsen onder het tab Volledige siteomleiding.

note: Translators: 1 - The title of the location.
en: Please configure the map for this location: %1$s
nl: Configureer de kaart voor deze locatie: %1$s

en: Contributor
nl: Bijdrager

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: By default Contributors have access to %1$sSEO settings for individual pages and posts that they already have permission to edit.%2$s
nl: Bijdragers hebben standaard toegang tot %1$sSEO-instellingen voor individuele pagina's en berichten die ze al mogen bewerken.%2$s

note: Translators: 1 - The name of the WP role, 2 - Opening bold tag, 3 - Closing bold tag, 4 - Plugin Name ("All in One SEO").
en: By default the %1$s role %2$shas no access%3$s to %4$s settings.
nl: Standaard heeft de %1$s rol %2$s geen toegang%3$s tot %4$s instellingen.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - "upgrading to Pro".
en: %1$s relies on the WordPress Rest API and your site might have it disabled. %2$s.
nl: %1$s vertrouwt op de WordPress Rest API en je site heeft deze misschien uitgeschakeld. %2$s.

en: Click here to learn more
nl: Klik hier om meer te leren

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Addons".
en: %1$s %2$s Not Configured Properly
nl: %1$s %2$s niet goed geconfigureerd

note: Translators: 1 - A URL.
en: e.g. %1$s
nl: b.v. %1$s

en: No results found for your search. Try again!
nl: Geen resultaten gevonden voor je zoekopdracht. Probeer opnieuw!

en: Open HTML Sitemap
nl: Open HTML sitemap

en: Publication Date
nl: Publicatiedatum

en: Display HTML Sitemap
nl: Toon HTML sitemap

en: Dedicated Page
nl: Speciale pagina

en: Using the custom-built tools below, you can add an HTML sitemap to your website and help visitors discover all your content. Adding an HTML sitemap to your website may also help search engines find your content more easily.
nl: Met behulp van de op maat gemaakte gereedschappen hieronder, kun je een HTML sitemap toevoegen aan je site en bezoekers helpen alle je inhoud te ontdekken. Het toevoegen van een HTML sitemap aan je site kan zoekmachines ook helpen om je inhoud makkelijker te vinden.

note: Translators: 1 - The default value.
en: Whether the labels should be shown or not. Defaults to %1$s.
nl: Of de etiketten nu getoond moeten worden of niet. Standaard ingesteld op %1$s.

en: Whether the regular sitemap or compact date archive sitemap is output.
nl: Of de gewone sitemap of compacte datumarchiefsitemap wordt uitgevoerd.

en: Whether the publication date of posts should be shown.
nl: Of de publicatiedatum van berichten moet worden weergegeven.

en: The function accepts an associative array with the following arguments that can be used to override the default settings:
nl: De functie accepteert een associatieve array met de volgende argumenten die kunnen worden gebruikt om de standaardinstellingen te overschrijven:

note: Translators: 1 - HTML code opening tag, 2 - HTML code closing tag.
en: The sort direction. The supported values are %1$s and %2$s.
nl: De sorteerrichting. De ondersteunde waarden zijn %1$s en %2$s.

en: The taxonomies (by slug, comma-separated) that are included in the sitemap.
nl: De taxonomieën (per slug, door komma's gescheiden) die in de sitemap zijn opgenomen.

note: Translators: 1 - HTML code opening tag, 2 - HTML code closing tag.
en: The sort order. The supported values are %1$s, %2$s, %3$s and %4$s.
nl: De sorteervolgorde. De ondersteunde waarden zijn %1$s, %2$s, %3$s en %4$s.

en: The post types (by slug, comma-separated) that are included in the sitemap.
nl: De berichttypen (per slug, door komma's gescheiden) die in de sitemap zijn opgenomen.

en: This setting only applies to posts and pages.
nl: Deze instelling is alleen van toepassing op berichten en pagina's.

en: Begin typing a post ID, title or slug to search...
nl: Begin met het typen van een bericht ID, titel of slug om te zoeken...

en: To view the new sitemap, first save changes.
nl: Als je de nieuwe sitemap wilt bekijken, sla je eerst de wijzigingen op.

note: Translators: 1 - "Learn More" link.
en: This setting allows you to toggle between the regular sitemap or the compact date archive sitemap. %1$s
nl: Met deze instelling kun je schakelen tussen de gewone sitemap of de compacte datum archief sitemap. %1$s

note: Translators: 1 - The default value.
en: The HTML tag that is used for the label of each section. Defaults to %1$s.
nl: De HTML tag die wordt gebruikt voor het label van elke sectie. Standaard ingesteld op %1$s.

en: Begin typing a term ID or name to search...
nl: Begin met het typen van een term ID of naam om te zoeken...

en: The following shortcode attributes can be used to override the default settings:
nl: De volgende shortcode attributen kunnen worden gebruikt om de standaardinstellingen te overschrijven:

en: To view the sitemap, enter a URL and save changes.
nl: Als je de sitemap wilt bekijken, voerje een URL in en sla je de wijzigingen op.

en: The page that you have entered is invalid or already exists. Please enter a page with a unique slug.
nl: De pagina die je hebt ingevoerd is ongeldig of bestaat al. Voer een pagina in met een unieke slug.

en: Display the sitemap on a dedicated page:
nl: Toon de sitemap op een speciale pagina:

en: Post/Term ID
nl: Bericht/Term ID

en: Last Updated Date
nl: Datum laatst geüpdatet

en: Are you sure you want to restore this backup?
nl: Weet je zeker dat je deze back-up wilt terugzetten?

en: Are you sure you want to delete this backup?
nl: Weet je zeker dat je deze back-up wilt verwijderen?

en: You have new notifications!
nl: Je hebt nieuwe meldingen!

en: Enter a comma-separated list of term IDs.
nl: Geef een komma’s gescheiden lijst van term IDs.

en: Enter a comma-separated list of post IDs.
nl: Geef een komma’s gescheiden lijst van bericht IDs.

en: Descending
nl: Aflopend

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Sort Direction
nl: Sorteerrichting

en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Home Page Meta Description
nl: Meta beschrijving homepage

en: Yes, I want to restore this backup
nl: Ja, ik wil deze back-up terugzetten

en: Yes, I want to delete this backup
nl: Ja, ik wil deze back-up verwijderen

en: Sort Order
nl: Sorteervolgorde

note: Translators: 1 - Opening HTML strong tag, 2 - The short plugin name ("AIOSEO"), 3 - "Pro", 4 - Closing HTML strong tag.
en: The following addons cannot be used, because they require %1$s%2$s %3$s%4$s to work:
nl: De volgende add-ons kunnen niet worden gebruikt, omdat ze %1$s%2$s %3$s%4$s vereisen om te werken:

en: Show Labels
nl: Toon labels

en: Show Publication Date
nl: Publicatiedatum weergeven

en: Last Updated
nl: Laatst geüpdatet

en: No posts/terms could be found.
nl: Er konden geen berichten/voorwaarden worden gevonden.

en: No date archives could be found.
nl: Er waren geen datum archieven te vinden.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s - HTML Sitemap
nl: %1$s - HTML sitemap

en: HTML Sitemap Settings
nl: HTML sitemaps instellingen

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Use the following PHP code anywhere in your theme to display the sitemap. %1$s
nl: Gebruik de volgende PHP-code overal in je theme om de sitemap weer te geven. %1$s

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Use the following shortcode to display the HTML Sitemap. %1$s
nl: Gebruik de volgende shortcode om de HTML-sitemap weer te geven. %1$s

note: Translators: 1 - Opening HTML strong tag, 2 - The plugin short name ("AIOSEO"), 3 - Closing HTML strong tag.
en: To add this block, edit a page or post and search for the %1$s"%2$s - HTML Sitemap"%3$s block.
nl: Als je dit blok wilt toevoegen, bewerk je een pagina of bericht en zoek je naar het blok %1$s"%2$s - HTML Sitemap"%3$s.

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Closing HTML link tag, 3 - Opening HTML strong tag, 4 - The plugin short name ("AIOSEO"), 5 - Closing HTML strong tag.
en: To add this widget, visit the %1$swidgets page%2$s and look for the %3$s"%4$s - HTML Sitemap"%5$s widget.
nl: Om deze widget toe te voegen, ga je naar de %1$swidgets pagina%2$s en zoek je naar de widget %3$s"%4$s - HTML Sitemap"%5$s.

en: Compact Archives
nl: Compacte archieven

en: Enter a Locale Code, e.g.: en_GB, es_ES
nl: Geef een locale code, bijv.: nl_NL, nl_BE

en: Enter a WordPress Filter Name
nl: Geef een WordPress filter naam

en: Select Rule
nl: Selecteer regel

en: Key
nl: Sleutel

en: Select a header
nl: Selecteer een header

en: Add headers by clicking in the options below.
nl: Headers toevoegen door op de onderstaande opties te klikken.

en: Select a Value or Add a New One
nl: Selecteer een waarde of voeg een nieuwe toe

en: Add Custom Rule
nl: Aangepaste regel toevoegen

note: Translators: 1 - Adds a html tag with an option like: <code>^/</code>
en: The dollar symbol %1$s should be at the end. For example: %2$s
nl: Het dollar symbool %1$s moet aan het einde staan. Bijvoorbeeld: %2$s

en: Could you please do me a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress to help us spread the word and boost our motivation?
nl: Kan je me een groot plezier doen en het een 5-sterren waardering geven op WordPress om ons te helpen deze plugin bekender te maken en onze motivatie te vergroten?

en: Help us improve
nl: Help ons verbeteren

en: That's Awesome!
nl: Dat is geweldig!

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: We cannot detect your web server. Server redirects are disabled. %1$s
nl: We kunnen je webserver niet detecteren. Serveromleidingen zijn uitgeschakeld. %1$s

en: Custom
nl: Aangepast

en: redirect
nl: omleiden

en: Add CORS Presets
nl: CORS-voorinstellingen toevoegen

en: Add Security Presets
nl: Beveiligingsvoorinstellingen toevoegen

en: Add Header
nl: Header toevoegen

en: Canonical Settings
nl: Canonieke instellingen

en: Custom Rules
nl: Aangepaste regels

en: Rules
nl: Regels

en: Add an alias redirect by clicking in 'Add New'.
nl: Voeg een omleiding alias toe door te klikken op 'Nieuwe toevoegen'.

en: Aliased Domain
nl: Aliasdomein

en: Headline Analyzer
nl: Headline analyzer

en: Yes, I love it!
nl: Ja, ik hou ervan!

en: Full Site Redirects
nl: Volledige site omleidingen

en: Remove www from domain
nl: www van domein verwijderen

en: Add www to domain
nl: www aan domein toevoegen

en: Leave domain as-is
nl: Laat het domein zoals het is

en: Preferred domain
nl: Voorkeursdomein

en: Force a redirect from HTTP to HTTPS
nl: Forceer een omleiding van HTTP naar HTTPS

en: Redirect from HTTP to HTTPS
nl: Leid HTTP om naar HTTPS

en: Your current site address
nl: Je huidige site adres

en: Select Roles
nl: Selecteer rollen

en: Location
nl: Locatie

en: Enter an IP Address
nl: Voer een IP-adres in

note: Translators: 1 - Opening strong tag, 2 - Closing strong tag., 3 - Doc link
en: %1$sWarning:%2$s ensure your HTTPS is working before forcing a redirect. %3$s
nl: %1$sWarning:%2$s zorgen ervoor dat je HTTPS werkt voordat je een omleiding forceert. %3$s

en: Value
nl: Waarde

en: Enter the Server Name
nl: Voer de servernaam in

note: Translators: 1 - Opening link tag, 2 - Closing link tag.
en: You'll need to update your Site Address URL to match your new site address. %1$sUpdate Site Address URL%2$s.
nl: Je moet de URL van je siteadres updaten om overeen te komen met het adres van je nieuwe site. %1$sUpdate site address URL%2$s.

en: A site alias is another domain that you want to be redirected to this site. For example, an old domain, or a subdomain. This will redirect all URLs, including WordPress login and admin. You will need to configure your system (DNS and server) to pass requests for these domains to this WordPress install.
nl: Een site alias is een ander domein dat je wilt omleiden naar deze site. Bijvoorbeeld een oud domein of een subdomein. Dit zal alle URL's omleiden, inclusief WordPress login en beheer. Je moet je systeem (DNS en server) configureren om aanvragen voor deze domeinen door te geven aan deze WordPress installatie.

en: Site headers are added across your site, including redirects. Redirect headers are only added to redirects.
nl: Site headers worden toegevoegd over de hele site, inclusief redirects. Omleidingsheaders worden alleen toegevoegd aan omleidingen.

en: Select Status
nl: Selecteer status

en: Canonical Settings are disabled because you have relocated your site to another domain.
nl: Canonical instellingen zijn uitgeschakeld omdat je je site naar een ander domein hebt verplaatst.

en: Create, manage and monitor redirects for 404's or modified posts + server redirects, full site redirects and site aliases (Pro & Elite plans only)
nl: Maak, beheer en controleer omleidingen voor 404's of gewijzigde berichten + server omleidingen, volledige site omleidingen en site aliassen (alleen Pro & Elite abonnementen)

en: Enable our Headline Analyzer to help you write irresistible headlines and rank better in search results.
nl: Schakel onze Headline Analyzer in om je te helpen onweerstaanbare kopregels te schrijven en beter te scoren in de zoekresultaten.

en: Site aliases are disabled because you have relocated your site to another domain.
nl: Site aliassen zijn uitgeschakeld omdat je je site naar een ander domein hebt verplaatst.

en: Relocate to domain
nl: Verplaatsen naar domein

en: Your new site address
nl: Je nieuwe site adres

en: Your old site address
nl: Je oude site adres

en: Referrer
nl: Verwezen door

en: Login Status
nl: Login status

en: Full Site Redirect
nl: Hele site omleiden

en: Relocate Site
nl: Site verplaatsen

en: Logged Out
nl: Uitgelogd

en: Logged In
nl: Ingelogd

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Mobile
nl: Mobiel

en: WordPress Filter
nl: WordPress filter

en: HTTP Header
nl: HTTP header

en: WordPress User Roles
nl: WordPress gebruikersrollen

en: Would you like to relocate your entire site to a new domain? Everything will be redirected except WordPress login and admin. Enabling this option will disable any site aliases or canonical settings.
nl: Wil je je hele site verhuizen naar een nieuw domein? Alles wordt omgeleid, behalve WordPress login en beheer. Als je deze optie inschakelt, worden sitealiassen of canonieke instellingen uitgeschakeld.

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag, 3 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Your site is running an %1$sinsecure version%2$s of WordPress that is no longer supported. Please update your site to the latest version of WordPress in order to continue using %3$s.
nl: Je site draait een %1$sonveilige versie%2$s van WordPress die niet langer wordt ondersteund. Update je site naar de nieuwste versie van WordPress om %3$s te blijven gebruiken.

en: Site Aliases
nl: Site aliassen

en: By enabling this option you disabled any site aliases or canonical settings. Enter a domain to redirect everything, except WordPress login and admin.
nl: Door deze optie in te schakelen, heb je alle site-aliassen of canonieke instellingen uitgeschakeld. Voer een domein in om alles om te leiden, behalve WordPress login en beheerder.

en: power
nl: kracht

en: uncommon
nl: ongewoon

en: common
nl: gebruikelijk

en: emotion
nl: emotie

en: Add Redirect to improve SEO | Add Redirects to improve SEO
nl[0]: Voeg redirect toe om SEO te verbeteren
nl[1]: Voeg redirects toe om SEO te verbeteren

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: Your site is running an %1$soutdated version%2$s of WordPress. We recommend using the latest version of WordPress in order to keep your site secure.
nl: Je site draait een %1$sverouderde versie%2$s van WordPress. We raden aan de nieuwste versie van WordPress te gebruiken om je site veilig te houden.

en: how to
nl: hoe

en: List
nl: Lijst

en: one
nl: een

en: two
nl: twee

en: three
nl: drie

en: four
nl: vier

en: five
nl: vijf

en: six
nl: zes

en: seven
nl: zeven

en: eight
nl: acht

en: nine
nl: negen

en: eleven
nl: elf

en: twelve
nl: twaalf

en: thirt
nl: derde

en: fift
nl: vijfde

en: hundred
nl: honderd

en: thousand
nl: duizend

en: where
nl: waar

en: when
nl: wanneer

en: how
nl: hoe

en: what
nl: wat

en: have
nl: hebben

en: has
nl: heeft

en: does
nl: doet

en: do
nl: doe

en: can
nl: kan

en: special
nl: speciaal

en: lifetime
nl: levenslang

en: bargain
nl: koopje

en: scarce
nl: schaars

en: tested
nl: getest

en: highest
nl: hoogste

en: hurry
nl: haast je

en: alert famous
nl: alert beroemd

en: improved
nl: verbeterd

en: expert
nl: deskundige

en: daring
nl: gedurfd

en: strong
nl: sterk

en: immediately
nl: onmiddellijk

en: advice
nl: advies

en: pioneering
nl: baanbrekend

en: unusual
nl: ongebruikelijk

en: limited
nl: beperkt

en: the truth about
nl: de waarheid over

en: destiny
nl: lot

en: outstanding
nl: uitstekend

en: simplistic
nl: simplistisch

en: compare
nl: vergelijk

en: unsurpassed
nl: onovertroffen

en: energy
nl: energie

en: powerful
nl: krachtig

en: colorful
nl: kleurrijk

en: genuine
nl: echte

en: instructive
nl: leerzaam

en: big
nl: groot

en: affordable
nl: betaalbaar

en: Content
nl: Inhoud

en: vaporize
nl: verdampen

en: to be
nl: zijn

en: surprisingly
nl: verrassend genoeg

en: you see
nl: je ziet

en: tired
nl: moe

en: surprising
nl: verrassend

en: you see what
nl: wat zie je

en: you need to
nl: je moet

en: valor
nl: moed

en: withheld
nl: achtergehouden

en: thing ive ever seen
nl: wat ik ooit heb gezien

en: unscrupulous
nl: gewetenloos

en: the reason why is
nl: de reden waarom is

en: stupid
nl: stom

en: will make you
nl: zal je maken

en: the most
nl: de meeste

en: stunning
nl: verbijsterend

en: wicked
nl: slecht

en: the ranking of
nl: rangschikking van

en: stuck up
nl: vastgelopen

en: whopping
nl: maar liefst

en: the best
nl: de beste

en: whip
nl: zweep

en: that will
nl: dat zal

en: uncommonly
nl: ongewoon

en: tempting
nl: aanlokkelijk

en: spine
nl: wervelkolom

en: unbelievably
nl: ongelooflijk

en: spectacular
nl: spectaculair

en: unauthorized
nl: niet geautoriseerd

en: teetering
nl: balancerend

en: warning
nl: waarschuwing

en: soaring
nl: stijgende

en: wanton
nl: baldadig

en: try before you buy
nl: probeer voordat je koopt

en: tawdry
nl: kitscherig

en: victory
nl: overwinning

en: treasure
nl: schat

en: taboo
nl: taboe

en: sleazy
nl: slonzig

en: victim
nl: slachtoffer

en: trap
nl: val

en: swindle
nl: zwendel

en: slaughter
nl: slachten

en: vibrant
nl: levendig

en: toxic
nl: giftig

en: skyrocket
nl: omhoogschieten

en: turn the tables
nl: de rollen omdraaien

en: surrender
nl: overgave

en: silly
nl: dwaas

en: refugee
nl: vluchteling

en: played
nl: gespeeld

en: money
nl: geld

en: sick and tired
nl: ziek en moe

en: plague
nl: plaag

en: mistakes
nl: fouten

en: reclaim
nl: terugvorderen

en: pitfall
nl: valkuil

en: reckoning
nl: afrekening

en: shatter
nl: breken

en: pale
nl: bleek

en: secure
nl: beveiligd

en: pummel
nl: toetakelen

en: painful
nl: pijnlijk

en: make you
nl: maak je

en: provocative
nl: provocerend

en: overcome
nl: overwinnen

en: searing
nl: schroeiend

en: scream
nl: schreeuw

en: protected
nl: beveiligd

en: outlawed
nl: verboden

en: lying
nl: liegen

en: scary
nl: eng

en: on the
nl: op de

en: prison
nl: gevangenis

en: lost
nl: verloren

en: priced
nl: geprijsd

en: looming
nl: opdoemen

en: revolting
nl: walgelijk

en: preposterous
nl: belachelijk

en: obnoxious
nl: onaangenaam

en: looks like a
nl: het lijkt een

en: lonely
nl: eenzaam

en: revenge
nl: wraak

en: no questions asked
nl: geen vragen gesteld

en: loathsome
nl: walgelijk

en: pound
nl: pond

en: no good
nl: niet goed

en: line
nl: regel

en: excited
nl: opgewonden

en: hurricane
nl: orkaan

en: frenzy
nl: razernij

en: evil
nl: kwaad

en: how to make
nl: hoe te maken

en: epic
nl: episch

en: know it all
nl: betweter

en: frantic
nl: uitzinnig

en: killer
nl: moordenaar

en: hope
nl: hoop

en: foul
nl: vals

en: jubilant
nl: jubelend

en: helpless
nl: hulpeloos

en: fooled
nl: voor de gek houden

en: is what happens when
nl: is wat er gebeurt als

en: fool
nl: dwaas

en: is the
nl: is de

en: hazardous
nl: gevaarlijk

en: irresistibly
nl: onweerstaanbaar

en: hate
nl: haat

en: dumb
nl: dom

en: ironclad
nl: ijzersterk

en: happy
nl: gelukkig

en: drowning
nl: verdrinking

en: invasion
nl: invasie

en: shellacking
nl: verpletterend

en: mired
nl: besmeurd

en: it
nl: het

en: she
nl: zij

en: your
nl: je

en: endorsed
nl: gesteund

en: unparalleled
nl: ongeëvenaard

en: suddenly
nl: plotseling

en: survival
nl: overleving

en: thrilling
nl: spannend

en: you need to know
nl: je moet weten

en: unexpected
nl: onverwacht

en: that will make
nl: dat zal maken

en: undo","when you see
nl: ongedaan maken","als je ziet

en: that will make you
nl: dat maakt je

en: what this
nl: wat dit

en: underhanded
nl: achterbaks

en: staggering
nl: onthutsend

en: what happens
nl: wat gebeurd er

en: under
nl: onder

en: terror
nl: terreur

en: what happens when
nl: wat gebeurd er als

en: spirit
nl: geest

en: what happened
nl: wat gebeurde er

en: vulnerable
nl: kwetsbaar

en: remarkably
nl: opmerkelijk

en: poor
nl: slecht

en: myths
nl: mythen

en: sinful
nl: zondig

en: pointless
nl: zinloos

en: murder
nl: moord

en: plunge
nl: duik

en: plummet
nl: kogel

en: moneyback
nl: geld terug

en: refund
nl: terugbetaling

en: pluck
nl: plukken

en: money-grubbing
nl: inhaligheid

en: minute
nl: minuut

en: shameless
nl: schaamteloos

en: ruthless
nl: meedogenloos

en: prize
nl: prijs

en: offer
nl: aanbod

en: lurking
nl: op de loer

en: risky
nl: riskant

en: private
nl: privé

en: off-limits
nl: beperken

en: lunatic
nl: malloot

en: rich
nl: rijk

en: of the
nl: van de

en: lowest
nl: laagste

en: results
nl: resultaten

en: nightmare
nl: nachtmerrie

en: forgotten
nl: vergeten

en: jaw-dropping
nl: overweldigend

en: high
nl: hoog

en: force-fed
nl: gedwongen gevoed

en: empower
nl: machtig

en: jail
nl: gevangenis

en: hidden
nl: verborgen

en: forbidden
nl: verboden

en: help are the
nl: hulp zijn de

en: embarrass
nl: verlegenheid

en: it looks like a
nl: het lijkt een

en: had enough
nl: had genoeg

en: disastrous
nl: rampzalig

en: famous
nl: beroemd

en: dirty
nl: vies

en: inexpensive
nl: goedkoop

en: grateful
nl: dankbaar

en: faith
nl: vertrouwen

en: in the
nl: in de

en: fail
nl: mislukken

en: devoted
nl: toegewijd

en: in the world
nl: in de wereld

en: gift
nl: geschenk

en: eye-opening
nl: eye-opener

en: devastating
nl: verwoestend

en: in a
nl: in een

en: makes
nl: maakt

en: reasons
nl: redenen

en: make
nl: maken

en: world
nl: wereld

en: really
nl: werkelijk

en: made
nl: gemaakt

en: down
nl: omlaag

en: ways
nl: manieren

en: photos
nl: foto's

en: dog
nl: hond

en: way
nl: manier

en: people
nl: mensen

en: look
nl: kijken

en: think
nl: denk

en: heart
nl: hart

en: awesome
nl: geweldig

en: thing
nl: ding

en: need
nl: nodig

en: happened
nl: is gebeurd

en: actually
nl: werkelijk

en: there
nl: daar

en: their
nl: hun

en: the
nl: de

en: with
nl: met

en: that
nl: dat

en: so
nl: zo

en: why
nl: waarom

en: like
nl: vind ik leuk

en: ever
nl: altijd

en: just
nl: alleen maar

en: did
nl: deed

en: by
nl: door

en: if
nl: als

en: but
nl: maar

en: be
nl: worden

en: his
nl: zijn

en: as
nl: als

en: her
nl: haar

en: and
nl: en

en: introducing
nl: introduceren

en: value
nl: waarde

en: weird
nl: raar

en: revealing
nl: onthullend

en: huge gift
nl: grote gift

en: strange
nl: vreemd

en: reward
nl: beloning

en: announcing
nl: aankondigen

en: simple
nl: eenvoudig

en: proven
nl: bewezen

en: exciting
nl: spannend

en: authentic
nl: authentiek

en: magic
nl: magie

en: refundable
nl: terugbetaalbaar

en: largest
nl: grootste

en: last minute
nl: op het laatst

en: security
nl: beveiliging

en: greatest
nl: grootste

en: opportunities
nl: mogelijkheden

en: imagination
nl: verbeelding

en: useful
nl: bruikbaar

en: successful
nl: succesvol

en: timely
nl: tijdig

en: astonishing
nl: verbazingwekkend

en: spotlight
nl: schijnwerper

en: wealth
nl: rijkdom

en: special offer
nl: speciale aanbieding

en: soar
nl: stijgen

en: skill
nl: vaardigheid

en: helpful
nl: nuttig

en: emerging
nl: in opkomst

en: launching
nl: lanceren

en: tremendous
nl: enorm

en: breakthrough
nl: doorbraak

en: just arrived
nl: net aangekomen

en: perspective
nl: perspectief

en: it's here
nl: het is hier

en: fascinating
nl: fascinerend

en: quality
nl: kwaliteit

en: approved
nl: toegestaan

en: exploit
nl: exploiteren

en: easily
nl: gemakkelijk

en: superior
nl: superieur

en: last chance
nl: laatste kans

en: attractive
nl: aantrekkelijk

en: valuable
nl: waardevol

en: edge
nl: rand

en: complete
nl: compleet

en: willpower
nl: wilskracht

en: exclusive
nl: exclusief

en: rare
nl: bijzonder

en: new
nl: nieuw

en: sizable
nl: omvangrijk

en: obsession
nl: obsessie

en: wanted
nl: gezocht

en: sale
nl: uitverkoop

en: remarkable
nl: opmerkelijk

en: focus
nl: scherp

en: free
nl: gratis

en: great
nl: top

en: my
nl: mijn

en: he
nl: hij

en: they
nl: zij

en: you
nl: je

en: will
nl: wil

en: thrilled
nl: opgewonden

en: surge
nl: golf

en: wounded
nl: gewond

en: this is
nl: dit is

en: sure
nl: zeker

en: worry
nl: zich zorgen maken

en: uplifting
nl: opbeurend

en: this is what
nl: dit is wat

en: wondrous
nl: wonderbaarlijk

en: unusually
nl: ongebruikelijk

en: this is what happens
nl: dit is wat er gebeurd

en: this is the
nl: dit is de

en: strangle
nl: wurgen

en: when you
nl: als je

en: never again
nl: nooit meer

en: mind-blowing
nl: verbluffend

en: peril
nl: gevaar

en: might look like a
nl: ziet er misschien uit als een

en: payback
nl: terugverdientijd

en: seize
nl: vastlopen

en: pay zero
nl: betaal nul

en: massive
nl: enorm

en: quadruple
nl: verviervoudigen

en: panic
nl: paniek

en: marked down
nl: afgeprijsd

en: punish
nl: straffen

en: luxurious
nl: luxueus

en: jeopardy
nl: gevaar

en: double
nl: dubbel

en: gullible
nl: goedgelovig

en: feeble
nl: zwak

en: insidious
nl: verraderlijk

en: feast
nl: feest

en: disinformation
nl: desinformatie

en: fearless
nl: onbevreesd

en: disgusting
nl: walgelijk

en: insanely
nl: waanzinnig

en: grit
nl: gruis

en: greed
nl: hebzucht

en: right
nl: rechts

en: boy
nl: jongen

en: watch
nl: kijk

en: out
nl: uit

en: little
nl: klein

en: want
nl: wil

en: life
nl: leven

en: best
nl: het beste

en: old
nl: oud

en: know
nl: weten

en: being
nl: wezen

en: valentines
nl: valentijnskaarten

en: its
nl: het is

en: time
nl: tijd

en: ll
nl: II

en: an
nl: een

en: all
nl: alle

en: get
nl: krijgen

en: after
nl: na

en: from
nl: van

en: about
nl: over

en: for
nl: voor

en: a
nl: een

en: delighted
nl: verheugd

en: excellent
nl: uitstekend

en: practical
nl: praktisch

en: insider
nl: bekende

en: surprise
nl: verrassing

en: monumental
nl: monumentaal

en: unconditional
nl: onvoorwaardelijk

en: promising
nl: veelbelovend

en: enormous
nl: enorm

en: sturdy
nl: stevig

en: luxury
nl: luxe

en: growth
nl: groei

en: shrewd
nl: gewiekst

en: selected
nl: geselecteerd

en: noted
nl: is genoteerd

en: crammed
nl: gepropt

en: better
nl: beter

en: technology
nl: technologie

en: beautiful
nl: mooi

en: unlimited
nl: onbeperkt

en: ultimate
nl: ultiem

en: popular
nl: populair

en: liberal
nl: liberaal

en: informative
nl: Informatief

en: secrets
nl: geheimen

en: unique
nl: uniek

en: challenge
nl: uitdaging

en: guaranteed
nl: gegarandeerd

en: delivered
nl: geleverd

en: revisited
nl: opnieuw bekeken

en: interesting
nl: interessant

en: professional
nl: professioneel

en: wonderful
nl: geweldig

en: surging
nl: golvend

en: reduced
nl: verminderd

en: reliable
nl: betrouwbaar

en: innovative
nl: vernieuwend

en: under priced
nl: onder geprijsd

en: bottom line
nl: onderste regel

en: lavishly
nl: rijkelijk

en: mammoth
nl: mammoet

en: fundamentals
nl: grondbeginselen

en: odd
nl: vreemd

en: love
nl: liefde

en: full
nl: vol

en: discount
nl: korting

en: compromise
nl: compromis

en: gigantic
nl: gigantisch

en: competitive
nl: competitief

en: official
nl: officieel

en: like a normal
nl: zoals een normaal

en: gambling
nl: gokken

en: exposed
nl: blootgesteld

en: lies
nl: leugens

en: explode
nl: ontploffen

en: lick
nl: likken

en: illegal
nl: illegaal

en: frugal
nl: zuinig

en: lawsuit
nl: rechtszaak

en: hypnotic
nl: hypnotisch

en: frightening
nl: beangstigend

en: fresh on the mind
nl: vers in het geheugen

en: energize
nl: energie geven

en: here
nl: hier

en: sould
nl: zou

en: who
nl: wie

en: re
nl: opnieuw

en: on
nl: aan

en: up
nl: omhoog

en: not
nl: niet

en: to
nl: naar

en: no
nl: nee

en: this
nl: dit

en: things
nl: dingen

en: most
nl: meest

en: me
nl: mij

en: these
nl: deze

en: absolutely lowest
nl: absoluut het laagst

en: are
nl: zijn

en: truth
nl: waarheid

en: targeted
nl: gericht

en: sniveling
nl: snotterend

en: volatile
nl: vluchtig

en: triumph
nl: triomf

en: tantalizing
nl: verleidelijk

en: smuggled
nl: gesmokkeld

en: viral
nl: viraal

en: triple
nl: drievoudig

en: smug
nl: zelfvoldaan

en: vindication
nl: rechtvaardiging

en: tailspin
nl: neerwaartse spiraal

en: research
nl: onderzoek

en: years
nl: jaren

en: sensational
nl: sensationeel

en: amazing
nl: verbazingwekkend

en: fortune
nl: fortuin

en: easy
nl: makkelijk

en: miracle
nl: wonder

en: urgent
nl: dringend

en: unlock
nl: ontgrendelen

en: quick
nl: snel

en: revolutionary
nl: revolutionair

en: important
nl: belangrijk

en: now
nl: nu

en: startling
nl: verrassend

en: quickly
nl: snel

en: latest
nl: nieuwste

en: colossal
nl: kolossaal

en: fantastic
nl: fantastisch

en: destroy
nl: vernietigen

en: something
nl: iets

en: more
nl: meer

en: guy
nl: kerel

en: social
nl: sociaal

en: mind
nl: mening

en: good
nl: goed

en: seen
nl: gezien

en: girl
nl: meisje

en: you’ll
nl: je zult

en: see
nl: zie

en: found
nl: gevonden

en: to the
nl: naar de

en: confidential
nl: vertrouwelijk

en: floundering
nl: spartelend

en: for the first time
nl: voor de eerste keer

en: temporary fix
nl: tijdelijke oplossing

en: seductively
nl: secutief

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag, 3 - The plugin name ("All in One SEO"), 4 - Opening HTML link tag, 5 - Closing HTML link tag.
en: %1$sNote:%2$s %3$s will be discontinuing support for WordPress versions older than version 5.3 by the end of %4$s. %5$sRead more for additional information.%6$s
nl: %1$sOpmerking:%2$s %3$s zal tegen het einde van %4$s de ondersteuning voor WordPress versies ouder dan versie 5.3 stopzetten. %5$sLees verder voor aanvullende informatie.%6$s

en: Improve your SEO rankings with additional keyphrases.
nl: Verbeter je SEO rankings met extra keyphrases.

note: Translators: 1 - "Pro" string, 2 - "Learn more link".
en: Multiple Keyphrases is a %1$s feature. %2$s
nl: Meerdere keyphrases is a %1$s functie. %2$s

en: The label.
nl: Het label.

note: Translators: 1 - The name of a taxonomy.
en: The %1$s title.
nl: De %1$s titel.

en: The crumb separator.
nl: De kruimelpad scheider.

en: The blog page title.
nl: De titel van de blogpagina.

en: Author Display Name
nl: Weergavenaam auteur

en: The author's display name.
nl: De weergavenaam van de auteur.

en: The author's first name.
nl: De voornaam van de auteur.

en: The author's last name.
nl: De achternaam van de auteur.

en: Search result format
nl: Format zoekresultaat

en: The search result format.
nl: het format van het zoekresultaat.

en: The year.
nl: Het jaar.

en: The month.
nl: De maand.

en: The day.
nl: De dag.

en: Search String
nl: Zoekstring

en: The search string.
nl: De zoekstring.

en: Archive format
nl: Archief format

en: The archive format.
nl: Het archief format.

en: Post Type Name
nl: Naam berichttype

en: The archive post type name.
nl: De naam van het archief berichttype.

note: Translators: 1 - The name of a post type.
en: %1$s Price
nl: %1$s Prijs

note: Translators: 1 - The name of a post type.
en: The %1$s price.
nl: De %1$s prijs.

note: Translators: 1 - The name of a post type.
en: The %1$s SKU.
nl: De %1$s SKU.

note: Translators: 1 - The name of a post type.
en: %1$s Brand
nl: %1$s merk

note: Translators: 1 - The name of a post type.
en: The %1$s brand.
nl: Het merk %1$s.

en: Display the current page breadcrumb.
nl: Het huidige pagina kruimelpad weergeven.

en: AIOSEO - Breadcrumbs
nl: AIOSEO - Kruimelpaden

en: The purpose of breadcrumb navigation is to help users navigate around your website. It also helps search engines understand the structure and hierarchy of links on a web page.
nl: Het doel van kruimelpad navigatie is om gebruikers te helpen navigeren rond je site. Het helpt zoekmachines ook de structuur en hiërarchie van links op een webpagina te begrijpen.

note: Translators: 1 - The plugin name ("AIOSEO").
en: These settings will affect all the breadcrumbs displayed by %1$s throughout your site.
nl: Deze instellingen zijn van invloed op alle kruimelpaden die worden weergegeven door %1$s op je site.

en: Label used for homepage link (first item) in breadcrumbs.
nl: Label dat voor de homepage link (eerste punt) in kruimelpaden wordt gebruikt.

en: Prefix for breadcrumb path.
nl: Voorvoegsel voor kruimelpad pad.

en: Format the label used for archives page.
nl: Het label opmaken dat wordt gebruikt voor de archiefpagina.

en: Format the label used for the search results page.
nl: Het label opmaken dat wordt gebruikt voor de pagina met zoekresultaten.

en: Show current item
nl: toon huidig item

en: Link current item
nl: Link huidig item

en: Category Hierarchy
nl: Categorie hiërarchie

en: Display complete category hierarchy even if not selected on each individual post.
nl: Volledige categorie hiërarchie weergeven, zelfs als deze niet op elk afzonderlijk bericht is geselecteerd.

en: Blog Page Title
nl: Titel blogpagina

en: Show Blog Home
nl: Toon blog home

en: The permalink.
nl: De permalink.

en: The 404 error format.
nl: De 404 fout format.

en: Format the label used for the 404 error page.
nl: Het label opmaken dat wordt gebruikt voor de pagina met 404 fouten.

note: Translators: 1 - The plugin name ("AIOSEO").
en: Breadcrumbs are an essential part of SEO. By default %1$s will automatically add breadcrumbs to the schema markup that we add to your site and you don't need to make any changes for that to work. Breadcrumbs can also be used as a secondary navigation system that tells users where they are on a website relative to the homepage.
nl: Kruimelpaden zijn een essentieel onderdeel van SEO. Standaard voegt %1$s automatisch kruimelpaden toe aan de schema markup die we aan je site toevoegen en hoef je geen wijzigingen aan te brengen om dat te laten werken. Kruimelpaden kunnen ook worden gebruikt als een secundair navigatiesysteem dat gebruikers vertelt waar ze zich op een site bevinden ten opzichte van de startpagina.

en: Visual Breadcrumb Trails
nl: Visuele kruimelpad sporen

en: Default template for all pages.
nl: Standaardtemplate voor alle pagina's.

en: Granular control over the template for each post type, taxonomy and archive.
nl: Gedetailleerde controle over de template voor elk berichttype, taxonomie en archief.

en: Include
nl: Opnemen

en: Business Info and Location blocks, widgets and shortcodes
nl: Bedrijfsinformatie- en locatieblokken, widgets en shortcodes

en: Detailed Address, Contact and Payment Info
nl: Gedetailleerde adres-, contact- en betalingsgegevens

en: Opening Hours block, widget and shortcode
nl: Openingstijden blok, widget en shortcode

en: Use a default template
nl: Een standaardtemplate gebruiken

en: Show homepage link
nl: Link naar homepage weergeven

en: Show prefix link
nl: Toon voorvoegsel link

en: Year
nl: Jaar

en: Day
nl: Dag

en: search term
nl: zoekterm

en: Taxonomy priority:
nl: Prioriteit taxonomie:

en: Select a taxonomy
nl: Selecteer een taxonomie

en: Choose taxonomy that should have a priority for this post type.
nl: Kies taxonomie die prioriteit moet hebben voor dit berichttype.

en: Show post type archive link
nl: Toon berichttype archief link

en: Show taxonomy link
nl: Toon taxonomie link

en: Show parent item link
nl: Toon hoofd-item link

en: Single item template
nl: Template voor één item

en: Parent item template
nl: Hoofd-item template

en: Override the default template for breadcrumbs on your site using our easy-to-use template editor.
nl: Overschrijf de standaardtemplate voor kruimelpad op je site met behulp van onze gebruiksvriendelijke template editor.

en: Search Archives
nl: Zoeken in archieven

en: Blog Archive
nl: Blog archief

en: Post Type Archives
nl: Bericht type archieven

en: Author name
nl: Auteur naam

en: Show Paged Breadcrumb
nl: Toon gepagineerde kruimelpad

en: Show a breadcrumb for the current page.
nl: Toon een kruimelpad voor de huidige pagina.

en: Format the label used for the page link.
nl: Het label opmaken dat voor de pagina link wordt gebruikt.

en: Unselected Taxonomy Terms
nl: Niet-geselecteerde taxonomievoorwaarden

en: Show/hide parent terms that are not explicitly selected in your post.
nl: Hoofd termen weergeven/verbergen die niet expliciet zijn geselecteerd in je bericht.

en: Upgrade to Pro and Unlock Breadcrumb Templates
nl: Upgrade naar Pro en ontgrendel kruimelpad templates

en: Breadcrumb Templates are only available
nl: Kruimelpad templates zijn alleen beschikbaar

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: for licensed %1$s %2$s users.
nl: voor gebruikers met een licentie %1$s %2$s.

en: Our template editor will allow you to easily customize how breadcrumbs are displayed on your site based on each post type or taxonomy.
nl: Met onze template editor kun je eenvoudig aanpassen hoe kruimelpaden op je site worden weergegeven op basis van elk berichttype of taxonomie.

en: Custom HTML templates
nl: Aangepaste HTML templates

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Use the following shortcode to display the current breadcrumbs. %1$s
nl: Gebruik de volgende shortcode om de huidige kruimelpad weer te geven. %1$s

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Learn More" link.
en: To add this block, edit a page or post and search for the "%1$s - Breadcrumbs" block. %2$s
nl: Als je dit blok wil toevoegen, bewerkt je een pagina of bericht en zoek je naar het blok "%1$s - Kruimelpaden". %2$s

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Use the following PHP code anywhere in your theme (in the loop) to display the breadcrumbs. %1$s
nl: Gebruik de volgende PHP-code overal in je thema (in de loop) om het kruimelpad weer te geven. %1$s

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Closing HTML link tag, 3 - The plugin short name ("AIOSEO"), 4 - "Learn More" link.
en: To add this widget, visit the %1$swidgets page%2$s and look for the "%3$s - Breadcrumbs" widget. %4$s
nl: Als je deze widget wil toevoegen, ga je naar de %1$swidgets pagina%2$s en zoek je naar de widget "%3$s - Kruimelpaden". %4$s

en: AIOSEO Local - Location Categories
nl: AIOSEO Lokaal - Locatiecategorieën

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Use the following shortcode to display the location info. %1$s
nl: Gebruik de volgende shortcode om je locatie info te tonen. %1$s

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Multiple Locations feature is available only for %1$s Pro users. Upgrade to Pro and unlock all %2$s features!
nl: De functie meerdere locaties is alleen beschikbaar voor %1$s Pro-gebruikers. Upgrade naar Pro en ontgrendel alle %2$s functies!

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Whether your business has multiple locations, or just one, %1$s makes it easy to configure and display relevant information about your local business. You can use the custom-built tools below, or you can use the Locations custom post type (multiple locations only) to generate relevant and necessary information for search engines or for your customers.
nl: Of je bedrijf nu meerdere locaties heeft, of slechts één, %1$s maakt het eenvoudig om relevante informatie over je lokale bedrijf te configureren en weer te geven. Je kunt gebruik maken van de aangepaste gebouwde gereedschappen hieronder, of je kunt gebruik maken van het locatie aangepast bericht type (alleen voor meerdere locaties) om relevante en noodzakelijke informatie te genereren voor zoekmachines of voor je klanten.

note: Translators: 1 - Opening HTML anchor tag, 2 - Closing HTML anchor tag.
en: Use the %1$sLocations%2$s Post Type in the menu on the left to start adding your locations.
nl: Gebruik het %1$sLocaties%2$s berichttype in het menu aan de linkerkant om te beginnen met het toevoegen van je locaties.

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Closing HTML link tag, 3 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: To add this widget, visit the %1$swidgets page%2$s and look for the "%3$s Local - Business Info" widget.
nl: Om deze widget toe te voegen, ga naar de %1$swidgets pagina%2$s en zoek naar de "%3$s lokaal - bedrijfsinformatie" widget.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: To add this block, edit a page or post and search for the "%1$s Local - Business Info" block.
nl: Om dit blok toe te voegen, bewerk je een pagina of bericht en zoek je naar het blok "%1$s lokaal - bedrijfsinformatie".

en: Single label
nl: Enkel label

en: Plural label
nl: Meervoud label

en: Professional Service
nl: Professionele diensten

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Use the following PHP code anywhere in your theme to display the location info. %1$s
nl: Gebruik de volgende PHP-code ergens in je thema om de locatie-info weer te geven. %1$s

en: With multiple locations, you will have a new menu item in your admin sidebar. By default, this menu item is labeled using the plural term of locations with each single item being called a location. If you like, you may enter custom labels to better match your business.
nl: Met meerdere locaties, heb je een nieuw menu item in je beheer zijbalk. Standaard wordt dit menu-item gelabeld met de meervoudsvorm van locaties, waarbij elk afzonderlijk item een locatie wordt genoemd. Als je wil, kan je aangepaste labels invoeren om beter bij je bedrijf te passen.

en: Use custom slug
nl: Gebruik aangepaste slug

en: Locations Permalink
nl: Locaties permalink

en: Enhanced Search
nl: Verbeterde zoekacties

en: Use custom category slug
nl: Gebruik een aangepaste categorie slug

en: Locations Category Permalink
nl: Locaties categorie permalink

en: Slug is empty or is already taken. Please enter a different one.
nl: Slug is leeg of al in gebruik. Geef een andere naam in.

en: Enhanced Search - Excerpt
nl: Verbeterde zoek - samenvatting

en: Advanced Locations Settings
nl: Geavanceerde locatie instellingen

en: Default Location Settings
nl: Standaard locatie instellingen

en: Custom Admin Labels
nl: Aangepaste beheer labels

en: Shows the location address appended to the search result.
nl: Toont het adres van de locatie dat aan het zoekresultaat is toegevoegd.

note: Translators: 1 - Opening HTML anchor tag, 2 - Closing HTML anchor tag.
en: Enhanced Search cannot be enabled on your website because there is a search query conflict. To learn more about this, %1$sclick here%2$s.
nl: Verbeterd zoeken kan niet worden ingeschakeld op je site omdat er een conflict is met de zoekopdracht. Voor meer informatie hierover, %1$sklik hier%2$s.

en: Include business locations in site-wide search results. Users searching for street name, zip code or city will now also get your business location(s) in their search results.
nl: Neem bedrijfslocaties op in site-wijde zoekresultaten. Gebruikers die zoeken op straatnaam, postcode of plaats krijgen nu ook je bedrijfslocatie(s) in hun zoekresultaten.

note: Translators: 1 - Opening anchor tag, 2 - Closing anchor tag.
en: Below are the default settings for all locations, which can be overwritten per %1$slocation%2$s.
nl: Hieronder staan de standaardinstellingen voor alle locaties, die per %1$slocatie%2$s overschreven kunnen worden.

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Use the following PHP code anywhere in your theme to display the opening hours. %1$s
nl: Gebruik de volgende PHP-code ergens in je thema om de openingstijden weer te geven. %1$s

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO")
en: To add this block, edit a page or post and search for the "%1$s Local - Opening Hours" block.
nl: Om dit blok toe te voegen, bewerk je een pagina of bericht en zoek je naar het blok "%1$s lokaal - openingstijden".

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Use the following shortcode to display the opening hours info. %1$s
nl: Gebruik de volgende shortcode om de openingstijden weer te geven. %1$s

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Closing HTML link tag, 3 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: To add this widget, visit the %1$swidgets page%2$s and look for the "%3$s Local - Opening Hours" widget.
nl: Om deze widget toe te voegen, ga naar de %1$swidgets pagina%2$s en zoek naar de "%3$s lokaal - openingstijden" widget.

en: Log sizes may fluctuate and not always be 100% accurate since the results can be cached. Also after clearing a log, it may not show as "0" since database tables also include additional information such as indexes that we don't clear.
nl: Loggroottes kunnen fluctueren en zijn niet altijd 100% accuraat omdat de resultaten in de cache kunnen staan. Ook na het wissen van een log, kan het niet als "0" verschijnen, omdat databasetabellen ook extra informatie bevatten, zoals indexen die we niet wissen.

en: Query Parameters:
nl: Query parameters:

en: Add Redirects
nl: Omleidingen toevoegen

en: Anonymize IP
nl: IP anonimiseren

en: Forever
nl: Voor altijd

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: what's this?
nl: wat is dit?

en: FUTURE
nl: TOEKOMST

en: DRAFT
nl: CONCEPT

en: Moved Permanently
nl: Permanent verplaatst

en: Display Info
nl: Weergave info

en: Redirect Type:
nl: Omleidingstype:

en: Modified Posts
nl: Bewerkte berichten

en: Manual Redirects
nl: Manuale omleidingen

en: 404 Redirects
nl: 404 omleidingen

en: Full Logging
nl: Volledige logging

en: Ignore all parameters
nl: Negeer alle parameters

en: at
nl: om

en: Last Accessed
nl: Laatst benaderd

en: Redirect
nl: Omleiden

en: Additional Info
nl: Extra informatie

en: Yes, I want to delete this record
nl: Ja, ik wil dit record verwijderen

en: Are you sure you want to delete this record?
nl: Weet je zeker dat je dit record wilt verwijderen?

en: Last IP
nl: Laatste IP

en: Show Title
nl: Titel tonen

en: Add New Redirections
nl: Nieuwe omleidingen toevoegen

en: Redirection Manager
nl: Omleidingen beheerder

en: Add Redirect
nl: Omleiding toevoegen

en: PENDING
nl: IN AFWACHTING

en: Clear Redirect Logs
nl: Maak de omleidingslogs leeg

note: Translators: 1 - Server type (e.g. nginx)
en: %1$s Server has been detected.
nl: %1$s server is gedetecteerd.

en: Ignore all parameters except UTM
nl: Negeer alle parameters behalve UTM

en: Ignore & pass parameters to the target
nl: Negeer & geef parameters aan het doel door

en: Exact match all parameters in any order
nl: Exacte overeenkomst met alle parameters in elke volgorde

en: Clear 404 Logs
nl: Maak de 404 logs leeg

en: Control the priority & frequency of each Post, Page, Category, Tag, etc.
nl: Bepaal de prioriteit & frequentie van elk(e) bericht, pagina, categorie, tag, enz.

en: Control the priority & frequency per Post Type/Taxonomy
nl: Bepaal de prioriteit & frequentie per berichttype/taxonomie

en: Permalinks are not currently supported.
nl: Permalinks worden momenteel niet ondersteund.

en: Please enter a valid relative source URL.
nl: Voer een geldige relatieve bron-URL in.

note: Translators: 1 - Adds a html tag with an option like: <code>^/</code>
en: The source URL should probably start with a %1$s
nl: De bron URL zal waarschijnlijk beginnen met een %1$s

note: Translators: 1 - Domain URL, 2 - Domain URL.
en: Your URL appears to contain a domain inside the path: %1$s. Did you mean to use %2$s instead?
nl: Je URL lijkt een domein te bevatten in het pad: %1$s. Bedoelde je in plaats daarvan %2$s te gebruiken?

note: Translators: 1 - Adds a html tag with an option like: <code>^</code>.
en: Your target URL contains the invalid character(s) %1$s
nl: Je doel URL bevat de ongeldige teken(s) %1$s

en: WooCommerce Products, Product Categories, Product Tags, Product Attributes + WooCommerce smart tags (price, brand, etc.)
nl: WooCommerce producten, product categorieën, product tags, product attributen + WooCommerce smart tags (prijs, merk, enz.)

note: Translators: 1 - Adds a html tag with an option like: <code>^</code>, 2 - Adds a html tag with an option like: <code>^</code>.
en: The caret %1$s should be at the start. For example: %2$s
nl: Het caret %1$s moet aan het begin staan. Bijvoorbeeld: %2$s

note: Translators: 1 - Adds a html tag with an option like: <code>Regex</code>
en: Remember to enable the %1$s option if this is a regular expression.
nl: Vergeet niet om de %1$s optie aan te zetten als dit een reguliere uitdrukking is.

en: Anchor values are not sent to the server and cannot be redirected.
nl: Ankerwaarden worden niet naar de server gestuurd en kunnen niet worden omgeleid.

en: Show Icons
nl: Pictogrammen tonen

en: Submit your videos to search engines (Pro & Elite plans only)
nl: Stuur je video's naar zoekmachines (alleen Pro & Elite plannen)

en: Posts, Pages, Categories, Tags + Breadcrumb Navigation + advanced graphs (Product, FAQ Page, Recipe, etc.)
nl: Berichten, pagina's, categorieën, tags + kruimelpaden navigatie + geavanceerde grafieken (Product, FAQ-pagina, recept, enz.)

en: Some servers may be configured to serve file resources directly, preventing a redirect occurring.
nl: Sommige servers zijn mogelijk geconfigureerd om bestanden rechtstreeks te bedienen, waardoor een omleiding wordt voorkomen.

note: Translators: 1 - Adds a html tag with an option like: <code>^</code>, 2 - Adds a html tag with an option like: <code>^</code>.
en: To prevent a greedy regular expression you can use %1$s to anchor it to the start of the URL. For example: %2$s
nl: Om een greedy reguliere expressie te voorkomen kan je %1$s gebruiken om het te verankeren aan het begin van de URL. Bijvoorbeeld: %2$s

note: Translators: 1 - Oening link tag, 2 - Closing link tag.
en: Enter a relative URL to redirect from or start by typing in page or post title, slug or ID. You can also use regex (%1$s)
nl: Voer een relatieve URL in om van te herleiden of begin door de titel van de pagina of bericht, slug of ID in te voeren. Je kan ook regex gebruiken (%1$s)

en: A redirect already exists for this source URL. To make changes, edit the original instead.
nl: Er bestaat al een omleiding voor deze bron URL. Bewerk in plaats daarvan het origineel om wijzigingen aan te brengen.

note: Translators: 1 - Adds a html tag with an option like: <code>^</code>, 2 - Adds a html tag with an option like: <code>^</code>.
en: Your target URL should be an absolute URL like %1$s or start with a slash %2$s.
nl: Je doel URL moet een absolute URL zijn zoals %1$s of beginnen met een schuine streep.

en: An error occurred while adding your redirects. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van je omleidingen. Probeer het later nog eens.

en: Create and manage redirects for your broken links.
nl: Creëer en beheer omleidingen voor je kapotte links.

en: Your source is the same as a target and this will create a loop.
nl: Je bron is dezelfde als het doel en zal een loop maken.

note: Translators: 1 - A code snippet.
en: Make sure you include the following in your server configuration file: %1$s
nl: Zorg ervoor dat je het volgende in je server configuratiebestand opneemt: %1$s

en: Submit your latest news stories to Google News (Pro & Elite plans only)
nl: Voeg je laatste nieuwsverhalen toe aan Google News (alleen voor pro & elite abonnementen)

en: Local Business schema (multiple locations supported) + Business Info & Location blocks, widgets & shortcodes (Plus, Pro & Elite plans only)
nl: Lokaal bedrijf schema (meerdere locaties ondersteund) + bedrijfsinfo & locatie blokken, widgets & shortcodes (alleen voor Plus, Pro & Elite abonnementen)

en: Enter a URL or start by typing a page or post title, slug or ID.
nl: Geef URL in of begin met het invoeren van de titel van de pagina of bericht, de slug of ID.

en: Available as Addon Plugin
nl: Beschikbaar als een add-on plugin

en: This is a duplicate of a URL you are already adding. You can only add unique source URLs.
nl: Dit is een duplicaat van een URL die je al aan het toevoegen bent. Je kunt alleen unieke bron URL's toevoegen.

en: Source URLs
nl: Bron URL's

en: Redirect Type
nl: Type omleiding

note: Translators: 1 - Opening link tag, 2 - Closing link tag.
en: %1$sGDPR / Privacy information%2$s
nl: %1$sGDPR / privacy informatie%2$s

en: IP Logging
nl: IP logging

en: Redirect Defaults
nl: Omleiding standaarden

en: HTTP Cache Header
nl: HTTP cache header

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Check Redirect
nl: Controleer omleiding

en: Export 404 Logs
nl: Exporteer 404 logs

en: Export Redirect Logs
nl: Exporteer omleidingslogs

en: Export All Redirects
nl: Alle omleidingen exporteren

en: No, I changed my mind
nl: Nee, ik ben van gedachten veranderd

en: Hours
nl: Uren

en: Address Line 2
nl: Adresregel 2

en: Address Line 1
nl: Adresregel 1

en: Use Defaults
nl: Standaardwaarden gebruiken

en: Show labels
nl: Toon labels

en: Show icons
nl: Toon pictogrammen

en: Website URL
nl: Site URL

en: About Page URL
nl: Over ons pagina URL

en: Contact Info
nl: Contactinformatie

en: Contact Page URL
nl: Contact pagina URL

en: Phone/Fax Country Code
nl: Telefoon/fax landcode

en: All Redirects
nl: Alle omleidingen

en: Address
nl: Adres

en: Fax Number
nl: Faxnummer

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Target URL
nl: Doel URL

en: Source URL
nl: Bron URL

note: Translators: 1 - ".htaccess".
en: Export %1$s file
nl: Exporteer naar %1$s bestand

note: Translators: 1 - "NGINX".
en: Export %1$s config file
nl: Exporteer %1$s configuratie bestand

en: Ignore Slash
nl: Negeer slash

en: Ignore Case
nl: Negeer hoofdlettergebruik

en: Complete Data (JSON)
nl: Volledige gegevens (JSON)

en: Nginx Redirects (.nginx)
nl: Nginx omleidingen (.nginx)

en: Apache Redirects (.htaccess)
nl: Apache omleidingen (.htaccess)

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Redirect Method
nl: Omleidingsmethode

en: Redirect Settings
nl: Omleiding instellingen

en: Monitor Trash
nl: Toezicht houden op prullenbak

en: Object Cache
nl: Objectcache

en: Cache Redirects
nl: Cache omleidingen

en: Enable Redirect Cache
nl: Omleidingcache inschakelen

en: Log External Redirects
nl: Externe omleidingen log

en: Log HTTP Header Information
nl: HTTP header informatie log

en: Log IP Addresses
nl: IP-adressen log

en: Redirect Logs
nl: Omleidingslog

en: Reset Hits
nl: Treffers resetten

en: Yes, I want to delete these redirects
nl: Ja, ik wil deze omleidingen verwijderen

en: Yes, I want to delete this redirect
nl: Ja, ik wil deze omleiding verwijderen

en: Export Redirects
nl: Omleidingen exporteren

en: Show VAT ID
nl: BTW-ID tonen

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Import Redirects from %1$s File
nl: Importeer omleidingen uit het %1$s bestand

en: I have two sets of openning hours per day
nl: Ik heb twee sets van openingsuren per dag

en: Displayed when the business is open all day long.
nl: Wordt weergegeven als het bedrijf de hele dag open is.

en: Displayed when the business is closed.
nl: Wordt weergegeven als het bedrijf gesloten is.

en: Will default opening hours set globally
nl: Zullen standaard openingstijden globaal worden ingesteld

note: Translators: 1 - ".htaccess".
en: Auto-write to %1$s
nl: Auto-schrijven naar %1$s

en: Are you sure you want to delete these redirects?
nl: Weet je zeker dat je deze omleidingen wil verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this redirect?
nl: Weet je zeker dat je deze omleiding wil verwijderen?

en: Success! Your redirects have been imported.
nl: Gelukt! Je omleidingen zijn geïmporteerd.

en: Import Redirects From Other Plugins
nl: Importeer omleidingen van andere plugins

en: A JSON file is required to import redirects.
nl: Een JSON bestand is vereist om omleidingen te importeren.

en: Imported redirects will overwrite existing redirects and will not be merged.
nl: Geïmporteerde omleidingen zullen bestaande omleidingen overschrijven en niet worden samengevoegd.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Choose a plugin to import redirects directly into %1$s.
nl: Kies een plugin om omleidingen direct in %1$s te importeren.

en: There was an error importing your redirects. Please make sure you are uploading the correct file or it is in the proper format.
nl: Er is een fout opgetreden bij het importeren van je omleidingen. Zorg ervoor dat je het juiste bestand uploadt of dat het in het juiste format is.

en: Our Redirection Manager allows you to easily create and manage redirects for your broken links to avoid confusing search engines and users, as well as losing valuable backlinks. It even automatically sends users and search engines from your old URLs to your new ones.
nl: Met onze Redirection Manager kun je eenvoudig omleidingen voor je verbroken links maken en beheren om verwarring bij zoekmachines en gebruikers te voorkomen en waardevolle backlinks te verliezen. Het stuurt zelfs automatisch gebruikers en zoekmachines van je oude URL's naar je nieuwe.

en: This allows you to monitor changes to post types and automatically add redirects based on URL changes. These will show up with a group called "Modified Posts".
nl: Dit laat je toe om veranderingen aan berichttypen te monitoren en automatisch omleidingen toe te voegen gebaseerd op URL veranderingen. Deze zullen te zien zijn in een groep genaamd "Gewijzigde berichten".

en: Capture HTTP header information with the logs (except for cookies).
nl: Leg HTTP header informatie vast met de logs (behalve voor cookies).

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Log redirects that happen on your site even if the redirect happened outside of %1$s
nl: Log omleidingen die op je site gebeuren, zelfs als de omleiding buiten %1$s gebeurde

en: Export to JSON, .htaccess or .nginx. The JSON format contains full information (and can be re-imported), while the other formats only contain partial information relavant to that format.
nl: Exporteren naar JSON, .htaccess of .nginx. Het JSON formaat bevat de volledige informatie (en kan opnieuw worden geïmporteerd), terwijl de andere formaten slechts gedeeltelijke informatie bevatten die betrekking heeft op dat formaat.

en: Query Parameters
nl: Zoekopdracht parameters

en: Show Tax ID
nl: Belasting ID tonen

en: Import from CSV file...
nl: Importeren uit CSV-bestand...

en: Payment Methods Accepted
nl: Geaccepteerde betaalmethodes

en: Currencies Accepted
nl: Geaccepteerde valuta's

en: All Groups
nl: Alle groepen

en: Group
nl: Groep

en: Redirects Settings
nl: Omleidingsinstellingen

en: 404 Logs
nl: 404 logs

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import / Export
nl: Importeren/exporteren

en: Activate Redirects
nl: Activeer omleidingen

en: Filter by Group
nl: Filteren op groep

en: Local SEO Settings
nl: Lokale SEO instellingen

en: Manage Redirects
nl: Omleidingen beheren

en: Enable Redirects on your Site
nl: Omeldingen op je site inschakelen

en: 404 Monitoring
nl: 404 monitoring

en: Redirect Monitoring
nl: Omleiding monitoring

en: Automatic Redirects
nl: Automatische omleidingen

en: Fast Server Redirects
nl: Snelle server omleidingen

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - Pro.
en: Redirects are only available for licensed %1$s %2$s users.
nl: Redirects zijn alleen beschikbaar voor gelicenseerde %1$s %2$s gebruikers.

en: Upgrade to Pro and Unlock Redirects
nl: Upgrade naar Pro en ontgrendel omleidingen

en: Search URLs
nl: Zoek URL's

en: Add New Redirection
nl: Nieuwe omleiding toevoegen

en: Pass through
nl: Doorgeven

en: Please enable multiple locations before using this block.
nl: Schakel meerdere locaties in voor het gebruik maken van dit blok.

note: Translators: 1 - The singular label of the custom post type.
en: Select a %1$s
nl: Selecteer een %1$s

note: Translators: 1 - The plural label of the custom post type.
en: No %1$s found
nl: Geen %1$s gevonden

en: No Index RSS Feeds
nl: Geen Index RSS feeds

note: Translators: 1 - The name of one of our partner plugins.
en: Setup %1$s
nl: Installatie %1$s

note: Translators: 1 - The name of one of our partner plugins.
en: Activate %1$s
nl: Activeer %1$s

note: Translators: 1 - The name of one of our partner plugins.
en: %1$s is Installed & Active
nl: %1$s is geïnstalleerd & actief

en: Apply
nl: Toepassen

en: Bulk Actions
nl: Bulkacties

en: No results
nl: Geen resultaten

en: Add Keyphrase
nl: Keyphrase toevoegen

en: Remove Keyphrase
nl: Keyphrase verwijderen

note: Translators: 1 - The addon or plugin name.
en: Install %1$s
nl: Installeer %1$s

en: Show Results For:
nl: Resultaten weergeven voor:

note: Translators: 1 - The name of one of our partner plugins.
en: Google Analytics is now handled by %1$s.
nl: Google Analytics wordt nu behandeld door %1$s.

en: Get Additional Keyphrases
nl: Verkrijg extra keyphrases

note: Translators: 1 - Semrush.
en: Get Additional Keyphrases with %1$s!
nl: Verkrijg extra keyphrases met %1$s!

note: Translators: 1 - Semrush.
en: Additional Keyphrases by %1$s
nl: Extra keyphrases door %1$s

en: To use this feature, first add a focus keyphrase.
nl: Om deze functie te gebruiken met je eerst een focus keyphrase toevoegen.

note: Translators: 1 - Opening link tag, 2 - Closing link tag, 3 - Semrush.
en: %1$sA valid license key is required%2$s in order to connect with %3$s.
nl: %1$sEr is een geldige licentiesleutel vereist%2$s om verbinding te maken met %3$s.

note: Translators: 1 - Plugin short name "AIOSEO", 2 - Semrush.
en: %1$s integrates directly with %2$s to provide you with actionable keyphrases to help you write better content.
nl: %1$s integreert direct met %2$s om je te voorzien van actiegerichte keyphrases om je te helpen betere inhoud te schrijven.

note: Translators: 1 - Plugin short name + Pro "AIOSEO Pro", 2 - Semrush, 3 - Link to learn more.
en: Analyzing your content with %1$s keywords is only available to licensed %2$s users. %3$s
nl: Het analyseren van je inhoud met %1$s keywords is alleen beschikbaar voor gelicenseerde %2$s gebruikers. %3$s

en: Not Found
nl: Niet gevonden

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - The plugin short name ("AIOSEO"), 3 - Opening link tag, 4 - Closing link tag.
en: %1$s migrated all your title formats, some of which were blank. If you were purposely using blank formats in the previous version of %2$s and want WordPress to handle your titles, you can safely dismiss this message. For more information, check out our documentation on %3$sblank title formats%4$s.
nl: %1$s heeft al je titelformaten gemigreerd, waarvan sommige leeg waren. Als je met opzet blanco formaten gebruikte in de vorige versie van %2$s en je wilt dat WordPress je titels verwerkt, dan kan je dit bericht veilig negeren. Voor meer informatie, zie onze documentatie over %3$sblanco titelformaten%4$s.

en: Rating
nl: Waardering

en: Question
nl: Vraag

en: Recipe
nl: Recept

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Answer
nl: Antwoord

en: (Default)
nl: (Standaard)

en: Software Application
nl: Software applicatie

en: Time Required
nl: Vereiste tijd

en: Preparation Time
nl: Voorbereidingstijd

en: Dish Type
nl: Maaltijd type

en: The type of dish, e.g. "dinner", "main course", "dessert" or "snack".
nl: Het type van de maaltijd, bv. "avondeten", "hoofd maaltijd", "dessert" of "snack".

en: Price Valid Until
nl: Prijs geldig tot

en: Price
nl: Prijs

en: Currency
nl: Valuta

en: Brand
nl: Merk

en: Instructions
nl: Instructies

en: Calories
nl: Calorieën

en: Ingredients
nl: Ingrediënten

en: The supported operating systems, e.g. "Windows 10", "OSX 10.6", "Android 9"
nl: De ondersteunde besturingssystemen, bv "Windows 10", "OSX 10.6", "Android 9"

en: Course
nl: Cursus

en: Cooking Time
nl: Bereidingstijd

en: Cuisine Type
nl: Keukentype

en: Amount of Servings
nl: Aantal porties

en: The date until this pricing lasts (optional).
nl: De datum tot wanneer deze prijs geldt (optioneel).

en: The ingredients and their amounts, e.g. "3/4 cup sugar".
nl: De ingrediënten en hun hoeveelheden, bv. "3/4 kop suiker".

en: The region associated with the recipe, e.g. "French" or "Mediterranean" or "American".
nl: De regio waar het recept bij hoort. Bijvoorbeeld "Frans", "Mediterraan" of "Amerikaans".

en: Other relevant terms for your recipe such as a season, a specific holiday or theme, or other descriptors. Don't enter the dish or cuisine type.
nl: Andere relevante termen voor je recept, zoals een seizoen, een specifieke feestdag of thema, of andere descriptoren. Vul geen gerecht of keukentype in.

en: Review
nl: Beoordeling

en: The first name of the post author.
nl: De voornaam van de bericht auteur.

en: The display name of the post author.
nl: De weergavenaam van de bericht auteur.

en: Dynamically creates the Video Sitemap instead of using a static file.
nl: Genereert de video sitemap dynamisch in plaats van een statisch bestand te gebruiken.

en: Heads up!
nl: Opgelet!

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag, 3 - Opening HTML link tag, 4 - Closing HTML link tag.
en: Your site is running an %1$soutdated version%2$s of PHP that is no longer supported and may cause issues with %3$s. Please contact your web hosting provider to update your PHP version or switch to a %4$srecommended WordPress hosting company%5$s.
nl: Je site gebruikt een %1$sverouderde versie%2$s van PHP die niet langer ondersteund wordt en kan problemen veroorzaken met %3$s. Neem contact op met je webhosting provider om je PHP versie te updaten of stap over naar een %4$saanbevolen WordPress hosting bedrijf%5$s.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - Same as previous, 3 - Same as previous.
en: Your site already has %1$s activated. If you want to switch to %2$s, please first go to Plugins > Installed Plugins and deactivate %1$s. Then, you can activate %2$s.
nl: Je site heeft al %1$s Pro geactiveerd. Als je wil overschakelen naar %2$s, ga dan eerst naar Plugins> Geïnstalleerde plugins en deactiveer %1$s. Vervolgens kan je %2$s activeren.

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag, 3 - The plugin name ("All in One SEO"), 4 - Opening HTML link tag, 5 - Closing HTML link tag.
en: %1$sNote:%2$s Support for PHP %3$s will be discontinued in %4$s. After this, if no further action is taken, %5$s functionality will be disabled. %6$sRead more for additional information.%7$s
nl: %1$sOpmerking:%2$s Ondersteuning voor PHP %3$s wordt stopgezet in %4$s. Hierna, als er geen verdere actie wordt ondernomen, wordt %5$s functionaliteit uitgeschakeld. %6$sLees meer voor meer informatie.%7$s

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag, 3 - Opening HTML link tag, 4 - Closing HTML link tag.
en: Your site is running an %1$sinsecure version%2$s of PHP that is no longer supported. Please contact your web hosting provider to update your PHP version or switch to a %3$srecommended WordPress hosting company%4$s.
nl: Je site gebruikt een %1$sonveilige versie%2$s van PHP die niet langer ondersteund wordt. Neem contact op met je web hosting provider om je PHP versie te updaten of stap over naar een %3$saanbevolen WordPress hosting bedrijf%4$s.

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag, 3 - The plugin name ("All in One SEO"), 4 - Opening HTML link tag, 5 - Closing HTML link tag.
en: %1$sNote:%2$s %3$s plugin is disabled on your site until you fix the issue. %4$sRead more for additional information.%5$s
nl: %1$sOpmerking:%2$s %3$s plugin is uitgeschakeld op je site totdat je het probleem hebt opgelost. %4$sLees meer voor meer informatie.%5$s

en: Tagline
nl: Slogan

en: Custom Field
nl: Aangepast veld

en: Sample caption for media.
nl: Voorbeeld bijschrift voor media.

en: Search Term
nl: Zoekterm

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Year
nl: %1$s jaar

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Month
nl: %1$s maand

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Day
nl: %1$s dag

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Date
nl: %1$s datum

en: Current Month
nl: Huidige maand

en: Page Number
nl: Paginanummer

en: Sample Custom Field Value
nl: Voorbeeld van een aangepaste veld waarde

en: Example search string
nl: Voorbeeld van een zoek string

en: The description for your site.
nl: De beschrijving van je site.

en: Current Year
nl: Huidig jaar

en: Current Date
nl: Huidige datum

en: Archive Title
nl: Archieftitel

en: Author First Name
nl: Voornaam auteur

en: Author Last Name
nl: Achternaam auteur

en: The title of the current archive.
nl: De titel van het huidige archief.

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: Current or first category title.
nl: Huidige of eerste categorie titel.

note: Translators: 1 - The singular name of the current taxonomy.
en: %1$s Description
nl: %1$s beschrijving

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: %1$s Link
nl: %1$s link

note: Translators: 1 - The singular name of the current taxonomy.
en: Current or first category description.
nl: Huidige of eerste categoriebeschrijving.

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: Current or first category link (name as text).
nl: Huidige of eerste categorie link (naam als tekst).

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: %1$s Link (Alt)
nl: %1$s link (Alt)

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: Current or first category link (link as text).
nl: Huidige of eerste categorie link (link als tekst).

en: The permalink for the current page/post.
nl: De permalink voor de huidige pagina/bericht.

en: The page number for the current paginated page.
nl: Het paginanummer voor de huidige gepagineerde pagina.

en: The current date, localized.
nl: De huidige datum, gelokaliseerd.

en: Current Day
nl: Huidige dag

en: The current day of the month, localized.
nl: De huidige dag van de maand, gelokaliseerd.

en: The current month, localized.
nl: De huidige maand, gelokaliseerd.

en: The current year, localized.
nl: Het huidige jaar, gelokaliseerd.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Excerpt
nl: %1$s samenvatting

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: The excerpt defined on your page/post.
nl: De samenvatting die op je pagina/bericht is gedefinieerd.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Excerpt Only
nl: Alleen samenvatting van %1$s

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: The excerpt defined on your page/post. Will not fall back to the post content.
nl: De samenvatting die op je pagina/bericht is gedefinieerd. Zal niet terugvallen op de inhoud van het bericht.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Content
nl: %1$s inhoud

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: The content of your page/post.
nl: De inhoud van je pagina/bericht.

en: Archive Date
nl: Archiefdatum

en: The date of the current archive, localized.
nl: De datum van het huidige archief, gelokaliseerd.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: The date when the page/post was published, localized.
nl: De datum waarop de pagina/het bericht is gepubliceerd, gelokaliseerd.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: The day of the month when the page/post was published, localized.
nl: De dag van de maand waarop de pagina/het bericht is gepubliceerd, gelokaliseerd.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: The month when the page/post was published, localized.
nl: De maand waarin de pagina/het bericht is gepubliceerd, gelokaliseerd.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: The year when the page/post was published, localized.
nl: Het jaar waarin de pagina/het bericht is gepubliceerd, gelokaliseerd.

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: Post link (name as text).
nl: Bericht link (naam als tekst).

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: Post link (link as text).
nl: Bericht link (link als tekst).

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: The original title of the current post.
nl: De oorspronkelijke titel van het huidige bericht.

en: The separator defined in the search appearance settings.
nl: Het scheidingsteken dat is gedefinieerd in de instellingen voor zoek weergave.

en: Sample Post
nl: Voorbeeldbericht

en: Site Link
nl: Site link

en: Parent Title
nl: Hoofd titel

en: Sample Parent
nl: Voorbeeld hoofd

en: Taxonomy Name
nl: Taxonomie naam

en: Site link (link as text).
nl: Site link (link als tekst).

en: Site link (name as text).
nl: Site link (naam als tekst).

en: Sample Archive Title
nl: Voorbeeld archief titel

en: Sample taxonomy description
nl: Voorbeeld taxonomie beschrijving

en: Sample Category 1, Sample Category 2
nl: Voorbeeld categorie 1, voorbeeld categorie 2

en: Sample Taxonomy Title
nl: Voorbeeld taxonomie titel

en: An example of content from your page/post.
nl: Een voorbeeld van de inhoud van je pagina/bericht.

en: Sample excerpt from a page/post.
nl: Voorbeeld samenvatting van een pagina/bericht.

en: A sample alt tag for your image
nl: Een voorbeeld alt tag voor je afbeelding

en: Sample author biography
nl: Voorbeeld auteur biografie

en: Sample Taxonomy Name Value
nl: Voorbeeld taxonomie naam waarde

en: The tagline for your site, set in the general settings.
nl: De slogan voor je site, ingesteld in de algemene instellingen.

en: The meta description for the current page/post.
nl: De meta beschrijving voor het huidige pagina/bericht.

en: The title of the parent post of the current page/post.
nl: De titel van het hoofdbericht voor het huidige pagina/bericht.

en: The term the user is searching for.
nl: De term waarnaar de gebruiker zoekt.

en: A custom field from the current page/post.
nl: Een aangepast veld voor de huidige pagina/bericht.

en: All categories that are assigned to the current post, comma-separated.
nl: Alle categorieën die zijn toegewezen aan het huidig bericht, door komma's gescheiden.

en: The name of the first term of a given taxonomy that is assigned to the current page/post.
nl: De naam van de eerste term van een gegeven taxonomie die is toegewezen aan het huidige bericht/de huidige pagina.

en: Site Link (Alt)
nl: Site link (Alt)

en: Archives for
nl: Archieven voor

en: Author Name
nl: Auteurnaam

en: Author Link (Alt)
nl: Auteurlink (alt)

en: Author Link
nl: Auteurlink

en: Delete Static Files
nl: Verwijder statische bestanden

en: Author Biography
nl: Auteur biografie

en: The biography of the author.
nl: De biografie van de auteur.

en: Caption for the current media file.
nl: Bijschrift voor het huidige mediabestand.

en: Author archive link (name as text).
nl: Auteur archief link (naam als tekst).

en: Author archive link (link as text).
nl: Auteur archief link (link als tekst).

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Media Caption
nl: Mediabijschrift

en: statically
nl: statisch

en: Image Alt Tag
nl: Afbeelding alttag

en: Static sitemap files detected
nl: Statische sitemap bestanden gevonden

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - Same as previous.
en: %1$s has detected static sitemap files in the root folder of your WordPress installation.
    				As long as these files are present, %2$s is not able to dynamically generate your sitemap.
nl: %1$s heeft statische sitemap bestanden gedetecteerd in de root map van je WordPress installatie.
    				Zolang deze bestanden aanwezig zijn, is %2$s niet in staat om dynamisch je sitemap te genereren.

note: Translators: 1 - The phone number.
en: We were unable to import the phone number that you previously entered for your Knowledge Graph schema markup.
    					As it needs to be internationally formatted, please enter it (%1$s) with the country code, e.g. +1 (555) 555-1234.
nl: We konden het telefoonnummer dat je eerder hebt ingevoerd voor je Knowledge Graph schema markup niet importeren.
    					Aangezien het internationaal geformatteerd moet zijn, verzoeken wij je het in te voeren (%1$s) met de landcode, bijv. +1 (555) 555-1234.

note: Translators: 1 - "statically" or "dynamically", 2 - The date, 3 - The time, 4 - The plugin name ("All in One SEO"), 5 - Currently installed version.
en: This sitemap was %1$s generated on %2$s at %3$s by %4$s v%5$s - the original SEO plugin for WordPress.
nl: Deze sitemap werd %1$s gegenereerd op %2$s om %3$s door %4$s - de originele SEO plugin voor WordPress.

en: An error occurred while trying to write to the .htaccess file. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden bij het schrijven naar het .htaccess-bestand. Probeer het later opnieuw.

en: SEO Plugin Import Failed
nl: Importeren van SEO plugin mislukt

en: Unfortunately, there was an error importing your SEO plugin settings. This could be due to an incompatibility in the version installed. Make sure you are on the latest version of the plugin and try again.
nl: Helaas is er een fout opgetreden bij het importeren van je SEO plugin instellingen. Dit kan te wijten zijn aan een incompatibiliteit in de geïnstalleerde versie. Zorg ervoor dat je de nieuwste versie van de plugin gebruikt en probeer het opnieuw.

en: Try Again
nl: Probeer het opnieuw

en: Install MonsterInsights
nl: Installeer MonsterInsights

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: You selected to install the free MonsterInsights Analytics plugin during the setup of %1$s, but there was an issue during installation. Click below to manually install.
nl: Je hebt ervoor gekozen om de gratis MonsterInsights Analytics plugin te installeren tijdens de installatie van %1$s, maar er was een probleem tijdens de installatie. Klik hieronder om handmatig te installeren.

en: No post ID was provided.
nl: Er is geen bericht ID opgegeven.

en: Post ID is missing.
nl: Bericht ID ontbreekt.

en: There was an error importing the physical robots.txt file.
nl: Er is een fout opgetreden bij het importeren van het fysieke robots.txt bestand.

en: There was an error deleting the physical robots.txt file.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van het fysieke robots.txt bestand.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - The Site URL.
en: %1$s Debug Info from %2$s
nl: %1$s fout opsporingsinformatie van %2$s

en: Unable to send debug email, please check your email send settings and try again.
nl: Kan geen e-mail voor foutopsporing verzenden. Controleer je instellingen voor het verzenden van e-mail en probeer het opnieuw.

en: Review Your Facebook Open Graph Titles and Descriptions
nl: Beoordeel je Facebook Open Graph titels en beschrijvingen

note: Translators: 1 - The phone number.
en: The phone number that you previously entered for your Knowledge Graph schema markup is invalid. As it needs to be internationally formatted, please enter it (%1$s) again with the country code, e.g. +1 (555) 555-1234.
nl: Het telefoonnummer dat je eerder hebt ingevoerd voor je Knowledge Graph schema markup is ongeldig. Omdat het internationaal geformatteerd moet zijn, voert je het opnieuw in (%1$s) met de landcode, bijv. +1 (555) 555-1234.

en: Due to some changes in how our Open Graph integration works, your Facebook Titles and Descriptions may have changed. You were using the following options that have been removed:
nl: Als gevolg van enkele wijzigingen in hoe onze Open Graph-integratie werkt, zijn je Facebook-titels en -beschrijvingen mogelijk gewijzigd. Je gebruikte de volgende opties die zijn verwijderd:

en: Deactivation failed. Please check permissions and try again.
nl: Deactivatie mislukt. Controleer je rechten en probeer het opnieuw.

en: Installation failed. Please check permissions and try again.
nl: Installatie mislukt. Controleer je rechten en probeer het opnieuw.

en: Blank Title Formats Detected
nl: Blanco titel formats gedetecteerd

en: Invalid Phone Number for Knowledge Graph
nl: Ongeldig telefoonnummer voor Knowledge Graph

en: Review Now
nl: Beoordeel nu

en: Review Your Homepage Title & Description
nl: Beoordeel je homepagina titel & beschrijving

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - Same as previous.
en: %1$s has detected that you have one or more custom fields with spaces in their name.
    								In order for %2$s to correctly parse these custom fields, their names cannot contain any spaces.
nl: %1$s heeft gedetecteerd dat je een of meer aangepaste velden met spaties in hun naam hebt.
    								Om %2$s deze aangepaste velden correct te laten analyseren, mogen hun namen geen spaties bevatten.

note: Translators: 1 - All in One SEO.
en: Due to a bug in the previous version of %1$s, your homepage title and description may have changed. Please take a minute to review your homepage settings to verify that they are correct.
nl: Door een bug in de vorige versie van %1$s, kunnen de titel en de beschrijving van je homepagina veranderd zijn. Neem even de tijd om je homepagina-instellingen te controleren om te zien of ze correct zijn.

en: Latest version:
nl: Nieuwste versie:

en: User Language
nl: Gebruikertaal

en: Permalink Structure
nl: Permalink structuur

en: User Count
nl: Aantal gebruikers

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Path:
nl: Pad:

en: Base Directory:
nl: Basis folder:

en: Base URL:
nl: Basis URL:

en: Constants
nl: Constanten

en: Web Server
nl: Webserver

en: unknown
nl: onbekend

en: MySQL SQL Mode
nl: MySQL SQL modus

en: Not Set
nl: Niet ingesteld

en: (Invalid IP)
nl: (Ongeldig IP-adres)

en: Written by
nl: Geschreven door

en: Est. reading time
nl: Geschatte leestijd

note: Translators: 1 - The estimated reading time.
en: %1$s minute | %1$s minutes
nl[0]: %1$s minuut
nl[1]: %1$s minuten

en: Front Page Info
nl: Info voorpagina

en: Upload Directory Info
nl: Info upload folder

en: needs update
nl: heeft update nodig

en: Physical Robots.txt File Detected
nl: Fysiek robots.txt bestand gedetecteerd

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s Settings
nl: %1$s Instellingen

note: Translators: 1 - A data (e.g. September 2, 2022).
en: Published on %1$s.
nl: Gepubliceerd op %1$s.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s is updated to the latest version
nl: %1$s is updated naar de laatste versie

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s needs to be updated
nl: %1$s moet geüpdatet worden

en: Your entire site is set to globally noindex content.
nl: Je hele site is ingesteld op globale noindex-inhoud.

en: Custom field names with spaces detected
nl: Aangepaste veldnamen met spaties gevonden

en: Your entire site is set to globally nofollow content.
nl: Je hele site is ingesteld op globale nofollow-inhoud.

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Closing HTML link tag.
en: You can find more information about XML Sitemaps at %1$ssitemaps.org%2$s.
nl: Meer informatie over XML-sitemaps vind je op %1$ssitemaps.org%2$s.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), - 2 - This placeholder will be replaced with star icons, - 3 - "WordPress.org" - 4 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Please rate %1$s %2$s on %3$s to help us spread the word. Thank you!
nl: Gelieve %1$s met %2$s op %3$s te beoordelen om ons te helpen het woord te verspreiden. Bedankt!

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: CEO of %1$s
nl: CEO van %1$s

note: Translators: 1 - The short plugin name ("AIOSEO").
en: %1$s Score
nl: %1$s score

en: SEO Meta Import In Progress
nl: SEO Meta Import is in bewerking

note: Translators: 1 - The short plugin name ("AIOSEO").
en: %1$s Details
nl: %1$s details

en: Go to Schema Settings
nl: Ga naar schema instellingen

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s Plugin Update
nl: %1$s plugin update

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s Schema Markup
nl: %1$s schema markup

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s Site Info
nl: %1$s site info

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s Site Public
nl: %1$s site publiek

note: Translators: 1 - HTML whitespace character, 2 - Opening HTML code tag, 3 - Closing HTML code tag.
en: %1$sAdd %2$srel="UGC"%3$s to link
nl: %1$s Voeg %2$srel="UGC"%3$s toe om te linken

note: Translators: 1 - HTML whitespace character, 2 - Opening HTML code tag, 3 - Closing HTML code tag.
en: %1$sAdd %2$srel="sponsored"%3$s to link
nl: %1$sVoeg %2$srel="sponsored"%3$s toe om te linken

note: Translators: 1 - HTML whitespace character, 2 - Opening HTML code tag, 3 - Closing HTML code tag.
en: %1$sAdd %2$srel="nofollow"%3$s to link
nl: %1$s Voeg %2$srel="nofollow"%3$s toe om te linken

note: Translators: 1 - The plugin name ("AIOSEO).
en: %1$s V3->V4 Migration In Progress
nl: %1$s V3->V4 Migratie bezig

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: %1$s &rsaquo; Onboarding Wizard
nl: %1$s &rsaquo; Aanmeldingswizard

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: %1$s is importing your existing SEO data in the background.
nl: %1$s importeert je bestaande SEO gegevens op de achtergrond.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: This notice will automatically disappear as soon as the migration has completed. Meanwhile, everything should continue to work as expected.
nl: Deze melding zal automatisch verdwijnen zodra de migratie is voltooid. Ondertussen zou alles moeten blijven werken zoals verwacht.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: %1$s is currently upgrading your database and migrating your SEO data in the background.
nl: %1$s is op dit moment je database aan het upgraden en migreert je SEO gegevens op de achtergrond.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: This notice will automatically disappear as soon as the import has completed. Meanwhile, everything should continue to work as expected.
nl: Deze melding zal automatisch verdwijnen zodra de import is afgerond. Ondertussen zou alles moeten blijven werken zoals verwacht.

en: Plugin is missing required dependencies. Please contact support for more information.
nl: Plugin ontbreekt enkele vereiste bestanden. Contacteer onze klantendienst voor meer informatie.

en: Fix Now
nl: Los het nu op

en: Search Engines Blocked
nl: Zoekmachines geblokkeerd

en: Conflicting Plugins Detected
nl: Conflicterende plugins gevonden

en: Invalid Description Format
nl: Ongeldig beschrijvings format

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Warning: %1$s has detected that you may have an invalid description format. This could lead to descriptions not being properly applied to your content.
nl: Waarschuwing: %1$s heeft gedetecteerd dat je mogelijk een ongeldige beschrijvings format hebt. Dit kan ertoe leiden dat beschrijvingen niet correct worden toegepast op je inhoud.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: %1$s &rsaquo; Connect
nl: %1$s &rsaquo; Verbind

en: Please enter your license key to connect.
nl: Voer je licentiesleutel in om verbinding te maken.

note: Translators: 1 - The marketing site anchor name ("aioseo.com").
en: Could not install upgrade. Please download from %1$s and install manually.
nl: Kon upgrade niet installeren. Download van %1$s en installeer handmatig.

note: Translators: 1 - "WooCommerce".
en: Advanced %1$s Support
nl: Geavanceerde %1$s ondersteuning

en: Twitter Description
nl: Twitter beschrijving

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s length
nl: %1$s lengte

en: Readability
nl: Leesbaarheid

en: General
nl: Algemeen

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s in meta description
nl: %1$s in meta beschrijving

en: Edit Snippet
nl: Snippet bewerken

en: Robots Setting
nl: Robots Instellingen

en: Snippet Preview
nl: Snippet voorbeeld

en: Additional Keyphrases
nl: Extra keyphrases

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s is too long. Try to make it shorter.
nl: %1$s is te lang. Probeer het korter te maken.

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s is slightly long. Try to make it shorter.
nl: %1$s is een klein beetje te lang. Probeer het korter te maken.

en: The content length is ok. Good job!
nl: De inhoud lengte is ok. Goed gedaan!

en: Pillar Content
nl: Pillar inhoud

en: Focus Keyphrase
nl: Focus keyphrase

en: Preview & Edit
nl: Voorbeeld & bewerk

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s in introduction
nl: %1$s in introductie

en: No content added yet.
nl: Nog geen inhoud toegevoegd.

en: Default (Set under Social Networks)
nl: Standaard (ingesteld onder sociale netwerken)

en: Add Focus Keyphrase
nl: Focus keyphrase toevoegen

en: Add Additional Keyphrases
nl: Extra keyphrases toevoegen

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s not found in meta description.
nl: %1$s niet gevonden in de meta beschrijving.

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s found in meta description.
nl: %1$s gevonden in de meta beschrijving.

en: Snippet Preview content here.
nl: Snippet voorbeeldinhoud hier.

en: This is far below the recommended minimum of words.
nl: Dit is ver onder het aanbevolen minimum aantal woorden.

en: The content is below the minimum of words. Add more content.
nl: De inhoud is onder het minimaal aantal woorden. Voeg meer inhoud toe.

en: Enter a URL to change the default Canonical URL
nl: Voer een URL in om de standaard Canonieke URL te wijzigen

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: Your %1$s appears in the first paragraph. Well done!
nl: Je %1$s staat in de eerste paragraaf. Goed gedaan!

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: Your %1$s does not appear in the first paragraph. Make sure the topic is clear immediately.
nl: Je %1$s staat niet in de eerste alinea. Zorg dat het onderwerp meteen duidelijk is.

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: No %1$s was set. Set a %1$s in order to calculate your SEO score.
nl: Er is geen %1$s ingesteld. Stel een %1$s in om je SEO score te berekenen.

en: Cornerstone content should be the most important and extensive articles on your site.
nl: Hoeksteeninhoud moet de belangrijkste en meest uitgebreide artikelen op je site zijn.

note: Translators: 1 - "Learn more link".
en: Not sure what keyphrases are used for? Check out our documentation for more information. %1$s
nl: Niet zeker waarvoor keyphrases gebruikt worden? Bekijk onze documentatie voor meer informatie. %1$s

en: Here you can view and edit the thumbnail, title and description that will be displayed when your site is shared on social media. Click on the button below to view and edit the preview.
nl: Hier kan je thumbnail, titel en beschrijving bekijken en bewerken die zullen worden weergegeven wanneer je site wordt gedeeld op sociale media. Klik op de knop hieronder om de preview te bekijken en te bewerken.

en: You are not licensed.
nl: Je hebt geen licentie.

en: You are not allowed to install plugins.
nl: Je hebt geen toestemming om plugins te activeren.

en: Pro version is already installed.
nl: Pro versie is reeds geïnstalleerd.

en: Content length
nl: Inhoud lengte

en: Focus keyphrase at the beginning of SEO Title
nl: Focus keyphrase aan het begin van SEO titel

en: Focus keyphrase doesn't appear at the beginning of SEO title.
nl: Focus keyphrase verschijnt niet aan het begin van SEO titel.

en: Focus keyphrase found in content.
nl: Focus keyphrase gevonden in inhoud.

en: Focus keyphrase found in SEO title.
nl: Focus keyphrase gevonden in SEO titel.

en: Focus keyphrase in content
nl: Focus keyphrase in inhoud

en: Focus keyphrase in SEO title
nl: Focus keyphrase in SEO titel

en: Focus keyphrase not found in content.
nl: Focus keyphrase niet gevonden in inhoud.

en: Focus keyphrase not found in SEO title.
nl: Focus keyphrase niet gevonden in SEO titel.

en: Focus keyphrase not found in the URL.
nl: Focus keyphrase niet gevonden in de URL.

en: Focus keyphrase used at the beginning of SEO title.
nl: Focus keyphrase gebruikt aan het begin van SEO titel.

en: Focus keyphrase used in the URL.
nl: Focus keyphrase gebruikt in de URL.

en: The Pro version installed correctly, but it needs to be activated from the Plugins page inside your WordPress admin.
nl: De Pro versie werd correct geïnstalleerd, maar moet nog geactiveerd worden via de Plugins pagina in je WordPress beheerder.

en: Internal links
nl: Interne links

en: External links
nl: Externe links

en: Meta description length
nl: Lengte meta beschrijving

en: The meta description is too short.
nl: De meta beschrijving is te kort.

en: We couldn't find any internal links in your content. Add internal links in your content.
nl: We konden geen interne links in je inhoud vinden. Voeg interne links toe aan je inhoud.

en: No outbound links were found. Link out to external resources.
nl: Er zijn geen uitgaande links gevonden. Link naar externe bronnen.

en: SEO Title length
nl: SEO titel lengte

en: No title has been specified. Make sure to write one!
nl: Er is geen titel opgegeven. Zorg ervoor dat je er een schrijft!

en: You are not using rich media like images or videos.
nl: Je gebruikt geen rich media zoals afbeeldingen of video's.

en: Twitter Image
nl: Twitter afbeelding

en: Facebook Title
nl: Facebook titel

en: Facebook Image
nl: Facebook afbeelding

en: Video URL
nl: Video-URL

en: Custom Field Name
nl: Aangepaste veldnaam

en: Image Source
nl: Bron van de afbeelding

en: Facebook Preview
nl: Facebook voorbeeld

en: Social
nl: Sociaal

en: Facebook Description
nl: Facebook beschrijving

en: Title Length
nl: Lengte titel

en: The title is over 60 characters.
nl: De titel is meer dan 60 karakters.

en: The title is too short.
nl: De titel is te kort.

en: Please add a title first.
nl: Voeg eerst een titel toe.

en: Please add some content first.
nl: Voeg eerst wat inhoud toe.

en: very easy
nl: zeer eenvoudig

en: Good job!
nl: Goed werk!

en: Great job!
nl: Prima!

en: Well done!
nl: Goed gedaan!

en: Subheading distribution
nl: Subheading distributie

en: Sentence length is looking great!
nl: De lengte van de zin ziet er prima uit!

en: At least one paragraph is long. Consider using short paragraphs.
nl: Tenminste een paragraaf is lang. Overweeg korte paragrafen te gebruiken.

en: Your content contains images and/or video(s).
nl: Je inhoud bevat afbeeldingen en/of video('s).

en: Modal Content
nl: Modaal inhoud

en: Meta description Length
nl: Lengte meta beschrijving

en: You are using short paragraphs.
nl: Je gebruikt korte paragrafen.

en: You're using enough active voice. That's great!
nl: Je gebruikt genoeg actieve stem. Dat is geweldig!

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s in image alt attributes
nl: %1$s in afbeelding alt attributen

en: Press enter to create an article tag
nl: Druk op enter om een artikel tag te maken

en: Consecutive sentences
nl: Opeenvolgende zinnen

en: There is enough variety in your sentences. That's great!
nl: Er is genoeg variatie in je zinnen. Dat is geweldig!

en: Transition words
nl: Overgangswoorden

en: Use Data from Facebook Tab
nl: Gebruik gegevens van Facebook tab

en: Preview Snippet Editor
nl: Voorbeeld snippet editor

en: The meta description is over 160 characters.
nl: De meta beschrijving is langer dan 160 karakters.

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s found in image alt attribute(s).
nl: %1$s in afbeelding alt attribuut(en) gevonden.

en: Great! You are linking to external resources.
nl: Mooi! Je linkt naar externe gegevensbronnen.

en: Use more focus keyphrases in your H2 and H3 subheadings!
nl: Gebruik meer focus keyphrases in je H2 en H3 subheadings!

en: Your H2 or H3 subheading reflects the topic of your copy. Good job!
nl: Je H2 en H3 sub headings weerspiegelen het onderwerp van je kopie. Goed gedaan!

note: Translators: 1 - Flesch Reading Result Number, 2 - Read difficulty string, 3 - Note string.
en: The copy scores %1$s in the test, which is considered %2$s to read. %3$s
nl: Het exemplaar scoort %1$s in de test, die als %2$s wordt beschouwd om te lezen. %3$s

note: Translators: 1 - Flesch Reading Result Number, 2 - Read difficulty string.
en: The copy scores %1$s in the test, which is considered %2$s to read.
nl: Het exemplaar scoort %1$s in de test, die als %2$s wordt beschouwd om te lezen.

en: Default Object Type (Set in Social Networks)
nl: Standaard objecttype (ingesteld in sociale netwerken)

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s not found in image alt attribute(s). Add an image with your %1$s as alt text.
nl: %1$s niet gevonden in afbeelding alt attribuut(en). Voeg een afbeelding toe met je %1$s als alt-tekst.

en: None of the sentences contain transition words. Use some.
nl: Geen van de zinnen bevat overgangswoorden. Gebruik enkele.

en: You are linking to other resources on your website which is great.
nl: Je linkt naar andere gegevensbronnen op je site en dat is geweldig.

note: Translators: 1 - Percentage of the sentences.
en: Only %1$s of the sentences contain transition words, which is not enough. Use more of them.
nl: Slechts %1$s van de zinnen bevat overgangswoorden, dat is niet genoeg. Gebruik er meer.

note: Translators: 1 - Percentage of the sentences, 2 - Expected maximum percentage of sentences.
en: %1$s of the sentences contain passive voice, which is more than the recommended maximum of %2$s. Try to use their active counterparts.
nl: %1$s van de zinnen bevat passieve stem, wat meer is dan het aanbevolen maximum van %2$s. Probeer hun actieve tegenhangers te gebruiken.

note: Translators: 1 - Number of sentences.
en: The text contains %1$d consecutive sentences starting with the same word. Try to mix things up!
nl: De tekst bevat %1$d opeenvolgende zinnen die met hetzelfde woord beginnen. Probeer dingen door elkaar te gooien!

note: Translators: 1 - Number of the sentences, 2 - Number of words, 3 - Recommended maximum of words.
en: %1$s of the sentences contain more than %2$s words, which is more than the recommended maximum of %3$s. Try to shorten the sentences.
nl: %1$s van de zinnen bevatten meer dan %2$s woorden, wat meer is dan het aanbevolen maximum van %3$s. Probeer de zinnen in te korten.

en: No meta description has been specified. Search engines will display copy from the page instead. Make sure to write one!
nl: Er is geen meta beschrijving gespecificeerd. Zoekmachines zullen in plaats daarvan een kopie van de pagina weergeven. Zorg ervoor dat je er een schrijft!

en: You are not using any subheadings, although your text is rather long. Try and add some subheadings.
nl: Je gebruikt geen sub-headings, alhoewel je tekst vrij lang is. Probeer enkele sub-headings toe te voegen.

en: More than 75% of your H2 and H3 subheadings reflect the topic of your copy. That's too much. Don't over-optimize!
nl: Meer dan 75% van je H2 en H3 sub-headings geven het onderwerp van je tekst weer. Dat is te veel. Niet over-optimaliseren!

en: You are not using any subheadings, but your text is short enough and probably doesn't need them.
nl: Je gebruikt geen sub-headings, maar je tekst is kort genoeg en heeft ze waarschijnlijk niet nodig.

en: Use your focus keyphrase more in your H2 and H3 subheadings.
nl: Gebruik je focus keyphrase meer in je H2 en H3 subheadings.

note: Translators: 1 - "Google Tag Manager account".
en: Get your Google Tag Manager ID in your %1$s.
nl: Haal je Google Tag Manager ID op in je %1$s.

en: Google Tag Manager Container ID
nl: Google Tag Manager container ID

en: Twitter Preview
nl: Twitter voorbeeld

en: Your H2 and H3 subheadings reflects the topic of your copy. Good job!
nl: Je H2 en H3 subkoppen weerspiegelen het onderwerp van je tekst. Goed gedaan!

en: Focus keyphrase in Subheadings
nl: Focus keyphrase in sub kopteksten

en: Passive voice
nl: Passieve stem

en: Paragraphs length
nl: Lengte alinea's

en: Images/videos in content
nl: Afbeeldingen/video's in inhoud

en: Sentences length
nl: Lengte van zinnen

note: Translators: 1 - Expand to the number of text sections not separated by subheadings, 2 - expands to the recommended number of words following a subheading.
en: %1$d section of your text is longer than %2$d words and is not separated by any subheadings. Add subheadings to improve readability. | %1$d sections of your text are longer than %2$d words and are not separated by any subheadings. Add subheadings to improve readability.
nl[0]: %1$d sectie van je tekst is langer dan %2$d woorden en wordt niet gescheiden door subkopteksten. Voeg subkopteksten toe om de leesbaarheid te verbeteren.
nl[1]: %1$d secties van je tekst zijn langer dan %2$d woorden en worden niet gescheiden door subkopteksten. Voeg subkopteksten toe om de leesbaarheid te verbeteren.

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables tracking outbound links with Google Analytics.%1$s%2$s
nl: Dit maakt het mogelijk om uitgaande links te volgen met Google Analytics.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables Advanced Google Analytics options.%1$s%2$s
nl: Dit schakelt onze geavanceerde Google Analytics-instellingen in.%1$s%2$s

en: Enable Advanced Analytics Options
nl: Geavanceerde Google Analytics-instellingen inschakelen

en: Baidu Verification Code
nl: Baidu-verificatiecode

en: Success!
nl: Succes!

en: Miscellaneous Verification
nl: Overige verificatie

en: Learn more
nl: Lees meer

en: Add content after each post in your site feed.
nl: Voeg inhoud toe na elk bericht in je site feed.

en: Add content before each post in your site feed.
nl: Voeg inhoud toe voor elk bericht in je site feed.

note: Translators: 1 - "Baidu Webmaster Tools".
en: Get your Baidu verification code in %1$s.
nl: Verkrijg je Baidu verificatiecode in %1$s.

note: Translators: 1 - "Yandex Webmaster Tools".
en: Get your Yandex verification code in %1$s.
nl: Verkrijg je Yandex verificatiecode in %1$s.

note: Translators: 1 - "Bing Webmaster Tools".
en: Get your Bing verification code in %1$s.
nl: Verkrijg je Bing verificatiecode in %1$s.

note: Translators: 1 - "Google Search Console".
en: Get your Google verification code in %1$s.
nl: Verkrijg je Google verificatiecode in %1$s.

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: We recommend using the %1$sFree ExactMetrics%2$s plugin to get the most out of Google Analytics.
nl: We raden je aan om de gratis versie van %1$sFree ExactMetrics%2$s plugin te gebruiken om het meeste uit Google Analytics te halen.

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Your user account role does not have access to edit this field. %1$s
nl: De rol van je gebruikersaccount heeft geen toegang om dit veld te bewerken. %1$s

en: This feature is used to automatically add content to your site's RSS feed. More specifically, it allows you to add links back to your blog and your blog posts so scrapers will automatically add these links too. This helps search engines identify you as the original source of the content.
nl: Deze functie wordt gebruikt om automatisch inhoud toe te voegen aan de RSS-feed van je site. Meer specifiek stelt het je in staat om links naar je blog en je blogberichten toe te voegen, zodat scrapers deze links ook automatisch zullen toevoegen. Dit helpt zoekmachines je te identificeren als de oorspronkelijke bron van de inhoud.

note: Translators: 1 - "<head></head>".
en: The code above will be added between the %1$s tags on every page on your website.
nl: Bovenstaande code wordt toegevoegd tussen de %1$s tags op elke pagina van je site.

note: Translators: 1 - "Google Analytics account".
en: Get your Google Analytics ID in your %1$s.
nl: Haal je Google Analytics-ID op in je %1$s.

note: Translators: 1 - "Pinterest account".
en: Get your Pinterest verification code in your %1$s.
nl: Haal je Pinterest verificatiecode op in je %1$s.

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: We recommend using the %1$sFree MonsterInsights%2$s plugin to get the most out of Google Analytics.
nl: We raden je aan om de gratis versie van %1$sMonsterInsights%2$s plugin te gebruiken om het meeste uit Google Analytics te halen.

en: RSS After Content
nl: RSS na de inhoud

en: RSS Before Content
nl: RSS voor de inhoud

en: Bing Verification Code
nl: Bing verificatiecode

en: Google Verification Code
nl: Google verificatiecode

en: Webmaster Tools Verification
nl: Webmaster Tools verificatie

en: Yandex Verification Code
nl: Yandex verificatiecode

en: Open Your RDF Feed
nl: Open je RDF feed

en: Minor Only
nl: Enkel minor updates

en: All (recommended)
nl: Alle (aangeraden)

en: Automatic Updates
nl: Automatische updates

en: Announcements
nl: Aankondigingen

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: Uninstall %1$s
nl: Deïnstalleer %1$s

en: Taxonomy Columns
nl: Taxonomie kolommen

en: Usage Tracking
nl: Gebruikstracering

en: Post Type Columns
nl: Berichttype kolommen

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: Check this if you would like to remove ALL %1$s data upon plugin deletion. All settings and SEO data will be unrecoverable.
nl: Vink dit aan als je ALLE %1$s gegevens wilt verwijderen tijdens het verwijderen van de plugin. Alle SEO gegevens en instellingen kunnen niet worden hersteld.

en: Automatically add content to your site's RSS feed.
nl: Automatisch inhoud toevoegen aan de RSS feed van je site.

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: Select which Taxonomies you want to use the %1$s columns with.
nl: Selecteer bij welke taxonomieën je de %1$s kolommen wilt gebruiken.

en: This allows you to hide plugin announcements and update details.
nl: Deze optie staat je toe om de aankondigingen van plugins en update details te verbergen.

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: Select which Post Types you want to use the %1$s columns with.
nl: Selecteer bij welke berichttypes je de %1$s kolommen wilt gebruiken.

en: You are getting bugfixes and security updates, but not major features.
nl: Je ontvangt bugfixes en beveiligingsupdates, maar geen nieuwe functies.

en: You are getting the latest features, bugfixes, and security updates as they are released.
nl: Je ontvangt de nieuwste functies, bugfixes en beveiligingsupdates eenmaal ze beschikbaar zijn.

en: You will need to manually update everything.
nl: Je moet alles handmatig updaten.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - "Learn more".
en: The Dashboard Widget feature is only available for licensed %1$s users. %2$s
nl: De dashboard widget functie is alleen beschikbaar voor gelicenseerde %1$s gebruikers. %2$s

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - "Learn more".
en: This Admin Bar feature is only available for licensed %1$s users. %2$s
nl: De beheer balk functie is alleen beschikbaar voor gelicentieerde %1$s %2$s gebruikers

en: Admin Bar Menu
nl: Beheerder balk menu

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: This adds %1$s to the admin toolbar for easy access to your SEO settings.
nl: Dit voegt %1$s toe aan de beheerder toolbar voor gemakkelijke toegang tot je SEO instellingen.

en: Dashboard Widgets
nl: Dashboard widgets

en: Hide
nl: Verbergen

en: Show
nl: Weergeven

en: Products & Entertainment
nl: Producten & entertainment

en: Places
nl: Plaatsen

en: People
nl: Personen

en: Organizations
nl: Organisaties

en: Groups
nl: Groepen

en: Businesses
nl: Bedrijven

en: Activities
nl: Activiteiten

en: Category Name
nl: Categorienaam

en: Article Title
nl: Artikeltitel

en: Subcategory
nl: Subcategorie

en: Current Item
nl: Huidige item

en: PHP Code
nl: PHP-code

en: Gutenberg Block
nl: Gutenberg-blok

en: Enable Breadcrumbs
nl: Breadcrumbs inschakelen

en: Setup Wizard
nl: Installatiewizard

en: License
nl: Licentie

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Smart Redirects + 404 Detection
nl: Slimme omleidingen + 404 dectectie

en: archive
nl: archief

en: Submit articles to Google News that were published in the last 48 hours.
nl: Voeg artikelen toe aan Google Nieuws die in de laatste 48 uur zijn gepubliceerd.

en: Optimized Search Appearance
nl: Geoptimaliseerde zoek weergave

en: Manually Enter Type
nl: Handmatig type invoeren

en: Sample short description for your product.
nl: Een korte voorbeeld beschrijving van je product.

en: Advanced Rich Snippets + Schema Markups
nl: Geavanceerde rijke snippets + Schema Markups

en: We couldn't connect to the site, please try again later.
nl: We konden geen verbinding maken met de site, probeer het later nog eens.

en: Show Breadcrumbs on Your Website
nl: Kruimelpaden op je site weergeven

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO")
en: Use our configuration wizard to properly set up %1$s with your WordPress website.
nl: Gebruik onze configuratiewizard om %1$s correct in te stellen op je WordPress site.

en: Websites
nl: Sites

en: Generate an XML Sitemap specifically for video content on your site.
nl: Genereer een XML-sitemap speciaal voor video-inhoud op je site.

en: Enable our TruSEO score to help you optimize your content for maximum traffic.
nl: Activeer onze TruSEO-score om je te helpen je inhoud te optimaliseren voor maximaal verkeer.

en: Get all the right tools to make sure your website shows up in Google Search.
nl: Krijg de juiste gereedschappen om ervoor te zorgen dat je site wordt weergegeven in Google Search.

en: Globally control Title and Alt attributes for attachment pages and images that are embedded in your content.
nl: Globaal titel- en alt-attributen beheren voor bijlagenpagina's en afbeeldingen die in je inhoud zijn ingesloten.

en: Get the #1 analytics plugin to see how people find and use your website. Simply put, see stats that matter.
nl: Krijg de #1 analytics plugin om te zien hoe mensen je site vinden en gebruiken. Simpel gezegd, zie statistieken die ertoe doen.

en: Sitemaps are a list of all your content that search engines use when they crawl your site.
nl: Sitemaps zijn een lijst van al je inhoud die zoekmachines gebruiken wanneer ze je site crawlen.

en: Tell Google about your business for display as a Knowledge Graph card or business carousel.
nl: Vertel Google over je bedrijf voor weergave als een Knowledge Graph kaart of bedrijfscarrousel.

en: search key word goes here
nl: hier je zoek trefwoord ingeven

en: TruSEO Score & Content
nl: TruSEO-score & inhoud

en: Breadcrumb Templates
nl: Kruimelpad templates

en: Search Result Format
nl: Zoekpagina template

en: 404 Error Format
nl: 404 pagina template

en: Breadcrumb Prefix
nl: Kruimelpad voorvoegsel

en: Archive Format
nl: Archiefpagina template

en: Homepage Link
nl: Startpagina link

en: Breadcrumb Settings
nl: Kruimelpad instellingen

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

note: Translators: 1 - An example URL (e.g. https://aioseo.com/example).
en: Enter a page URL, e.g. %1$s
nl: Geef een pagina-URL in, bijv. %1$s

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Click to Copy
nl: Klik om te kopiëren

en: Edit Your Page Title
nl: Bewerk je paginatitel

en: Google has not flagged this site for malware.
nl: Google heeft deze site niet gemarkeerd voor malware.

en: It looks like this site has been added to one of Google's malwares lists.
nl: Het lijkt erop dat deze site is toegevoegd aan een van Google's malwares lijsten.

en: It looks like your site has been added to one of Google's malwares lists.
nl: Het lijkt erop dat je site is toegevoegd aan een van Google's malwares lijsten.

en: Alternatively, you can create an empty index.php file and save it in every directory on your site. That's an approach that WordPress uses and it works well.
nl: Als alternatief kan je een leeg index.php bestand maken en het in elke map op je site opslaan. Dat is een aanpak die WordPress gebruikt en het werkt goed.

en: Directory Listing seems to be disabled on the server.
nl: Directory listing lijkt te zijn uitgeschakeld op de server.

en: Directory Listing seems to be disabled on your server.
nl: Directory listing lijkt te zijn uitgeschakeld op je server.

en: Directory Listing seems to be enabled on the server.
nl: Directory listing lijkt te zijn ingeschakeld op de server.

en: Directory Listing seems to be enabled on your server.
nl: Directory listing lijkt te zijn ingeschakeld op je server.

en: Product Short Description
nl: Korte productbeschrijving

en: A short description for your product.
nl: Een korte beschrijving van je product.

en: Enter a custom field name...
nl: Voer een aangepaste veldnaam in...

en: Edit Your Meta Description
nl: Bewerk je meta beschrijving

en: The site is using a secure transfer protocol (https).
nl: De site maakt gebruik van een beveiligd overdrachtsprotocol (https).

en: Your site is using a secure transfer protocol (https).
nl: Je site maakt gebruik van een beveiligd overdrachtsprotocol (https).

en: The site is not using a secure transfer protocol (https).
nl: De site maakt geen gebruik van een beveiligd overdrachtsprotocol (https).

en: Your site is not using a secure transfer protocol (https).
nl: Je site maakt geen gebruik van een beveiligd overdrachtsprotocol (https).

en: No meta description was found for the page.
nl: Geen meta beschrijving gevonden voor de pagina.

en: No meta description was found for your page.
nl: Geen meta beschrijving gevonden voor je pagina.

note: Translators: 1 - The length of the meta description as a number.
en: The meta description is set and is %1$d characters long.
nl: De meta beschrijving is ingesteld en is %1$d tekens lang.

note: Translators: 1 - The length of the meta description as a number.
en: Your meta description is set and is %1$d characters long.
nl: Je meta beschrijving is ingesteld en is %1$d tekens lang.

note: Translators: 1 - The length of the meta description as a number.
en: The meta description is %1$d characters long, which is too long.
nl: De meta beschrijving is %1$d tekens lang en dit is te lang.

note: Translators: 1 - The length of the meta description as a number.
en: Your meta description is %1$d characters long, which is too long.
nl: Je meta beschrijving is %1$d tekens lang en dit is te lang.

note: Translators: 1 - The length of the meta description as a number.
en: The meta description is only %1$d characters long, which is too short.
nl: De meta beschrijving is maar %1$d tekens lang en dit is te kort.

note: Translators: 1 - The length of the meta description as a number.
en: Your meta description is only %1$d characters long, which is too short.
nl: Je meta beschrijving is maar %1$d tekens lang en dit is te kort.

en: The description should stimulate reader interest and get them to click on the article. Think of it as a mini-advertisement for your content.
nl: De beschrijving moet de interesse van de lezer wekken en hem aanzetten om op het artikel te klikken. Zie het als een mini-reclame voor je inhoud.

en: Write a meta description for your page. Use your target keywords (in a natural way) and write with human readers in mind. Summarize the content - describe the topics your article discusses.
nl: Schrijf een meta beschrijving voor je pagina. Gebruik je keywords (op een natuurlijke manier) en schrijf met menselijke lezers in hun gedachten. Vat de inhoud samen - beschrijf de onderwerpen die je artikel bespreekt.

en: If you aren't using an SSL certificate for your site that means you are losing a lot of potential traffic. We recommend getting an SSL certificate installed immediately.
nl: Als je geen SSL-certificaat voor je site gebruikt, betekent dit dat je veel potentieel verkeer verliest. Wij raden je aan onmiddellijk een SSL-certificaat te laten installeren.

en: Google Safe browsing shows warnings and alerts to users if they visit a suspicious website. If you are flagged by Google Safe Browsing, you should take immediate steps to fix that.
nl: Google Safe Browsing geeft waarschuwingen en waarschuwingen aan gebruikers als ze een verdachte site bezoeken. Als je door Google Safe Browsing wordt gesignaleerd, moet je onmiddellijk stappen ondernemen om dat te verhelpen.

en: Upgrade Your Plan
nl: Upgrade je abonnement

en: Google has not flagged your site for malware!
nl: Google heeft je site niet gemarkeerd voor malware!

en: Fortunately, every popular web server has options to prevent directory listings. They'll show a "403 forbidden" message instead.
nl: Gelukkig heeft iedere populaire webserver opties om folder listings te voorkomen. Ze zullen in plaats daarvan een "403 forbidden" bericht tonen.

en: It's a great idea to try and hide the theme you have visible. From time to time vulnerabilities are found in themes and if your site is not updated in a timely fashion, outdated plugins and themes can be exploited.
nl: Het is een goed idee om te proberen het thema dat je zichtbaar hebt te verbergen. Van tijd tot tijd worden er kwetsbaarheden gevonden in thema's en als je site niet tijdig wordt geüpdatet, kunnen verouderde plugins en thema's worden uitgebuit.

en: Search for an item...
nl: Zoeken naar een item...

en: Writing compelling titles is both a science and an art. There are automated tools that can analyze your title against known metrics for readability and click-worthiness. You also need to understand the psychology of your target audience.
nl: Het schrijven van overtuigende titels is zowel een wetenschap als een kunst. Er zijn geautomatiseerde gereedschappen die je titel kunnen analyseren aan de hand van bekende statistieken voor leesbaarheid en klikwaarde. Je moet ook de psychologie van je doelpubliek begrijpen.

en: The theme is not visible.
nl: Je thema is niet zichtbaar.

en: Your theme is not visible!
nl: Je thema is niet zichtbaar!

note: Translators: 1 - The name of the theme.
en: Anyone can see that you are using the %1$s theme.
nl: Iedereen kan zien dat je het %1$s thema aan het gebruiken bent.

note: Translators: 1 - The name of the theme.
en: Anyone can see that they are using the %1$s theme.
nl: Iedereen kan zien dat ze het %1$s thema aan het gebruiken zijn.

en: Ensure your page's title includes your target keywords, and design it to encourage users to click.
nl: Zorg ervoor dat de titel van je pagina je doel keywords bevat, en ontwerp hem zo dat hij gebruikers aanmoedigt om te klikken.

en: It's a great idea to try and hide the plugins you have visible. From time to time vulnerabilities are found in plugins and if your site is not updated in a timely fashion, outdated plugins and themes can be exploited.
nl: Het is een goed idee om te proberen de plugins dat je zichtbaar hebt te verbergen. Van tijd tot tijd worden er kwetsbaarheden gevonden in thema's en als je site niet tijdig wordt geüpdatet, kunnen verouderde plugins en thema's worden uitgebuit.

en: You have no visible plugins!
nl: Je hebt geen zichtbare plugins!

en: There are no visible plugins.
nl: Er zijn geen zichtbare plugins.

en: Plugins from the website are publicly visible.
nl: Plugins van de site zijn publiekelijk zichtbaar.

en: Plugins from your website are publicly visible.
nl: Plugins van je site zijn publiekelijk zichtbaar.

en: You can get an even greater boost in speed with a content delivery network service. These services host a copy of your content on multiple servers spread out across the globe. A user's request is handled by the edge server that's closest to their physical location, so the content arrives incredibly fast.
nl: Je kunt je snelheid nog verder opvoeren met een inhoud aflever netwerkdienst (CDN). Deze diensten hosten een kopie van je inhoud op meerdere servers verspreid over de hele wereld. De aanvraag van een gebruiker wordt behandeld door de edge server die zich het dichtst bij zijn fysieke locatie bevindt, zodat de inhoud ongelooflijk snel arriveert.

en: If you want to continue to improve your response time, the simplest and fastest fix is to use a caching plugin. Caching plugins keep a cached version of each page on your site. Instead of building the page from scratch, the server will send the cached copy.
nl: Als je je reactietijd wilt blijven verbeteren, is de eenvoudigste en snelste oplossing het gebruik van een caching-plugin. Caching plugins houden een cache-versie van elke pagina op je site. In plaats van de pagina helemaal opnieuw op te bouwen, stuurt de server de kopie in de cache.

en: The response time is under 0.2 seconds.
nl: De reactietijd ligt onder de 0.2 seconden.

en: Your response time is under 0.2 seconds.
nl: Je reactietijd ligt onder de 0.2 seconden.

en: Removing white space can also have an impact on your HTML page's size. White space characters like carriage returns and tabs are ignored by the browser, but they make the markup easier for developers to read. So you should always strip them from your templates or themes before you use them in a production environment.
nl: Het verwijderen van witruimte kan ook van invloed zijn op de grootte van je HTML-pagina. Witte ruimte tekens zoals carriage returns en tabs worden genegeerd door de browser, maar ze maken de opmaak makkelijker te lezen voor ontwikkelaars. Je moet ze dus altijd uit je templates of thema's verwijderen voor je ze in een productieomgeving gebruikt.

note: Translators: 1 - The total number of page requests.
en: The response time of the page is %1$f seconds. It is recommended to keep it equal to or below 0.2 seconds.
nl: De reactietijd van de pagina is %1$f seconden. Het wordt aanbevolen deze gelijk aan of minder dan 0,2 seconden te houden.

note: Translators: 1 - The total number of page requests.
en: The response time of your page is %1$f seconds. It is recommended to keep it equal to or below 0.2 seconds.
nl: De reactietijd van je pagina is %1$f seconden. Het wordt aanbevolen deze gelijk aan of minder dan 0,2 seconden te houden.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title as a number.
en: The SEO title is set and is %1$d characters long.
nl: De SEO titel is ingesteld en is %1$d tekens lang.

en: You can reduce CSS repetition with HTML class and ID attributes. Often the same rules will be repeated across many page elements, embedded in each tag's "style" attribute. You can extract them into a single "style" tag and use classes and ID's to target each element.
nl: Je kunt CSS herhaling verminderen met HTML klasse en ID attributen. Vaak zullen dezelfde regels herhaald worden over vele pagina elementen, ingebed in elk tag's "style" attribuut. Je kunt ze uitpakken in een enkele "style" tag en klassen en ID's gebruiken om elk element te raken.

en: Images:
nl: Afbeeldingen:

en: This is under the average of 33 Kb.
nl: Dit ligt onder het gemiddelde van 33 Kb.

en: This is over our recommendation of 50 Kb.
nl: Dit is over onze aanbevolen grootte van 50 Kb.

note: Translators: 1 - The total number of page requests.
en: The page makes %1$d requests.
nl: Deze pagina maakt %1$d aanvragen.

en: All CSS files appear to be minified.
nl: Alle CSS bestanden lijken minified te zijn.

note: Translators: 1 - The total number of page requests.
en: The size of the HTML document is %1$d Kb.
nl: De grootte van het HTML document is %1$d Kb.

en: Some CSS files don't seem to be minified.
nl: Sommige CSS bestanden lijken niet geminified te zijn.

note: Translators: 1 - The total number of page requests.
en: Your page makes %1$d requests.
nl: Je pagina maakt %1$d aanvragen.

en: More than 20 requests can result in slow page loading.
nl: Meer dan 20 aanvragen kunnen het traag laden van een pagina veroorzaken.

en: CSS files appear in many places, including frameworks (like Bootstrap), themes and templates, and third-party plugins.
nl: CSS-bestanden staan op veel plaatsen, waaronder frameworks (zoals Bootstrap), thema's en templates, en plugins van derden.

en: All Javascript files appear to be minified.
nl: Alle Javascript bestanden lijken minified te zijn.

en: We recommend tracking down where the un-minified CSS files come from.
nl: We raden aan om op te sporen waar de niet geminificeerde CSS bestanden vandaan komen.

en: Some Javascript files don't seem to be minified.
nl: Sommige Javascript bestanden lijken niet minified te zijn.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title as a number.
en: Your SEO title is set and is %1$d characters long.
nl: Je SEO titel is ingesteld en is %1$d tekens lang.

en: JavaScript files appear in many places, including frameworks (like Bootstrap), themes and templates, and third-party plugins.
nl: JavaScript bestanden staan op veel plaatsen, waaronder frameworks (zoals Bootstrap), thema's en templates, en plugins van derden.

en: Try to replace embedded objects with HTML5 alternatives.
nl: Probeer ingesloten objecten te vervangen door HTML5-alternatieven.

en: Alternatively, you can use a CMS plugin to simplify the process - it's a more user-friendly option. WordPress has a host of caching plugins, and most of them give you options to control the caching headers.
nl: Als alternatief kan je een CMS plugin gebruiken om het proces te vereenvoudigen - het is een meer gebruikersvriendelijke optie. WordPress heeft een groot aantal caching plugins, en de meeste geven je opties om de caching headers te beheren.

en: Sometimes inline CSS is a culprit. A little inline CSS can help your page render faster. Too much will bloat the HTML file and increase the page loading time.
nl: Soms is inline CSS een boosdoener. Een beetje inline CSS kan je pagina sneller laten renderen. Bij te veel bloat zal het HTML bestand opzwellen en de laadtijd van de pagina vertragen.

en: In order to reduce page size, remove any unnecessary tags from your markup. This includes developer comments, which are invisible to your users - search engines ignore the text in comments, too.
nl: Om de pagina's kleiner te maken, verwijder je overbodige tags uit je opmaak. Dit geldt ook voor commentaren van ontwikkelaars, die onzichtbaar zijn voor je gebruikers - zoekmachines negeren de tekst in reacties ook.

en: There are server-side tools (including WordPress plugins) to automatically minify CSS files.
nl: Er zijn server-side gereedschappen (inclusief WordPress plugins) om CSS bestanden automatisch te verkleinen.

en: There are server-side tools (including WordPress plugins) to automatically minify JavaScript files.
nl: Er zijn server-side gereedschappen (inclusief WordPress plugins) om JavaScript bestanden automatisch te verkleinen.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title as a number.
en: The SEO title is %1$d characters long, which is too long.
nl: De SEO titel is %1$d tekens lang, wat te lang is.

en: We recommend tracking down where the un-minified JavaScript files come from
nl: We raden aan om op te sporen waar de niet geminificeerde JavaScript bestanden vandaan komen

en: The server is using "expires" headers for the images.
nl: De server gebruikt "expires" headers voor de afbeeldingen.

en: Your server is using "expires" headers for your images.
nl: Je server gebruikt "expires" headers voor je afbeeldingen.

en: The server is not using "expires" headers for the images.
nl: De server gebruikt niet "expires" headers voor de afbeeldingen.

en: If you use the Apache or NGINX web servers, you can edit the configuration files to set the "expires" header for all image files. For Apache, you can also use a ".htaccess" file to change the settings for each folder.
nl: Als je de Apache of NGINX webservers gebruikt, kan je de configuratiebestanden bewerken om de "verloopt" header voor alle afbeeldingsbestanden in te stellen. Voor Apache kan je ook een ".htaccess" bestand gebruiken om de instellingen voor elke map te wijzigen.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title as a number.
en: Your SEO title is %1$d characters long, which is too long.
nl: Je SEO titel is %1$d tekens lang, wat te lang is.

en: Edit Your Page
nl: Bewerk je pagina

en: We couldn't find an SEO Title.
nl: We konden geen SEO titel vinden.

en: The robots.txt file is missing or unavailable.
nl: Robots.txt bestand ontbreekt of is niet beschikbaar.

en: Your robots.txt file is missing or unavailable.
nl: Je robots.txt bestand ontbreekt of is niet beschikbaar.

en: The site has a robots.txt file.
nl: De site heeft een robots.txt bestand.

en: Your site has a robots.txt file.
nl: Je site heeft een robots.txt bestand.

en: The site has a robots.txt file which includes one or more "disallow" directives.
nl: De site heeft een robots.txt bestand waarin een of meerdere "disallow" richtlijnen staan.

en: Your site has a robots.txt file which includes one or more "disallow" directives.
nl: Je site heeft een robots.txt bestand waarin een of meerdere "disallow" richtlijnen staan.

en: We found Schema.org data on the page.
nl: We vonden Schema.org gegevens op de pagina.

en: We found Schema.org data on your page.
nl: We vonden Schema.org gegevens op je pagina.

en: No Schema.org data was found on the page.
nl: Geen Schema.org gegevens gevonden op de pagina.

en: No Schema.org data was found on your page.
nl: Geen Schema.org gegevens gevonden op je pagina.

en: Duplicate Open Graph meta tags were found.
nl: Dubbele Open Graph meta tags zijn gevonden.

en: Some Open Graph meta tags are missing.
nl: Sommige Open Graph meta tags ontbreken.

en: Your server is not using "expires" headers for your images.
nl: Je server gebruikt niet "expires" headers voor je afbeeldingen.

en: Make sure that you only block parts you don't want to be indexed.
nl: Zorg ervoor dat je alleen delen blokkeert waarvan je niet wilt dat ze geïndexeerd worden.

en: All the required Open Graph meta tags have been found.
nl: Alle vereiste Open Graph metatags zijn gevonden.

en: You can manually create a robots.txt file and upload it to your site's web root. A simpler option is to use a plugin for your CMS platform.
nl: Je kan handmatig een robots.txt bestand maken en dit uploaden naar de web root van je site. Een eenvoudigere optie is het gebruik van een plugin voor je CMS-platform.

note: Translators: 1 - The Plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s has a full suite of tools to manage the robots.txt file, along with other related technologies, like XML Sitemaps.
nl: %1$s heeft een volledig pakket gereedschappen om het robots.txt-bestand te beheren, samen met andere verwante technologieën, zoals XML-sitemaps.

en: You should use HTTP redirections (301 permanant redirects) to pass PageRank from the "wrong" URLs to the standard (canonical) ones. That way, your content will still benefit from backlinks if someone makes a mistake and uses the wrong URL.
nl: Je moet HTTP-omleidingen (permanente 301-omleidingen) gebruiken om PageRank door te geven van de "verkeerde" URL's naar de standaard (canonieke) URL's. Op die manier zal je inhoud nog steeds profiteren van backlinks als iemand een fout maakt en de verkeerde URL gebruikt.

note: Translators: 1 - The Plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s makes it extremely easy to add highly relevant Schema.org markup to your site. It has a simple graphical interface, so you don't have to get your hands dirty with complex HTML markup.
nl: %1$s maakt het uiterst eenvoudig om zeer relevante Schema.org markup aan je site toe te voegen. Het heeft een eenvoudige grafische interface, zodat je je handen niet vuil hoeft te maken met complexe HTML-markup.

note: Translators: 1 - The Plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s provides a simple but powerful interface to craft your Open Graph data. You get immediate feedback with an interactive preview, and you don't have to mess around with raw HTML markup.
nl: %1$s biedt een eenvoudige maar krachtige interface om je Open Graph-gegevens te bewerken. Je krijgt onmiddellijke feedback met een interactieve preview, en je hoeft niet te knoeien met ruwe HTML-markup.

en: Insert a customized Open Graph meta tag for each important page on your site. The standard is very well documented - you can learn more from Facebook's developer pages.
nl: Voeg een aangepaste Open Graph meta tag in voor elke belangrijke pagina op je site. De standaard is zeer goed gedocumenteerd - je kunt meer te weten komen op de ontwikkelaarspagina's van Facebook.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title as a number.
en: The SEO title is only %1$d characters long, which is too short.
nl: De SEO titel is maar %1$d tekens lang, wat te kort is.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title as a number.
en: Your SEO title is only %1$d characters long, which is too short.
nl: Je SEO titel is maar %1$d tekens lang, wat te kort is.

en: Decide whether you want your site's URLs to include a "www", or if you prefer a plain domain name. There are marketing pros and cons for each choice, but neither one is better or worse for SEO purposes - as long as you're consistent.
nl: Beslis of je wil dat de URL's van je site een "www" bevatten, of dat je de voorkeur geeft aan een gewone domeinnaam. Er zijn marketing voor- en nadelen voor elke keuze, maar geen van beide is beter of slechter voor SEO doeleinden - zolang je maar consequent bent.

en: Your page contains a noindex header or meta tag.
nl: Je pagina bevat een noindex header of meta tag.

en: The page contains a noindex header or meta tag.
nl: De pagina bevat een noindex header of meta tag.

en: Your page does not contain any noindex header or meta tag.
nl: Je pagina bevat geen noindex header of meta tag.

en: Both the www and non-www versions of the URL are redirected to the same site.
nl: Zowel de www als de niet-www versies van de URL worden doorgestuurd naar dezelfde site.

en: Both the www and non-www versions of your URL are redirected to the same site.
nl: Zowel de www als de niet-www versies van je URL worden doorgestuurd naar dezelfde site.

en: The www and non-www versions of the URL are not redirected to the same site.
nl: De www en niet-www versies van de URL worden niet omgeleid naar dezelfde site.

en: The www and non-www versions of your URL are not redirected to the same site.
nl: De www en niet-www versies van je URL worden niet omgeleid naar dezelfde site.

en: Only ever use noindex meta tag or header on pages you want to keep out of the reach of search engines!
nl: Gebruik alleen de noindex meta tag of header op pagina's die je buiten het bereik van zoekmachines wilt houden!

en: If you've republished an article from another source (such as another site or a different section of your own site) then you need to pick which URL is the "correct" one and use that!
nl: Als je een artikel van een andere bron hebt herpubliceert (zoals een andere site of een andere sectie van je eigen site) dan moet je kiezen welke URL de "juiste" is en die gebruiken!

en: The page does not contain any noindex header or meta tag.
nl: De pagina bevat geen noindex header of meta tag.

en: The page is using the canonical link tag.
nl: De pagina gebruikt de canonieke link tag.

en: Your page is using the canonical link tag.
nl: Je pagina gebruikt de canonieke link tag.

en: No canonical link tag found on the page.
nl: Op de pagina is geen canonieke link tag gevonden.

en: No canonical link tag found on your page.
nl: Op je pagina is geen canonieke link tag gevonden.

en: Every page on your site should have a <link> tag with a 'rel="canonical"' attribute. The link tag should go inside the page's head tag, and it should contain the page's "correct" URL.
nl: Elke pagina op je site moet een <link> tag hebben met een 'rel="canonical" attribuut. De link tag moet in de head tag van de pagina staan, en moet de "correcte" URL van de pagina bevatten.

en: External:
nl: Extern:

en: Internal:
nl: Intern:

en: All images on the page have alt attributes.
nl: Alle afbeeldingen op de pagina hebben alt attributen.

en: All images on your page have alt attributes.
nl: Alle afbeeldingen op je pagina hebben alt attributen.

en: Some images on the page have no alt attribute.
nl: Sommige afbeeldingen op de pagina hebben alt attributen.

en: Some images on your page have no alt attribute.
nl: Sommige afbeeldingen op je pagina hebben alt attributen.

en: Too few internal links on the page.
nl: Te weinig interne links op de pagina.

en: Too few internal links on your page.
nl: Te weinig interne links op je pagina.

en: No internal links were found on the page.
nl: Er zijn geen interne links gevonden op de pagina.

en: No internal links were found on your page.
nl: Er zijn geen interne links gevonden op je pagina.

en: The page has a correct number of internal and external links.
nl: De pagina heeft het correct aantal van interne en externe links.

en: Your page has a correct number of internal and external links.
nl: Je pagina heeft het correct aantal van interne en externe links.

en: The ratio of internal links to external links is uneven.
nl: De ratio tussen de interne en externe links is oneven.

en: It should be easy to include your main and supporting keywords in the H2 tags - after all, these keywords describe your content! If it's hard to work the keywords into your subheadings, it could be a sign that the keywords aren't closely related to your content.
nl: Het zou gemakkelijk moeten zijn om je belangrijkste en ondersteunende keywords in de H2 tags op te nemen - per slot van rekening beschrijven deze sleutelwoorden je inhoud! Als het moeilijk is om de sleutelwoorden in je sub-headings te verwerken, kan dit een teken zijn dat de keywords niet nauw verbonden zijn met je inhoud.

en: Make sure every image has an alt tag, and add useful descriptions to each image. Add your keywords or synonyms - but do it in a natural way.
nl: Zorg ervoor dat elke afbeelding een alt-tag heeft, en voeg nuttige beschrijvingen toe aan elke afbeelding. Voeg je keywords of synoniemen toe - maar doe het op een natuurlijke manier.

en: Don't try to force keywords into sub-headings if they feel unnatural. It will send the wrong message to your readers, possibly driving them away.
nl: Probeer niet om keywords in sub-headings te forceren als ze onnatuurlijk aanvoelen. Het zal de verkeerde boodschap naar je lezers sturen, en hen mogelijk wegjagen.

en: Also, try to include synonyms and relevant terminology in H2 tag text. Search engines are pretty smart - they know which words usually occur together in each niche.
nl: Probeer ook synoniemen en relevante terminologie op te nemen in H2 tag tekst. Zoekmachines zijn vrij slim - ze weten welke woorden meestal samen voorkomen in elke niche.

en: Make sure you have a good balance of H2 tags to plain text in your content. Break the content down into logical sections, and use headings to introduce each new topic.
nl: Zorg voor een goed evenwicht tussen H2-tags en gewone tekst in je inhoud. Verdeel de inhoud in logische secties, en gebruik headings om elk nieuw onderwerp in te leiden.

en: H2 tags were found on the page.
nl: H2 tags zijn gevonden op de pagina.

en: H2 tags were found on your page.
nl: H2 tags zijn gevonden op je pagina.

en: No H2 tags were found on the page.
nl: Geen H2 tags zijn gevonden op de pagina.

en: No H2 tags were found on your page.
nl: Geen H2 tags zijn gevonden op je pagina.

en: You should write as if your readers are selfish people with short attention spans (because that describes a large percentage of the world's population). Readers visit websites for selfish reasons - they're not there to make you happy.
nl: Je moet schrijven alsof je lezers egoïstische mensen zijn met een korte aandachtsspanne (want dat beschrijft een groot percentage van de wereldbevolking). Lezers bezoeken sites om egoïstische redenen - ze zijn er niet om jou gelukkig te maken.

en: A good headline stimulates reader interest and offers a compelling reason to read your content. It promises a believable benefit.
nl: Een goede headline wekt de belangstelling van de lezer en biedt een dwingende reden om je inhoud te lezen. Het belooft een geloofwaardig voordeel.

en: Because your headline plays a large role in reader engagement, it's worth spending extra time perfecting it. Many top copywriters spend hours getting their headlines just right - sometimes they spend longer on the headline than the rest of the article!
nl: Omdat je headline een grote rol speelt in de betrokkenheid van je lezer, is het de moeite waard om er extra tijd aan te besteden. Veel top copywriters besteden uren om hun headlines precies goed te krijgen - soms besteden ze meer tijd aan de headline dan aan de rest van het artikel!

en: No H1 tag was found.
nl: Geen H1 tag gevonden.

en: One H1 tag was found on the page.
nl: Een H1 tag was gevonden op de pagina.

en: One H1 tag was found on your page.
nl: Een H1 tag was gevonden op je pagina.

note: Translators: 1 - The number of H1 tags found.
en: %1$d H1 tags were found.
nl: %1$d H1 tags zijn gevonden.

en: For the best SEO results there should be exactly one H1 tag on each page.
nl: Voor de beste SEO resultaten moet er precies één H1 tag op elke pagina staan.

en: WordPress sites usually insert the page or post title as an H1 tag (although custom themes can change this behavior).
nl: WordPress sites voegen meestal de pagina of bericht titel in als een H1 tag (hoewel aangepaste thema's dit gedrag kunnen veranderen).

en: Ensure your most important keywords appear in the H1 tag - don't force it, use them in a natural way that makes sense to human readers.
nl: Zorg ervoor dat je belangrijkste keywords in de H1-tag staan - forceer ze niet, gebruik ze op een natuurlijke manier die zinvol is voor menselijke lezers.

en: Read the Setup Guide
nl: Lees de configuratiehandleiding

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: View all tags
nl: Alle tags bekijken

en: Get Support
nl: Krijg ondersteuning

en: Submit a Support Ticket
nl: Dien een ondersteuning ticket in

en: Submit a ticket and our world class support team will be in touch soon.
nl: Dien een ticket in en ons ondersteuningsteam van wereldklasse neemt binnenkort contact met je op.

en: View All Documentation
nl: Bekijk alle documentatie

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOEO").
en: Browse documentation, reference material, and tutorials for %1$s.
nl: Blader door documentatie, referentiemateriaal en tutorials voor %1$s.

en: View Documentation
nl: Bekijk documentatie

en: View All
nl: Alles bekijken

en: Search
nl: Zoeken

en: Close
nl: Sluiten

en: Launch the Setup Wizard
nl: Start de installatiewizard

en: Click on the tags below to insert variables into your template.
nl: Klik op de tags hieronder om variabelen in je template in te voegen.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Thank you for choosing the best WordPress SEO plugin. %1$s default settings works great out of the box. We created the setup wizard to guide you through some important configuration settings & custom-tailored SEO best practices for your site to help you improve rankings.
nl: Dank je voor het kiezen van de beste WordPress SEO plugin. %1$s standaard instellingen werken geweldig out-of-the-box. We hebben de setup wizard gemaakt om je te begeleiden door een aantal belangrijke configuratie-instellingen en op maat gemaakte SEO best practices voor je site om je te helpen rankings te verbeteren.

en: How to Get Started
nl: Hoe van start gaan

en: Use the same username for multiple social networks
nl: Gebruik dezelfde gebruikersnaam voor meerdere sociale netwerken

en: a minute ago
nl: een minuut geleden

en: a few seconds ago
nl: enkele seconden geleden

note: Translators: A number will be prepended to this string, e.g. "2 years ago".
en: years ago
nl: jaren geleden

en: a year ago
nl: een jaar geleden

note: Translators: A number will be prepended to this string, e.g. "2 months ago".
en: months ago
nl: maanden geleden

en: a month ago
nl: een maand geleden

note: Translators: A number will be prepended to this string, e.g. "2 days ago".
en: days ago
nl: dagen geleden

en: a day ago
nl: een dag geleden

note: Translators: A number will be prepended to this string, e.g. "2 minutes ago".
en: minutes ago
nl: minuten geleden

en: No ODP
nl: Geen ODP

en: No Snippet
nl: Geen snippet

en: No Image Index
nl: Geen afbeeldingen indexeren

en: No Translate
nl: Niet vertalen

en: No Archive
nl: Niet archiveren

en: No Follow
nl: Geen links volgen

en: No Index
nl: Niet indexeren

en: Large
nl: Groot

en: Standard
nl: Standaard

en: Basic SEO
nl: Basis SEO

en: Show Less
nl: Toon minder

en: Show More
nl: Toon meer

en: Max Video Preview
nl: Max video voorbeeld

en: Your MySpace URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je MySpace URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your Wikipedia URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je Wikipedia URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your SoundCloud URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je SoundCloud URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your Yelp URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je Yelp URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your Tumblr URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je Tumblr URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your LinkedIn URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je LinkedIn URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your YouTube URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je YouTube URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your Pinterest URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je Pinterest URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: An error occurred while analyzing your site.
nl: Er is een fout opgetreden bij het analyseren van je site.

en: Analyzing...
nl: Analyseren...

en: Great Scott! Where'd they all go?
nl: Lieve help! Waar zijn ze allemaal naartoe?

en: Tax ID:
nl: Btw ID:

en: Security
nl: Beveiliging

en: Advanced SEO
nl: Geavanceerde SEO

en: Your Overall Site Score
nl: Je algemene site score

en: Max Image Preview
nl: Max afbeelding voorbeeld

en: Mobile Snapshot
nl: Mobiel snapshot

en: off
nl: uit

en: Read the Ultimate WordPress SEO Guide
nl: Lees de ultieme WordPress SEO gids

en: No taxonomies available.
nl: Geen taxonomieën beschikbaar.

en: No post types available.
nl: Geen berichttypes beschikbaar.

en: No Follow Paginated
nl: Niet volgen gepagineerd

en: No Index Paginated
nl: Geen index gepagineerd

en: Custom separator:
nl: Aangepast scheidingsteken:

en: All taxonomies are set to noindex or your site does not have any taxonomies registered that are supported by this feature.
nl: Alle taxonomieën zijn ingesteld op noindex of je site heeft geen taxonomieën geregistreerd die door deze functie worden ondersteund.

en: All post types are set to noindex or your site does not have any post types registered that are supported by this feature.
nl: Alle berichttypes zijn ingesteld op noindex of je site heeft geen berichttypes geregistreerd die door deze functie worden ondersteund.

en: Your Username:
nl: Je gebruikersnaam:

en: Dismissed Notifications
nl: Genegeerde kennisgevingen

en: See Dismissed Notifications
nl: Genegeerde meldingen bekijken

en: You have no new notifications.
nl: Je hebt geen nieuwe meldingen.

note: Translators: 1 - Initial score range, 2 - Final score range.
en: A very good score is between %1$d and %2$d.
nl: Een zeer goede score ligt tussen %1$d en %2$d.

note: Translators: 1 - Score.
en: For best results, you should strive for %1$d and above.
nl: Voor de beste resultaten moet je streven naar %1$d en hoger.

en: Price Indicator
nl: Prijsindicator

en: VAT ID
nl: BTW ID

en: Show in Search Results
nl: In zoekresultaten weergeven

en: HTML Sitemap
nl: HTML-sitemap

en: Upgrade to Pro and Unlock Video Sitemaps
nl: Upgraden naar Pro en Video Sitemaps ontgrendelen

en: Free
nl: Gratis

en: Your Instagram URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je Instagram URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your Twitter URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je Twitter URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your Facebook URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je Facebook URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Open RSS Sitemap
nl: RSS sitemap bekijken

en: Number of Posts
nl: Aantal berichten

en: Custom Field Support
nl: Aangepast veld ondersteuning

en: Install &
nl: Installeren &

en: Web Page Type
nl: Web pagina type

en: Open Video Sitemap
nl: Open video sitemap

en: Exclude Pages/Posts
nl: Uitgesloten pagina's/berichten

en: Set Publication Name
nl: Publicatienaam instellen

note: Translators: 1 - "Pro".
en: upgrading to %1$s
nl: upgrading naar %1$s

en: Open News Sitemap
nl: Open nieuws sitemap

en: Launch Setup Wizard
nl: Start de installatiewizard

en: Quick & Easy Google Analytics Setup
nl: Snelle & eenvoudige Google Analytics setup

en: The Best Google Analytics Plugin for WordPress
nl: De beste Google Analytics plugin voor WordPress

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: Video Sitemaps are only available for licensed %1$s %2$s users.
nl: Video sitemaps zijn alleen beschikbaar voor gelicenseerde %1$s %2$s gebruikers.

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: News Sitemaps are only available for licensed %1$s %2$s users.
nl: Nieuws sitemaps zijn alleen beschikbaar voor gelicenseerde %1$s %2$s gebruikers.

note: Translators: 1 - The name of one of our partner plugins.
en: %1$s has an intuitive setup wizard to guide you through the setup process.
nl: %1$s heeft een intuïtieve installatiewizard die je door het installatieproces leidt.

en: The geographic area where a service or offered item is provided.
nl: Het geografische gebied waar een dienst of aangeboden artikel wordt verleend.

en: Universal Tracking for AMP and Instant Articles
nl: Universeel bijhouden voor AMP en Instant Articles

en: Click on the tags below to insert variables into your title.
nl: Klik op de tags hieronder om variabelen in je titel in te voegen.

en: Upgrade to Pro and Unlock Custom Taxonomies
nl: Upgrade naar Pro en ontgrendel aangepaste taxonomiën

note: Translators: 1 - The name of one of our partner plugins, 2 - The name of one of our partner plugins.
en: %1$s connects AIOSEO to Google Analytics, providing a powerful integration. %2$s is a sister company of AIOSEO.
nl: %1$s verbindt AIOSEO met Google Analytics en biedt zo een krachtige integratie. %2$s is een dochterbedrijf van AIOSEO.

en: Select which Taxonomies appear in your sitemap. Categories and Tags are excluded by default since these do not support video embedding.
nl: Selecteer welke taxonomies verschijnen in je sitemap. Categorieën en tags zijn standaard uitgesloten omdat deze geen video insluiting ondersteunen.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: %1$s %2$s lets you set the SEO title and description for custom taxonomies. You can also control all of the robots meta and other options just like the default category and tags taxonomies.
nl: Met %1$s %2$s kan je de SEO titel en beschrijving voor aangepaste taxonomieën instellen. Je kan ook alle robots meta en andere opties controleren, net als bij de standaard categorie en tag taxonomieën.

en: Allows you to specify the maximum number of posts for the RSS Sitemap. We recommend an amount of 50 posts.
nl: Hiermee kan je het maximum aantal berichten voor de RSS Sitemap opgeven. Wij raden een aantal van 50 berichten aan.

note: Translators: 1 - The name of one of our partner plugins.
en: %1$s shows you exactly which content gets the most visits, so you can analyze and optimize it for higher conversions.
nl: %1$s laat je precies zien welke inhoud het meeste bezoeker lokt, zodat je deze kunt analyseren en optimaliseren voor hogere conversies.

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: Custom Taxonomy Support is only available for licensed %1$s %2$s users.
nl: Aangepaste taxonomiën is alleen beschikbaar voor gelicentieerde %1$s %2$s gebruikers.

en: Upgrade to Pro and Unlock News Sitemaps
nl: Upgraden naar Pro en Google News sitemap ontgrendelen

en: This option will generate a separate RSS Sitemap which can be submitted to Google, Bing and any other search engines that support this type of sitemap. The RSS Sitemap contains an RSS feed of the latest updates to your site content. It is not a full sitemap of all your content.
nl: Deze optie genereert een aparte RSS sitemap die kan worden ingediend bij Google, Bing en alle andere zoekmachines die dit type sitemap ondersteunen. De RSS sitemap bevat een RSS feed van de laatste updates van de inhoud van je site. Het is geen volledige sitemap van al je inhoud.

en: Go to Local SEO Settings
nl: Ga naar Lokale SEO-instellingen

en: Enable Schema Markup
nl: Schema markup inschakelen

en: Press enter to create a keyword
nl: Druk op enter om een keyword aan te maken

en: Google, Bing and other search engines use specific data from your schema markup to output data in their Knowledge Panels. This data is known as the Knowledge Graph. Use these settings to change how that data looks.
nl: Google, Bing en andere zoekmachines gebruiken specifieke gegevens uit je schema markup om gegevens in hun kennispanelen weer te geven. Deze gegevens staan bekend als de Knowledge Graph. Gebruik deze instellingen om te veranderen hoe die gegevens eruit zien.

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag., 3 - "Pro", 4 - "Pro".
en: Go to %1$sLocal SEO Settings%2$s and set up your local business info like location address, opening hours (%3$s), and Google Maps settings (%4$s).
nl: Ga naar %1$sLokale SEO-instellingen%2$s en stel je lokale bedrijfsinfo in zoals adres van de locatie, openingstijden (%3$s) en Google Maps instellingen (%4$s).

en: Knowledge Graph
nl: Knowledge graph

en: Home Page
nl: Startpagina

en: Separator Character
nl: Scheidingsteken

en: Title Separator
nl: Scheidingsteken

en: Schema Markup
nl: Schema.org-markup

en: Show Date in Google Preview
nl: Datum weergeven in Google Preview

en: Other Options
nl: Andere instellingen

en: Bulk Editing
nl: Bewerken in bulk

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO")
en: Show %1$s Meta Box
nl: %1$s-metabox weergeven

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: Show %1$s Thumbnail in Google Custom Search
nl: %1$sthumbnail in Google Custom Search weergeven

en: Upgrade to Pro and Unlock Custom Fields
nl: Upgrade naar Pro en ontgrendel aangepaste velden

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: %1$s Title
nl: Titel %1$s

en: Read Only
nl: Alleen lezen

en: Robots Meta Settings
nl: Robots Meta-instellingen

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Attachment Parent
nl: Bijlagehoofd

en: Redirect Attachment URLs
nl: Bijlagen omleidingsURL's

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: Image SEO is only available for licensed %1$s %2$s users.
nl: Afbeelding SEO is alleen beschikbaar voor gelicenseerde %1$s %2$s gebruikers.

en: Upgrade to Pro and Unlock Image SEO
nl: Upgrade naar Pro en ontgrendel afbeelding SEO

en: This feature requires one of the following plans:
nl: Deze functie vereist een van de volgende plannen:

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: Custom Fields are only available for licensed %1$s %2$s users.
nl: Aangepaste velden zijn alleen beschikbaar voor gelicenseerde %1$s %2$s gebruikers.

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: %1$s %2$s gives you advanced customizations for our page analysis feature, letting you add custom fields to analyze.
nl: %1$s %2$s geeft je geavanceerde aanpassingen voor onze pagina-analysefunctie, zodat je aangepaste velden kunt toevoegen om te analyseren.

en: We recommended redirecting attachment URLs back to the attachment since the default WordPress attachment pages have little SEO value.
nl: Wij hebben aanbevolen om URL's van bijlagen terug te verwijzen naar de bijlage, aangezien de standaard WordPress pagina's voor bijlagen weinig SEO waarde hebben.

en: Upgrade to Pro and Unlock Schema Generator
nl: Upgraden naar Pro en schema generator ontgrendelen

en: Manage
nl: Beheren

en: Deactivated
nl: Gedeactiveerd

note: Translators: 1 - Company name ("Awesome Motive").
en: The %1$s Team
nl: Het %1$s Team

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - Company name ("Awesome Motive").
en: %1$s is brought to you by %2$s, the same team that’s behind the largest WordPress resource site, WPBeginner, the most popular lead-generation software, OptinMonster, the best WordPress analytics plugin, MonsterInsights and many more.
nl: %1$s wordt je aangeboden door %2$s, hetzelfde team dat achter de grootste WordPress gegevensbronnensite, WPBeginner, de meest populaire lead-generatie software, OptinMonster, de beste WordPress analytics plugin, MonsterInsights en nog veel meer zit.

en: The ExactMetrics Google Analytics for WordPress plugin helps you properly setup all the powerful Google Analytics tracking features without writing any code or hiring a developer.
nl: De ExactMetrics Google Analytics voor WordPress plugin helpt je alle krachtige Google Analytics tracking functies goed in te stellen zonder code te schrijven of een ontwikkelaar in te huren.

en: Our Google News Sitemap lets you control which content you submit to Google News and only contains articles that were published in the last 48 hours. In order to submit a News Sitemap to Google, you must have added your site to Google’s Publisher Center and had it approved.
nl: Onze Google News sitemap laat je bepalen welke inhoud je bij Google News indient en bevat alleen artikelen die in de afgelopen 48 uur zijn gepubliceerd. Om een nieuwssitemap bij Google te kunnen indienen, moet je je site hebben toegevoegd aan het Publisher Center van Google en deze hebben laten goedkeuren.

en: The Video Sitemap works in much the same way as the XML Sitemap module, it generates an XML Sitemap specifically for video content on your site. Search engines use this information to display rich snippet information in search results.
nl: Deze videositemap werkt gelijkaardig als onze reguliere sitemap. Er wordt een XML-sitemap gegenereerd specifiek voor de videoinhoud op je site. Zoekmachines kunnen deze informatie gebruiken om gedetailleerde zoekresultaten te weergeven.

en: Relaunch Setup Wizard
nl: Installatiewizard heropstarten

en: Dismiss All
nl: Alle negeren

en: Upgrade to Pro and Unlock All Features
nl: Upgraden naar Pro en alle functies ontgrendelen

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Upgrade %1$s to Pro and Unlock all Features!
nl: Upgrade %1$s naar Pro en ontgrendel alle functies!

en: Search for Features...
nl: Zoeken naar functies...

en: Deactivate All Features
nl: Alle functies deactiveren

en: Activate All Features
nl: Alle functies activeren

en: Purchase License
nl: Koop licentie

en: Enter License Key
nl: Voer licentiesleutel in

note: Translators: 1 - "Pro", 2 - A discount percentage (e.g. "50%").
en: Upgrade to %1$s and Save %2$s
nl: Upgrade naar %1$s en bespaar %2$s

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: Get more features in %1$s %2$s:
nl: Verkrijg meer functies met %1$s %2$s:

note: Translators: 1 - A number representing the remaining notifications.
en: You have %1$s more notifications
nl: Je hebt %1$s meer meldingen

en: Manage all of your sitemap settings, including XML, Video, News and more.
nl: Beheer al je sitemap-instellingen, inclusief XML, video, nieuws en meer.

en: Improve local SEO rankings with schema for business address, open hours, contact, and more.
nl: Verbeter de lokale SEO rangschikkingen met schema voor adres, openingstijden, contact en meer.

en: Configure how your website content will look in Google, Bing and other search engines.
nl: Configureer hoe de inhoud van je site eruit zal zien in Google, Bing en andere zoekmachines.

en: Setup Open Graph for Facebook, Twitter, etc. to show the right content / thumbnail preview.
nl: Open Graph instellen voor Facebook, Twitter, enz. om de juiste inhoud / thumbnail voorbeeld te tonen.

en: Check how your site scores with our SEO analyzer and compare against your competitor's site.
nl: Controleer hoe je site scoort met onze SEO analyzer en vergelijk met de site van je concurrent.

en: Globally control the Title attribute and Alt text for images in your content. These attributes are essential for both accessibility and SEO.
nl: Bepaal globaal het titelattribuut en de alt-tekst voor afbeeldingen in je inhoud. Deze attributen zijn essentieel voor zowel toegankelijkheid als SEO.

en: A valid license key is required in order to use our addons.
nl: Een geldige licentiesleutel is vereist om onze add-ons te gebruiken.

en: Fine-tune your site with our powerful tools including Robots.txt editor, import/export and more.
nl: Verfijn je site met onze krachtige gereedschappen, waaronder Robots.txt editor, import/export en meer.

en: Import and Delete
nl: Importeren en verwijderen

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s has detected a physical robots.txt file in the root folder of your WordPress installation. We recommend removing this file as it could cause conflicts with WordPress' dynamically generated one. %2$s can import this file and delete it, or you can simply delete it.
nl: %1$s heeft een fysiek robots.txt bestand gedetecteerd in de hoofdmap van je WordPress installatie. We raden aan dit bestand te verwijderen, omdat het conflicten kan veroorzaken met het dynamisch gegenereerde WordPress bestand. %2$s kan dit bestand importeren en verwijderen, of je kunt het gewoon verwijderen.

en: Quicklinks
nl: Snelle links

en: SEO Site Score
nl: SEO site score

en: You can use these quicklinks to quickly access our settings pages to adjust your site's SEO settings.
nl: Je kan deze snelkoppelingen gebruiken om snel naar onze instellingenpagina's te gaan om de SEO-instellingen van je site aan te passen.

note: Translators: 1 - Opening link tag, 2 - Closing link tag.
en: It appears that your server is running on nginx, so the fix will most likely require adding the correct rewrite rules to our nginx configuration. %1$sCheck our documentation for more information%2$s.
nl: Het lijkt erop dat je server op nginx draait, dus de oplossing zal waarschijnlijk het toevoegen van de juiste herschrijfregels aan onze nginx configuratie vereisen. %1$sKijk in onze documentatie voor meer informatie%2$s.

en: It looks like you are missing the proper rewrite rules for the robots.txt file.
nl: Het lijkt erop dat je de juiste herschrijfregels mist voor het robots.txt bestand.

note: Translators: 1 - Opening link tag. 2 - Closing link tag.
en: It appears that your server is running on Apache, so the fix should be as simple as checking the %1$scorrect .htaccess implementation on wordpress.org%2$s.
nl: Het lijkt erop dat je server op Apache draait, dus de oplossing zou zo simpel moeten zijn als het controleren van de %1$scorrecte .htaccess implementatie op wordpress.org%2$s.

note: Translators: 1 - The url to the main site.
en: This site is running in a sub-directory of your main site located at %1$s. Your robots.txt file should only appear in the root directory of that site.
nl: Deze site draait in een sub map van je hoofdsite op %1$s. Je robots.txt-bestand moet alleen in de hoofdmap van die site staan.

en: There are no new notifications at this moment.
nl: Er zijn geen nieuwe kennisgevingen op dit moment.

en: See all dismissed notifications.
nl: Alle genegeerde meldingen bekijken.

en: Robots.txt Preview:
nl: Robots.txt voorbeeld:

en: Delete Rule
nl: Verwijder regel

en: Duplicate or invalid entries have been detected! Please check your rules and try again.
nl: Er zijn dubbele of ongeldige items gedetecteerd! Controleer je regels en probeer het opnieuw.

en: Enable Custom Robots.txt
nl: Aangepaste Robots.txt inschakelen

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Just like WordPress, %1$s generates a dynamic file so there is no static file to be found on your server.  The content of the robots.txt file is stored in your WordPress database.
nl: Net als WordPress genereert %1$s een dynamisch bestand, zodat er geen statisch bestand op je server te vinden is. De inhoud van het robots.txt bestand wordt opgeslagen in je WordPress database.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: The robots.txt editor in %1$s allows you to set up a robots.txt file for your site that will override the default robots.txt file that WordPress creates. By creating a robots.txt file with %2$s you have greater control over the instructions you give web crawlers about your site.
nl: Met de robots.txt editor in %1$s kan je een robots.txt bestand voor je site instellen dat het standaard robots.txt bestand dat WordPress aanmaakt, overschrijft. Door een robots.txt bestand aan te maken met %2$s heeft je meer controle over de instructies die je web crawlers geeft over je site.

en: Card Type
nl: Kaarttype

en: Additional Data
nl: Aanvullende gegevens

en: Home Page Image
nl: Homepagina afbeelding

en: Minimum size: 300px x 157px, ideal ratio 2:1, 5MB max. JPG, PNG, WEBP and GIF formats only.
nl: Minimum formaat: 300px x 157px, ideale verhouding 2:1, 5MB max. Alleen JPG, PNG, WEBP en GIF formaten.

en: Minimum size: 144px x 144px, ideal ratio 1:1, 5MB max. JPG, PNG, WEBP and GIF formats only.
nl: Minimum formaat: 144px x 144px, ideale verhouding 1:1, 5MB max. Alleen JPG, PNG, WEBP en GIF-formaten.

en: Enable this option to show additional Twitter data on your posts and pages (i.e., who the post was written by and how long it might take to read the article).
nl: Schakel deze optie in om extra Twitter-gegevens op je berichten en pagina's te tonen (bv. door wie het bericht werd geschreven en hoe lang het kan duren om het artikel te lezen).

en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: Summary with Large Image
nl: Samenvatting met grote afbeelding

en: Default Card Type
nl: Standaard kaarttype

en: Twitter Card Settings
nl: Twitter-kaartinstellingen

en: Server Info
nl: Server info

en: Local SEO
nl: Lokale SEO

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s Documentation
nl: %1$s documentie

en: View all video tutorials
nl: Bekijk alle video tutorials

en: Video Tutorials
nl: Video tutorials

en: Smart Schema
nl: Smart schema

en: Cleared
nl: Gewist

en: System Status Info
nl: System status info

en: Download System Info File
nl: Systeeminformatie bestand downloaden

en: Copy to Clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Features:
nl: Functies:

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO Pro"), 2 - "Pro" string.
en: Installing %1$s %2$s
nl: Aan het installeren %1$s %2$s

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: All %1$s Settings
nl: Alle %1$s instellingen

en: Reset / Restore Settings
nl: Herstel/terugzetten instellingen

en: See our full documentation
nl: Bekijk onze volledige documentatie

en: Basic Guide to Google Analytics
nl: Basis gids over Google Analytics

en: Basic Guide to Google Search Console
nl: Basis gids over Google Search Console

en: No, I need to make a backup
nl: Nee, ik moet nog een back-up maken

en: Yes, I have a backup and want to reset the settings
nl: Ja, ik heb een back-up en wil de instellingen resetten

en: Blocked Bots Log
nl: Geblokkeerde bots log

en: Default Post Twitter Image
nl: Standaard Twitterbericht afbeelding

en: How to Control Search Results
nl: Hoe de zoekresultaten beheren

en: Optimizing your Content Headings
nl: Je inhoud headings aan het optimaliseren

en: Best Practices for Domains and URLs
nl: Beste praktijken voor domeinen en URL's

en: Your settings have been reset successfully!
nl: Je instellingen zijn succesvol gereset!

en: Select Settings
nl: Vink instellingen aan

en: Select settings that you would like to reset:
nl: Selecteer de instellingen die je wil resetten:

en: Clear Bad Bot Blocker Logs
nl: Slechte bot blokkade logs leegmaken

note: Translators: 1 - The location of the log file.
en: The log for the blocked bots is located here: %1$s
nl: De log voor de geblokkeerde bots is hier: %1$s

en: Are you sure you want to reset the selected settings to default?
nl: Weet je zeker dat je de geselecteerde instellingen naar de standaard waarden wilt resetten?

en: Default Term Twitter Image
nl: Standaard Twitterterm afbeelding

en: If you have already confirmed your website with Pinterest, you can skip the step below.
nl: Indien je je site reeds op Pinterest heeft geverifieërd, kan je de stap hieronder overslaan.

note: Translators: 1 - Opening bold tag, 2 - Closing bold tag, 3 - "Pro", 4 - Opening bold tag, 5 - A discount percentage (e.g. "50%"), 6 - Closing bold tag.
en: %1$sBonus:%2$s You can upgrade to the %3$s plan today and %4$ssave %5$s off%6$s (discount auto-applied).
nl: %1$sBonus:%2$s je kan vandaag upgraden naar het %3$s plan en %4$s %5$s korting%6$s (korting automatisch toegepast).

en: Enable this feature if you want Twitter to display a preview card with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
nl: Schakel deze functie in als je wil dat Twitter een voorbeeldkaart met afbeeldingen en een samenvatting weergeeft wanneer een link naar je site wordt gedeeld.

note: Translators: 1 - Opening bold tag, 2 - Closing bold tag.
en: This action cannot be undone. Before taking this action, we recommend that you make a %1$sfull website backup first%2$s.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt. Voordat je deze actie uitvoert, raden wij je aan om eerst een %1$svolledige site back-up te maken%2$s.

en: Pinterest Verification Code
nl: Pinterest verificatiecode

en: Enable Twitter Card
nl: Twitter kaart inschakelen

en: Bad Bot Blocker Logs
nl: Slechte bot blokkade logs

en: Learn how to get your Pinterest Verification Code
nl: Leer hoe je je Pinterest verificatiecode kan krijgen

en: Pinterest uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep Open Graph enabled on the Facebook tab checked if you want to optimize your site for Pinterest.
nl: Pinterest gebruikt Open Graph metagegevens net als Facebook, dus zorg ervoor dat Open Graph ingeschakeld is op de Facebook tab als je je site wilt optimaliseren voor Pinterest.

en: Must-Use Plugins
nl: Must-use plugins

note: Translators: 1 - Opening bold tag, 2 - Closing bold tag.
en: This allows you to edit the .htaccess file for your site. All WordPress sites on an Apache server have a .htaccess file and we have provided you with a convenient way of editing it. Care should always be taken when editing important files from within WordPress as an incorrect change could cause WordPress to become inaccessible. %1$sBe sure to make a backup before making changes and ensure that you have FTP access to your web server and know how to access and edit files via FTP.%2$s
nl: Dit stelt je in staat om het .htaccess bestand voor je site te bewerken. Alle WordPress sites op een Apache server hebben een .htaccess bestand en we hebben je een handige manier gegeven om dit te bewerken. Wees altijd voorzichtig met het bewerken van belangrijke bestanden vanuit WordPress, omdat een onjuiste wijziging ertoe kan leiden dat WordPress ontoegankelijk wordt. %1$sZorg ervoor dat je een back-up maakt voordat je wijzigingen aanbrengt en zorg ervoor dat je FTP toegang hebt tot je webserver en weet hoe je bestanden via FTP kunt openen en bewerken.%2$s

en: To let search engines know which profiles are associated with this user, enter them below:
nl: Om zoekmachines te laten weten welke profielen aan deze gebruiker zijn gekoppeld, voer je ze hieronder in:

en: Google Snippet Preview
nl: Google Snippet voorbeeld

en: I'll do it later
nl: Ik doe het later

en: You won't have access to this functionality until the extensions have been purchased and installed.
nl: Je kunt deze functie niet gebruiken totdat de extensies zijn aangeschaft en geïnstalleerd.

en: Live Site
nl: Live site

en: Under Construction
nl: Werk in uitvoering

en: Yes, count me in
nl: Ja, reken op mij

en: Your Email Address
nl: Je e-mailadres

en: Your license has expired.
nl: Je licentie is verlopen.

en: You have not yet added a license key.
nl: Je hebt nog geen licentiesleutel toegevoegd.

en: Access Control Settings
nl: Toegangscontrole instellingen

en: Do you have multiple authors?
nl: Heb je meerdere auteurs?

en: Edit Title and Description
nl: Bewerk titel en beschrijving

en: Your license has been disabled.
nl: Je licentiesleutel is uitgeschakeld.

en: Purchase and Install Now
nl: Kopen en nu installeren

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: Help make %1$s better for everyone
nl: Help om %1$s beter te maken voor iedereen

en: An upgrade is required to unlock the following features.
nl: Een upgrade is vereist om de volgende functies te ontgrendelen.

en: Your license key is invalid.
nl: Je licentiesleutel is ongeldig.

note: Translators: 1 - A number, 2 - A number.
en: %1$s out of %2$s max recommended characters.
nl: %1$s uit %2$s maximum aanbevolen tekens.

en: Click on the tags below to insert variables into your site title.
nl: Klik op de tags hieronder om variabelen toe te voegen aan de titel van je site.

en: Redirect attachment pages?
nl: Bijlage pagina's omleiden?

en: Setup Site Analyzer + Smart Recommendations
nl: Setup site analyzer + slimme aanbevelingen

en: Is the site under construction or live (ready to be indexed)?
nl: Is de site in aanbouw of live (klaar om geïndexeerd te worden)?

en: Click on the tags below to insert variables into your meta description.
nl: Klik op de tags hieronder om variabelen toe te voegen aan je metabeschrijving.

en: Would you like to purchase and install the following features now?
nl: Wil je de volgende functies nu kopen en installeren?

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: By default Authors have access to %1$sSEO settings for individual pages and posts that they already have permission to edit.%2$s
nl: Auteurs hebben standaard toegang tot %1$sSEO-instellingen voor individuele pagina's en berichten die ze al mogen bewerken.%2$s

en: Your email is needed so you can receive SEO recommendations. This email will also be used to connect your site with our SEO API.
nl: Je e-mail is nodig zodat je SEO aanbevelingen kunt ontvangen. Deze e-mail zal ook worden gebruikt om je site te verbinden met onze SEO API.

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: Get helpful suggestions from %1$s on how to optimize your website content, so you can rank higher in search results.
nl: Krijg nuttige suggesties van %1$s over hoe je de inhoud van je site kunt optimaliseren, zodat je hoger kunt scoren in de zoekresultaten.

en: The way your site is displayed in search results is very important. Take some time to look over these settings and tweak as needed.
nl: De manier waarop je site wordt weergegeven in de zoekresultaten is erg belangrijk. Neem de tijd om deze instellingen te bekijken en indien nodig aan te passen.

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: By default SEO Editors have access to %1$sSEO settings for individual pages and posts.%2$s
nl: Standaard hebben SEO redacteuren toegang tot %1$sSEO instellingen voor individuele pagina's en berichten.%2$s

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO")
en: By default, only users with an Administrator role have permission to manage %1$s within your WordPress admin area. With Access Controls, though, you can easily extend specific access permissions to other user roles.
nl: Standaard hebben alleen gebruikers met een beheerder rol toestemming om %1$s binnen je WordPress beheer gebied te beheren. Met toegangscontrole kan je echter eenvoudig specifieke toegangsrechten uitbreiden naar andere gebruikersrollen.

en: Administrator
nl: Beheerder

en: An error occurred while activating the addon. Please upload it manually or contact support for more information.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het activeren van de add-on. Upload hem handmatig of neem contact op met ondersteuning voor meer informatie.

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: By default Admins have access to %1$sall SEO site settings%2$s
nl: Standaard hebben beheerders toegang tot %1$salle SEO instellingen voor de site%2$s

en: Select your timezone
nl: Selecteer je tijdzone

en: SEO Manager
nl: SEO manager

en: SEO Editor
nl: SEO editor

note: Translators: 1 - Opening HTML link and bold tag, 2 - Closing HTML link and bold tag.
en: Complete documentation on usage tracking is available %1$shere%2$s.
nl: Voor meer informatie over de gebruikersstatistieken die we verzamelen kan je %1$shier%2$s terecht.

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: By default Editors have access to %1$sSEO settings for General Settings, Search Appearance, Social Networks, and Redirects as well as all settings for individual pages and posts.%2$s
nl: Standaard hebben redacteuren toegang tot %1$sSEO instellingen voor algemene instellingen, zoekuiterlijk, omleidingen en sociale netwerken, evenals alle instellingen voor individuele pagina's en berichten.%2$s

en: Dentist
nl: Tandarts

en: Childcare
nl: Kinderdagverblijf

en: Automotive Business
nl: Automotive bedrijf

en: Emergency Service
nl: Hulpdienst

en: Employment Agency
nl: Uitzendbureau

en: Dry Cleaning/Laundry
nl: Stomerij of wasserette

en: Multiple Locations
nl: Meerdere locaties

en: Display Location Info
nl: Locatie informatie weergeven

en: Archive Organization
nl: Archieforganisatie

en: Television Station
nl: Televisiestation

en: Sports Activity Location
nl: Sportactiviteitenlocatie

en: Shopping Center
nl: Winkelcentrum

en: Self Storage
nl: Zelfopslag

en: Recycling Center
nl: Containerpark

en: Real Estate Agent
nl: Makelaar

en: Radio Station
nl: Radio station

en: Medical Business
nl: Medisch bedrijf

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Legal Service
nl: Juridisch bedrijf

en: Home & Construction Business
nl: Huis en bouwbedrijf

en: Health & Beauty Business
nl: Gezondheid en schoonheidsbedrijf

en: Government Office
nl: Overheidsbedrijf

en: Lodging Business
nl: Vakantieverblijf bedrijf

en: Food Establishment
nl: Levensmiddelenbedrijf

en: Financial Service
nl: Financiële dienstverlening

en: Entertainment Business
nl: Entertainmentbedrijf

en: Travel Agency
nl: Reisbureau

en: Area Served
nl: Bediend gebied

en: Upgrade to Pro and Unlock Local SEO
nl: Upgrade naar Pro en ontgrendel lokale SEO

en: Payment Info
nl: Betalingsinformatie

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: Local SEO is only available for licensed %1$s %2$s users.
nl: Lokale SEO is alleen beschikbaar voor gelicenseerde %1$s %2$s gebruikers.

en: Local business information may be displayed when users search for businesses on Google search or Google Maps. Google decides on a per search basis whether to display this information or not and it’s completely automated.
nl: Lokale bedrijfsinformatie kan worden weergegeven wanneer gebruikers zoeken naar bedrijven op Google Zoeken of Google Maps. Google beslist per zoekopdracht of deze informatie al dan niet wordt weergegeven en dit gebeurt volledig automatisch.

en: Active Notifications
nl: Actieve kennisgevingen

en: New Notifications
nl: Nieuwe kennisgevingen

en: Tourist Information Center
nl: Toeristen informatiecentrum

en: Score
nl: Uitslag

en: Local Business schema markup enables you to tell Google about your business, including your business name, address and phone number, opening hours and price range. This information may be displayed as a Knowledge Graph card or business carousel.
nl: Met lokale bedrijfsschema-markeringen kun je Google over je bedrijf informeren, inclusief je bedrijfsnaam, adres en telefoonnummer, openingstijden en prijsklasse. Deze informatie kan worden weergegeven als een Knowledge Graph kaart of een zakelijke carrousel.

en: Choose Image
nl: Afbeelding selecteren

en: Default Image (Set Below)
nl: Standaardafbeelding (hieronder instellen)

en: Excellent!
nl: Uitstekend!

en: Very Good!
nl: Heel goed!

en: Errors
nl: Fouten

en: Other:
nl: Andere:

en: Go Back
nl: Ga terug

en: Skip this Step
nl: Deze stap overslaan

en: All Good!
nl: Alles in orde!

en: Corporation
nl: Bedrijf

en: News Channel
nl: Nieuwskanaal

en: A valid license key is required
nl: Een geldige licentiesleutel is vereist

en: Online Store
nl: Online winkel

en: Attached Image
nl: Bijgevoegde afbeelding

en: Save and Continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Complete Site Audit Checklist
nl: Volledige checklist site-audit

en: Small Offline Business
nl: Klein offline bedrijf

en: to analyze a competitor site.
nl: om een concurrerende site te analyseren.

en: Default Image Source (Set in Social Networks)
nl: Standaard afbeeldingsbron (ingesteld in sociale netwerken)

en: to see your Site Score.
nl: om je site score te zien.

note: Translators: 1 - HTML Line break tag.
en: Needs%1$sImprovement!
nl: Behoeft%1$sverbetering!

note: Translators: 1 - HTML Line break tag.
en: We've got some%1$swork to do!
nl: We hebben nog wat%1$swerk te doen!

en: Include All Taxonomies
nl: Alle taxonomieën opnemen

en: Automatically Ping Search Engines
nl: Automatisch zoekmachines pingen

en: Open Sitemap
nl: Sitemap bekijken

en: Links Per Sitemap
nl: URL's per sitemap

en: Enable Sitemap
nl: Sitemap inschakelen

en: Home Page Title
nl: Titel startpagina

en: name
nl: naam

en: Business Info
nl: Bedrijfsinfo

en: Website URL:
nl: Site URL:

en: Animal Shelter
nl: Dierenasiel

en: Grouped
nl: Gegroepeerd

en: Taxonomy Priority Score
nl: Taxonomie prioriteitscore

en: Post Type Priority Score
nl: Berichttype prioriteitscore

en: About Page URL:
nl: Over ons pagina URL:

en: Enter your answer
nl: Voer je antwoord in

en: Contact Page URL:
nl: Contact pagina URL:

note: Translators: 1 - A list of plugin names.
en: The following plugins will be installed: %1$s
nl: De volgende plugins worden geïnstalleerd: %1$s

en: Your name or company name.
nl: Je naam of bedrijfsnaam.

en: Import Data and Continue
nl: Importeer gegevens en verdergaan

en: Import data from your current plugins
nl: Importeer gegevens uit je huidige plugins

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: We have detected other SEO plugins installed on your website. Select which plugins you would like to import data to %1$s.
nl: We hebben andere SEO plugins gedetecteerd die op je site zijn geïnstalleerd. Selecteer welke plugins je gegevens wil laten importeren naar %1$s.

en: Which SEO features do you want to enable?
nl: Welke SEO functies wil je inschakelen?

en: Which category best describes your website?
nl: Welke categorie beschrijft je site het beste?

en: Noindexed content will not be displayed in your sitemap.
nl: Noindexed inhoud wordt niet in je sitemaps geplaatst.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: An XML Sitemap is a list of all your content that search engines use when they crawl your site. This is an essential part of SEO because it contains some important pieces of information that search engines need when crawling your site. The XML Sitemap created by %1$s tells search engines where to find all of the content on your site.
nl: Een XML sitemap is een lijst met al je inhoud die zoekmachines gebruiken wanneer ze je site crawlen. Dit is een essentieel onderdeel van SEO omdat het een aantal belangrijke stukjes informatie bevat die zoekmachines nodig hebben bij het crawlen van je site. De XML sitemap gemaakt door %1$s vertelt zoekmachines waar ze alle inhoud op je site kunnen vinden.

en: Any posts that are assigned to these terms will also be excluded from your sitemap.
nl: Alle berichten die aan deze voorwaarden zijn toegewezen, worden ook uitgesloten van je sitemap.

en: We recommend setting the amount of URLs per sitemap index to 1,000 or less. The more links, the longer it will take for the sitemap to load.
nl: We raden aan om het aantal URL's per sitemap index in te stellen op 1000 of minder. Hoe meer links, hoe langer het duurt voordat de sitemap is geladen.

en: Your static sitemap is currently being regenerated. This may take some time based on the size of your site. This may also cause the sitemap content to look outdated.
nl: Je statische sitemap wordt momenteel opnieuw gegenereerd. Dit kan enige tijd duren, afhankelijk van de grootte van je site. Dit kan er ook voor zorgen dat de inhoud van de sitemap er verouderd uitziet.

en: Select a category to help us narrow down the SEO options that work best for you and your site.
nl: Selecteer een categorie om ons te helpen de SEO opties te beperken die het beste werken voor je en je site.

en: We have already selected our recommended features based on your site category, but you can use the following features to fine-tune your site.
nl: We hebben onze aanbevolen functies al geselecteerd op basis van je sitecategorie, maar je kunt de volgende functies gebruiken om je site te verfijnen.

en: Do you get a blank sitemap or 404 error?
nl: Krijg je een lege sitemap of 404 fout te zien?

en: Author Sitemap
nl: Auteur sitemap

en: Date Archive Sitemap
nl: Datumarchieven sitemap

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - A list of plugin names.
en: The following %1$s addons will be installed: %2$s
nl: De volgende %1$s add-ons zullen worden geïnstalleerd: %2$s

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - A list of plugin names.
en: The following plugins and %1$s addons will be installed: %2$s
nl: De volgende plugins en %1$s add-ons zullen worden geïnstalleerd: %2$s

en: Media Description
nl: Media beschrijving

en: Upgrade to Pro and Unlock Access Control
nl: Upgrade naar Pro en ontgrendel toegangscontrole

en: Granular controls per role
nl: Granulaire controle per rol

en: Default settings that just work
nl: Standaardinstellingen die gewoon werken

en: WP Roles (Editor, Author)
nl: WordPress-rollen (editor, auteur)

en: Social Networks
nl: Sociale netwerksites

en: Term Meta
nl: Term meta

en: Post Meta
nl: Bericht meta

en: not installed
nl: niet geïnstalleerd

en: All Settings
nl: Alle instellingen

en: Select a plugin...
nl: Selecteer een plugin...

en: Import Settings From Other Plugins
nl: Importeer instellingen van andere plugins

note: Translators: 1 - The name of the plugin being imported (e.g "Yoast SEO").
en: %1$s was successfully imported!
nl: %1$s was succesvol geïmporteerd!

note: Translators: 1 - "Pro".
en: upgrade to %1$s
nl: upgrade naar %1$s

en: Locations Settings
nl: Locaties instellingen

en: Export All Post Types
nl: Alle berichttypes exporteren

en: Export All Settings
nl: Alle instellingen exporteren

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Enter your %1$s License Key
nl: Voer je %1$s licentiesleutel in

en: Enable Sitelinks Search Box
nl: Sitelinks zoek box inschakelen

note: Translators: 1 - The name of the plugin being imported (e.g "Yoast SEO").
en: An error occurred while importing %1$s. Please try again.
nl: Er is een fout ontstaan bij importeren van %1$s. Probeer opnieuw.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Choose a plugin to import SEO data directly into %1$s.
nl: Kies een plugin om de SEO gegevens direct te importeren in %1$s.

note: Translators: 1 - "upgrade to Pro".
en: To unlock the selected features, please %1$s and enter your license key below.
nl: Om de geselecteerde functies te ontgrendelen, gelieve %1$s en je licentiesleutel hieronder in te voeren.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Choose whether %1$s should output the required schema markup that Google needs to generate a sitelinks search box.
nl: Kies of %1$s de vereiste schema-opmaak moet uitvoeren die Google nodig heeft om een zoek box voor site links te genereren.

en: A Description tag is required in order to properly display your meta descriptions on your site.
nl: Een beschrijvingstag is vereist om je meta beschrijvingen correct weer te geven op je site.

note: Translators: 1 - The name of the plugin (e.g. "Yoast SEO"), 2 - The version of the plugin (e.g. "10.2.3").
en: We do not support importing from the currently installed version of %1$s (%2$s). Please upgrade to the latest version and try again.
nl: We ondersteunen het importeren vanuit de momenteel geïnstalleerde versie van %1$s (%2$s) niet. Upgrade naar de nieuwste versie en probeer het opnieuw.

en: To unlock the selected features, please enter your license key below.
nl: Voer hieronder je licentiesleutel in om de geselecteerde functies te ontgrendelen.

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: Access Control is only available for licensed %1$s %2$s users.
nl: Toegangscontrole is alleen beschikbaar voor gelicentieerde %1$s %2$s gebruikers.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Already purchased? Simply enter your license key below to connect with %1$s!
nl: Reeds een licentie gekocht? Geef dan simpelweg je licentiecode hieronder in om te verbinden met %1$s!

en: SEO Manager Role
nl: SEO managerrol

en: SEO Editor Role
nl: SEO editor rol

en: Good Results
nl: Goede resultaten

en: Recommended Improvements
nl: Aangeraden verbeteringen

en: Remove Stopwords from Permalinks
nl: Stopwoorden uit permalinks verwijderen

en: Noindex Empty Category and Tag Archives
nl: Noindex lege categorie- en tagarchieven

en: Global Robots Meta
nl: Globale robotsmeta

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Please enter a valid URL.
nl: Vul een geldige URL in.

en: Closed
nl: Gesloten

en: Open 24h
nl: Open 24u

note: Translators: 1 Date, 2 - Timestamp.
en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: Create Backup
nl: Back-up maken

en: Sunday
nl: Zondag

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Monday
nl: Maandag

en: Select your timezone:
nl: Selecteer je tijdzone:

en: Choose a File
nl: Kies een bestand

en: Backup Settings
nl: Back-up instellingen

en: Open 24/7
nl: Geopend 24/7

en: Use 24h format
nl: Gebruik het 24h format

en: Open 24h label
nl: Geopend 24h label

en: Closed label
nl: Gesloten label

en: Success! The backup was deleted.
nl: Succesvol! De back-up is verwijderd.

en: All Items
nl: Alle items

en: Show Opening Hours
nl: Openingstijden weergeven

en: Display Opening Hours
nl: Openingstijden weergeven

en: Opening Hours Settings
nl: Instellingen openingstijden

en: Import from a JSON or INI file...
nl: Van een JSON of INI bestand importeren...

en: Complete SEO Checklist
nl: Volledige SEO checklist

en: Refresh Results
nl: Resultaten verversen

en: You have no saved backups.
nl: Je hebt geen opgeslagen back-ups.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Import / Restore %1$s Settings
nl: Importeer / Herstel %1$s instellingen

en: Text to display when 'Open 24h' setting is checked
nl: Tekst die wordt weergegeven wanneer de instelling 'Open 24u' is aangevinkt

en: The URL provided is invalid.
nl: De ingevoerde URL is ongeldig.

en: Use Meta Keywords
nl: Meta keywords gebruiken

en: Success! Your settings have been imported.
nl: Gelukt! Je instellingen zijn geïmporteerd.

en: A JSON or INI file is required to import settings.
nl: Een JSON of INI bestand is vereist om instellingen te importeren.

en: Dynamically Generate Meta Keywords
nl: Genereer dynamisch meta keywords

en: Remove Category Base Prefix
nl: Categorie basis prefix verwijderen

note: Translators: 1 - The plugin short name name ("AIOSEO") + Pro, 2 - "Learn more".
en: This feature is only for licensed %1$s users. %2$s
nl: Deze functie is alleen voor gebruikers met licentie %1$s. %2$s

en: We were unable to parse the content for this site.
nl: We konden de inhoud van deze site niet ontleden.

note: Translators: 1 - The plugin short name ('AIOSEO').
en: Your site is not connected. Please connect to %1$s, then try again.
nl: Je site is niet verbonden. Maak verbinding met %1$s, probeer het dan opnieuw.

en: Text to display when 'Closed' setting is checked
nl: Tekst die wordt weergegeven wanneer de instelling 'Gesloten' is aangevinkt

en: Imported settings will overwrite existing settings and will not be merged.
nl: Geïmporteerde instellingen zullen bestaande instellingen overschrijven en zullen niet worden samengevoegd.

en: Perform in-depth SEO Analysis of your competitor's website.
nl: Voer een diepgaande SEO analyse uit van de site van je concurrent.

en: There was an error importing your settings. Please make sure you are uploading the correct file or it is in the proper format.
nl: Er is een fout opgetreden bij het importeren van je instellingen. Zorg ervoor dat je het juiste bestand uploadt of dat het de juiste indeling heeft.

en: Success! The backup was restored.
nl: Succesvol! De back-up is teruggezet.

en: Restore
nl: Terugzetten

en: Default Taxonomy Object Types
nl: Standaard objecttype taxonomieën

en: Default Post Type Object Types
nl: Standaard objecttype berichten

en: Will be overriden if the Facebook author URL is present in the individual User Profile.
nl: Dit wordt overschreven indien de URL van de Facebook-auteur beschikbaar is in het profiel van de gebruiker.

en: Enter Competitor URL
nl: URL van concurrent invoeren

en: The Facebook App ID of the site's app. In order to use Facebook Insights, you must add the App ID to your page. Insights lets you view analytics for traffic to your site from Facebook. Find the App ID in your App Dashboard.
nl: De Facebook app ID van de app van de site. Om Facebook Insights te kunnen gebruiken, moet je de App ID aan je pagina toevoegen. Met Insights kun je analyses bekijken voor verkeer naar je site vanaf Facebook. Zoek de app ID in je app-dashboard.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - Learn more link.
en: Default Taxonomy Object Types are only available for licensed %1$s users. %2$s
nl: Standaardtaxonomie objecttypen zijn alleen beschikbaar voor gelicentieerde %1$s gebruikers. %2$s

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - Learn more link.
en: Default Term Image Source is only available for licensed %1$s users. %2$s
nl: Afbeeldingsbron met standaardterm is alleen beschikbaar voor gelicentieerde %1$s gebruikers. %2$s

en: How to get your Facebook App ID
nl: Hoe je je Facebook app ID kunt opzoeken

en: How to get your Facebook Author URL
nl: Hoe je de URL van je Facebook auteur kunt opzoeken

en: Show Facebook Author
nl: Facebook auteur weergeven

en: How to get your Facebook Admin ID
nl: Hoe je je Facebook beheerder ID kan opzoeken

en: Close and Exit Wizard Without Saving
nl: Sluiten en wizard verlaten zonder wijzigingen op te slaan

en: Learn more about all features
nl: Lees meer over al onze functies

en: Connecting...
nl: Verbinden...

en: Go back to the Dashboard
nl: Ga naar het Dashboard

en: Let's Get Started
nl: Laten we van start gaan

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Welcome to the %1$s Setup Wizard!
nl: Welkom bij de %1$s-installatiewizard!

en: Manually Enter Person
nl: Handmatig persoon invoeren

en: Name
nl: Naam

en: Choose a Person
nl: Selecteer een persoon

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Use the home page title
nl: De titel van de startpagina gebruiken

en: Height
nl: Hoogte

en: Width
nl: Breedte

en: Upload or Select Image
nl: Upload of selecteer een afbeelding

en: Title:
nl: Titel:

en: Archives
nl: Archieven

en: Global Settings
nl: Globale instellingen

en: Social Profiles
nl: Sociale mediaprofielen

en: And many more...
nl: En nog veel meer...

en: See all features
nl: Alle functies bekijken

en: Contact Type
nl: Contact type

en: Import/Export
nl: Import/export

en: Your Social Profiles
nl: Je social media profielen

en: Choose a Contact Type
nl: Selecteer een contacttype

en: Join on Facebook
nl: Voeg ons toe op Facebook

en: See Advanced Settings
nl: Bekijk geavanceerde instellingen

en: Setup Webmaster Tools
nl: Webmaster gereedschap instellen

en: Image Title:
nl: Afbeeldingstitel:

note: Translators: 1 - The current step count. 2 - The total step count.
en: Step %1$s of %2$s
nl: Stap %1$s van %2$s

en: Advanced WooCommerce
nl: Geavanceeerde WooCommerce

note: Translators: 1 - "Pro".
en: Upgrade to %1$s Today
nl: Upgrade vandaag naar %1$s

en: Database Tools
nl: Database gereedschappen

en: Here's what to do next:
nl: Dit zijn de volgende stappen:

en: Finish Setup and Go to the Dashboard
nl: Installatie beëindigen en naar het dashboard gaan

en: Congratulations, your site is now SEO ready!
nl: Gefeliciteerd, je site is nu SEO klaar!

en: Image Alt Tag:
nl: Afbeelding alttag:

en: Term Custom Field Name
nl: Aangepaste veldnaam term

en: Post Custom Field Name
nl: Aangepaste veldnaam bericht

en: Default Term Image Source
nl: Standaard term afbeeldingsbron

en: Default Post Image Source
nl: Standaard bericht afbeeldingsbron

en: Enable Open Graph Markup
nl: Open Graph markup inschakelen

en: Default Social Share Image
nl: Standaard sociaal delen afbeeldingen

en: Use the home page description
nl: Gebruik de beschrijving van de homepagina

en: Image SEO Optimization
nl: Afbeelding SEO optimalisatie

en: Minimum size: 112px x 112px, The image must be in JPG, PNG, GIF, SVG, or WEBP format.
nl: Minimaal formaat: 112px x 112px, De afbeelding moet in JPG, PNG, GIF, SVG, of WEBP format zijn.

en: Select which team or department the phone number belongs to.
nl: Selecteer welk team of departement de eigenaar is van het telefoonnummer.

en: Default Post Facebook Image
nl: Standaard Facebook afbeeldingsbericht

en: Default Term Facebook Image
nl: Standaard term Facebook afbeelding

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: Watch our Guided Tour of %1$s
nl: Bekijk onze begeleide tour van %1$s

en: Read our Step By Step Guide to Improve your SEO Rankings
nl: Lees onze stap voor stap handleiding om je SEO rankings te verbeteren

en: Upgrade to Pro to Unlock Powerful SEO Features
nl: Upgrade naar PRO om de krachtige SEO functies te ontgrendelen

en: Click on the tags below to insert variables into your site name.
nl: Klik op de tags hieronder om variabelen toe te voegen aan de naam van je site.

en: Click on the tags below to insert variables into your home page title.
nl: Klik op de tags hieronder om variabelen in te voegen in je homepagina titel.

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: %1$s %2$s comes with many additional features to help take your site's SEO to the next level!
nl: %1$s %2$s wordt geleverd met veel extra functies om de SEO van je site naar een hoger niveau te tillen!

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s makes it easy to configure your site's SEO settings without the need to hire an expert. And it takes less than 10 minutes too!
nl: %1$s maakt het gemakkelijk om de SEO instellingen van je site te configureren zonder dat je een expert hoeft in te huren. En het duurt nog minder dan 10 minuten!

note: Translators: 1 - Opening bold tag, 2 - Closing bold tag, 3 - Opening bold tag, 4 - Percent between 1-100, 5 - Closing bold tag.
en: %1$sBonus:%2$s You can upgrade your plan today and %3$ssave %4$s off%5$s (discount auto-applied).
nl: %1$sBonus:%2$s Je kun je plan vandaag upgraden en %3$s%4$s besparen op%5$s (korting wordt automatisch toegepast).

en: Click on the tags below to insert variables into your description.
nl: Klik op de onderstaande tags om variabelen in je beschrijving in te voegen.

en: Enter your Facebook Admin ID here. You can enter multiple Facebook Admin IDs by separating them with a comma.
nl: Voer hier je Facebook beheerders ID in. Je kunt meerdere Facebook beheerders ID's invoeren door ze te scheiden met een komma.

en: Choose whether the site represents a person or an organization.
nl: Geef aan of deze site een persoon of een organisatie vertegenwoordigt.

en: The Title of the Page or Site you are Sharing
nl: De titel van de pagina of site die je deelt

en: Video and News Sitemaps
nl: Video en nieuws sitemaps

en: Paste your image URL or select a new image
nl: Plak de URL van je afbeelding hier of selecteer een nieuwe afbeelding

en: Enable this feature if you want Facebook and other social media to display a preview with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
nl: Schakel deze functie in als je wilt dat Facebook en andere sociale medianetwerken een voorbeeld waargave van je pagina met een afbeelding en tekst samenvatting wanneer een link naar je site gedeeld wordt.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: This is what your page configured with %1$s will look like when shared via Facebook. The site title and description will be automatically added.
nl: Dit is hoe je pagina dankzij %1$s eruit zal zien wanneer deze gedeeld wordt op Facebook. De sitetitel en beschrijving worden automatisch toegevoegd.

en: Content Types
nl: Inhoud types

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - "Pro".
en: This feature is only available for licensed %1$s %2$s users.
nl: Deze functie is alleen beschikbaar voor gelicentieerde %1$s %2$s gebruikers.

en: General Facebook Settings
nl: Algemene Facebook instellingen

en: Facebook Author URL
nl: URL Facebook auteur

note: Translators: 1 - Plugin name ("All in One SEO"), 2 - The number of active users, 3 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s is the best WordPress SEO plugin. Join over %2$s Professionals who are already using %3$s to improve their website search rankings.
nl: %1$s is de beste WordPress SEO plugin. Sluit je aan bij meer dan 2.000.000+ professionals die %2$s al gebruiken om de zoekresultaten van hun%3$s site te verbeteren.

en: Welcome
nl: Welkom

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Connect with %1$s
nl: Verbinden met %1$s

en: News Article
nl: Nieuwsartikel

en: Blog Post
nl: Blogartikel

en: Article Type
nl: Artikeltype

en: Schema Type
nl: Schematype

en: None
nl: Geen

en: Custom Fields
nl: Aangepaste velden

en: Title & Description
nl: Titel & beschrijving

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Access Control
nl: Toegangscontrole

en: RSS Content
nl: RSS-content

en: SEO Audit Checklist
nl: Checklist SEO-audit

en: General Sitemap
nl: Algemene sitemap

en: Search Appearance
nl: Weergave zoekmachines

en: Web Page
nl: Webpagina

en: Profile Page
nl: Profiel pagina

en: Collection Page
nl: Verzamel pagina

en: Analytics
nl: Statistieken

en: Additional Site Information
nl: Aanvullende site informatie

en: FAQ Page
nl: FAQ pagina

en: Locations
nl: Locaties

en: Opening Hours
nl: Openingstijden

en: Choose Features
nl: Kies functies

en: Contact Page
nl: Contactpagina

en: Activate Local SEO
nl: Lokale SEO activeren

en: Real Estate Listing
nl: Onroerendgoed lijst

en: Learn more about Local SEO
nl: Meer informatie over lokale SEO

en: Item Page
nl: Itempagina

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables tracking when elements are visible within the viewport with Google Analytics.%1$s%2$s
nl: Dit maakt het mogelijk bij te houden wanneer elementen zichtbaar zijn binnen de viewport met Google Analytics.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables tracking media queries with Google Analytics.%1$s%2$s
nl: Dit maakt het mogelijk om media queries te volgen met Google Analytics.%1$s%2$s

en: Analyze Competitor Site
nl: Site van concurrent analyseren

en: Are you sure you want to leave? you have unsaved changes!
nl: Weet je zeker dat je wil stoppen? Je hebt niet opgeslagen wijzigingen!

en: Smart Recommendations
nl: Slimme aanbevelingen

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This ensures consistency in URL paths reported to Google Analytics.%1$s%2$s
nl: Dit verzekert de consistentie in URL-paden gerapporteerd aan Google Analytics.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables tracking how far down a user scrolls a page with Google Analytics.%1$s%2$s
nl: Hiermee kan worden bijgehouden hoe ver een gebruiker naar beneden scrollt op een pagina met Google Analytics.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables tracking how long pages are in visible state with Google Analytics.%1$s%2$s
nl: Dit maakt het mogelijk om bij te houden hoe lang pagina's zichtbaar zijn met Google Analytics.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables tracking URL changes for single pages with Google Analytics.%1$s%2$s
nl: Dit maakt het bijhouden van URL veranderingen voor enkele pagina's met Google Analytics mogelijk.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables tracking events with Google Analytics.%1$s%2$s
nl: Dit maakt het mogelijk om gebeurtenissen te volgen met Google Analytics.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables tracking outbound forms with Google Analytics.%1$s%2$s
nl: Dit maakt het mogelijk om uitgaande formulieren te volgen met Google Analytics.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables tracking interactions with the official Facebook and Twitter widgets with Google Analytics.%1$s%2$s
nl: Dit maakt het mogelijk om interacties bij te houden met de officiële Facebook- en Twitter-widgets met Google Analytics.%1$s%2$s

en: Webmaster Tools
nl: Webmaster gereedschappen

en: The Local SEO module is a premium feature that enables businesses to tell Google about their business, including their business name, address and phone number, opening hours and price range.  This information may be displayed as a Knowledge Graph card or business carousel in the search engine sidebar.
nl: De lokale SEO module is een premium functie waarmee bedrijven Google over hun bedrijf kunnen vertellen, inclusief hun bedrijfsnaam, adres en telefoonnummer, openingstijden en prijsklasse. Deze informatie kan worden weergegeven als een Knowledge Graph kaart of een zakelijke carrousel in de zijbalk van de zoekmachine.

en: Getting Started
nl: Aan de slag

en: Page Analysis
nl: Pagina-analyse

en: Connect
nl: Verbinden

en: Use Default Settings
nl: Standaardinstellingen gebruiken

en: Sitemap Settings
nl: Sitemapinstellingen

en: default
nl: standaard

en: Redirects
nl: Omleidingen

en: Internal Links
nl: Interne links

en: Social Networks Settings
nl: Instellingen sociale netwerken

note: Translators: 1 - The expiration date of the license.
en: (expires: %1$s)
nl: (vervalt op %1$s)

en: General SEO Settings:
nl: Algemene SEO instellingen:

en: The license key provided is invalid. Please use a different key to continue receiving automatic updates.
nl: De opgegeven licentiesleutel is ongeldig. Gebruik een andere sleutel om automatische updates te blijven ontvangen.

en: An unknown error occurred, please try again later.
nl: Er heeft zich een onbekende fout voorgedaan, probeer later opnieuw.

note: Translators: 1 - The type of license (Individual, Business, Agency), 2 - The expiration date of the license.
en: Your license level is %1$s %2$s
nl: Je licentieniveau is %1$s %2$s

note: Translators: 1 - The type of license (Individual, Business, Agency).
en: Your %1$s plan is active!
nl: Je %1$s plan is actief!

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Enter your license key below to activate %1$s!
nl: Voer hieronder je licentiesleutel in om %1$s te activeren!

en: A valid license key is required in order to enable Pro features and continue to receive automatic updates.
nl: Een geldige licentiesleutel is vereist om de Pro-functies in te schakelen en automatische updates te blijven ontvangen.

en: Deactivate this license key
nl: Deactiveren licentie sleutel

en: Post SEO Settings:
nl: Bericht SEO instellingen:

en: There was an error connecting to the licensing API. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verbinden met de sleutel API. Probeer het later opnieuw.

en: Search Appearance Settings
nl: Zoekweergave instellingen

en: Enable Local SEO on your Site
nl: Lokale SEO op je site inschakelen

en: Feature Manager Settings
nl: Functie beheer instellingen

en: The license key provided is disabled. Please use a different key to continue receiving automatic updates.
nl: De opgegeven licentiesleutel is uitgeschakeld. Gebruik een andere sleutel om automatische updates te blijven ontvangen.

note: Translators: 1 - "embed.ly", 2 - "embed.ly".
en: By default, we try to provide enriched information about your videos. A lot of video services are supported by default. For those services which aren't supported, we can try to retrieve enriched video information using %1$s. If you want to use this option, you'll need to sign up for a (free) %2$s account and provide the API key you receive.
nl: Standaard proberen we verrijkte informatie over je video's te verstrekken. Veel videodiensten worden standaard ondersteund. Voor die diensten die niet worden ondersteund, kunnen we proberen verrijkte video-informatie op te halen met %1$s. Als je deze optie wilt gebruiken, moet je je aanmelden voor een (gratis) %2$s account en de API-sleutel opgeven die je ontvangt.

en: This license key has reached the maximum number of activations. Please deactivate it from another site or purchase a new license to continue receiving automatic updates.
nl: Deze licentiesleutel heeft het maximale aantal activeringen bereikt. Deactiveer het van een andere site of koop een nieuwe licentie om automatische updates te blijven ontvangen.

en: Your license key provides access to updates and addons.
nl: Je licentiecode geeft je toegang tot updates en add-ons.

en: Paste your license key here
nl: Je licentiecode hier ingeven

en: SEO Analysis
nl: SEO analyse

en: Embedly API Key
nl: Embedly API-steutel

en: Wistia Domain
nl: Wistia domein

en: This defaults to your theme's content width, but if it's empty, setting a value here will make sure videos are embedded with the right width.
nl: Dit is standaard ingesteld op de inhoudsbreedte van je thema, maar als het leeg is, zal het instellen van een waarde hier ervoor zorgen dat video's worden ingesloten met de juiste breedte.

en: If you use Wistia in combination with a custom domain, set this to the domain name you use for your Wistia videos. Don't include https: or slashes as they are not needed.
nl: Als je Wistia gebruikt in combinatie met een eigen domein, stel dit dan in op de domeinnaam die je gebruikt voor je Wistia video's. Gebruik geen https: of schuine strepen, want deze zijn niet nodig.

en: Dynamically Generate
nl: Dynamisch genereren

en: Embed
nl: Insluiten

en: Video Embed Settings
nl: Video-insluiting instellingen

en: Content Width
nl: Breedte inhoud

en: Video Sitemap Settings
nl: Video sitemap instellingen

note: Translators: 1 - "FitVids.js".
en: Try to make videos responsive using %1$s?
nl: Probeer video's responsive te maken met %1$s?

en: Allow videos to be played directly on other websites, such as Facebook or Twitter.
nl: Toestaan dat video's direct gespeeld worden op andere sites zoals Facebook of Twitter.

en: This section allows you to manage your video embeds, such as features for Facebook or making them responsive to automatically fit your content width.
nl: Met deze sectie kun je je video-insluitingen beheren, zoals functies voor Facebook, of ze responsive maken om automatisch aan je inhoudsbreedte te voldoen.

en: You can use this section to add any URLs to your sitemap which aren't a part of your WordPress installation. For example, if you have a contact form that you would like to be included on your sitemap you can enter the information manually.
nl: Je kunt deze sectie gebruiken om URL's aan je sitemap toe te voegen die geen deel uitmaken van je WordPress installatie. Als je bijvoorbeeld een contactformulier hebt dat je in je sitemap wil opnemen, kun je de informatie handmatig invoeren.

en: Activate News Sitemap
nl: Nieuws sitemap activeren

en: Learn more about News Sitemaps
nl: Leer meer over nieuws sitemaps

en: Clear
nl: Wissen

en: Type to search...
nl: Typ om te zoeken...

en: Priority Score
nl: Prioriteit

en: Exclude Posts / Pages
nl: Berichten/pagina's uitsluiten

en: Include All Post Types
nl: Alle berichttypes opnemen

en: Publication Name
nl: Publicatienaam

en: Activate Image SEO
nl: AfbeeldingsSEO activeren

en: Activate Video Sitemap
nl: Video sitemap activeren

en: Enable Video Sitemap on your Site
nl: Video sitemap op je site inschakelen

en: Learn more about Image SEO
nl: Meer informatie over afbeelding SEO

en: News Sitemap Settings
nl: Nieuws sitemap instellingen

en: No pages or posts found with that title or ID. Try again!
nl: Geen pagina's of berichten gevonden met die titel of ID. Probeer het opnieuw!

en: Enable Google News Sitemap on your Site
nl: Google News sitemap op je site inschakelen

en: Learn more about Video Sitemaps
nl: Leer meer over video sitemaps

en: Enable Advanced SEO for Images on your Site
nl: Geavanceerde SEO voor afbeeldingen op je site inschakelen

en: Title Attribute Format
nl: Titel attribuut format

note: Translators: 1 - The name of the image attribute ("Title", "Alt Tag", "Caption" or "Description").
en: Click on the tags below to insert variables into your %1$s attribute.
nl: Klik op de onderstaande tags om variabelen in je %1$s attribuut in te voegen.

en: Strip punctuation from image attributes
nl: Verwijder leestekens uit de afbeelding attributen

en: Categories
nl: Categorieën

en: Paginated Content
nl: Gepagineerde inhoud

en: Date Archives
nl: Datum archieven

en: Search Page
nl: Zoekpagina

en: Author Archives
nl: Auteur archieven

en: Your site does not appear in search results
nl: Je site wordt niet weergegeven in zoekresultaten

en: Your site is set to private. This means WordPress asks search engines to exclude your website from search results.
nl: Je site is ingesteld op privé. Dit betekent dat WordPress zoekmachines vraagt ​​om je site uit te sluiten van zoekresultaten.

en: Go to Settings > Reading
nl: Ga naar Instellingen > Lezen

en: Your site appears in search results
nl: Je site wordt weergegeven in zoekresultaten

en: Your site is set to public. Search engines will index your website and it will appear in search results.
nl: Je site is ingesteld op openbaar. Zoekmachines indexeren je site en deze verschijnt in de zoekresultaten.

en: Your Site Title and/or Tagline are blank
nl: Je sitetitel en/of slogan zijn leeg

en: Your Site Title and Tagline are set
nl: Je sitetitel en slogan zijn ingesteld

en: Your Organization Name and/or Logo are blank
nl: Je organisatienaam en/of logo zijn blanco

en: Your Organization Name and Logo are set
nl: Je organisatienaam en logo zijn ingesteld

en: Your Person Name and/or Image are blank
nl: Je persoonsnaam en/of afbeelding zijn leeg

en: Your Person Name and Image are set
nl: Je persoonsnaam en afbeelding zijn ingesteld

en: Go to Plugins
nl: Ga naar plugins

en: Fantastic! By updating to the latest version, you have access to all the latest features, bug fixes and security improvements.
nl: Fantastisch! Door te updaten naar de nieuwste versie, heb je toegang tot de nieuwste functies, bugfixes en beveiligingsverbeteringen.

en: Nofollowed content
nl: Nofollow inhoud

en: Noindexed content
nl: Niet geïndexeerde inhoud

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Your Site Title and/or Tagline are blank. We recommend setting both of these values as %1$s requires these for various features, including our schema markup
nl: Je sitetitel en/of slogan zijn leeg. We raden aan om beide waarden in te stellen, aangezien %1$s deze vereist voor verschillende functies, inclusief onze schema-opmaak

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: An update is available for %1$s. Upgrade to the latest version to receive all the latest features, bug fixes and security improvements.
nl: Er is een update beschikbaar voor %1$s. Upgrade naar de nieuwste versie om de nieuwste functies, bugfixes en beveiligingsverbeteringen te ontvangen.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: The fields below contain important SEO information from %1$s that may effect your site.
nl: De onderstaande velden bevatten belangrijke SEO-informatie van %1$s die van invloed kan zijn op je site.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Great! These are required for %1$s's schema markup and are often used as fallback values for various other features.
nl: Super goed! Deze zijn vereist voor de schema markup van %1$s en worden vaak gebruikt als fallback waarden voor verschillende andere functies.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Your Organization Name and/or Logo are blank. These values are required for %1$s's Organization schema markup.
nl: Je organisatienaam en/of logo zijn blanco. Deze waarden zijn vereist voor de %1$s organisatieschema markup.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Awesome! These are required for %1$s's Organization schema markup.
nl: Geweldig! Deze zijn vereist voor de %1$s organisatieschema markup.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Your Person Name and/or Image are blank. These values are required for %1$s's Person schema markup.
nl: Je persoonsnaam en/of afbeelding zijn leeg. Deze waarden zijn vereist voor %1$s's persoon schema markup.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Awesome! These are required for %1$s's Person schema markup.
nl: Geweldig! Deze zijn vereist voor %1$s's persoon schema markup.

en: Click here
nl: Klik hier

en: RSS Content Settings
nl: Instellingen RSS inhoud

en: By allowing us to track usage data we can better help you because we know with which WordPress configurations, themes and plugins we should test.
nl: Door ons toe te staan ​​gebruiksgegevens bij te houden, kunnen we je beter helpen omdat we weten met welke WordPress configuraties, thema's en plugins we moeten testen.

en: Learn More
nl: Lees meer

en: The last name of the post author.
nl: De achternaam van de auteur van het bericht.

en: Local Business Schema
nl: Lokaal bedrijfsschema

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Local Business SEO
nl: SEO voor lokale bedrijven

en: Go to Settings > General
nl: Ga naar Instellingen> Algemeen

en: LinkedIn Post Inspector
nl: LinkedIn bericht inspecteur

en: State
nl: Provincie

en: Street Address
nl: Straatnaam

en: Publish Date
nl: Publicatiedatum

en: News Sitemap
nl: Nieuws sitemap

en: Access our Premium Support
nl: Krijg toegang tot premium ondersteuning

en: Yes I love it
nl: Ja, ik hou ervan

en: Not Really...
nl: Niet echt...

en: Not Installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Priority Support
nl: Ondersteuning met prioriteit

en: Search Engine Optimization (SEO)
nl: Zoekmachine optimalisatie (SEO)

en: Posts, Pages and custom Post Types only
nl: Alleen berichten, pagina's en aangepaste berichttypen

en: WooCommerce Products only
nl: Alleen WooCommerce producten

en: Limited Support
nl: Beperkte ondersteuning

en: Posts, Pages, custom Post Types + Categories, Tags and custom Taxonomies
nl: Berichten, pagina's, aangepaste bericht typen + categorieën, tags en aangepaste taxonomieën

en: Social Meta (Open Graph Markup)
nl: Sociale Meta (Open Graph Markup)

en: WooCommerce Integration
nl: WooCommerce integratie

en: Yup, we know a thing or two about building awesome products that customers love.
nl: Yep, we weten het een en ander over het bouwen van geweldige producten waar klanten van houden.

en: Not Available
nl: Niet beschikbaar

en: Complete Support
nl: Volledige ondersteuning

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Get the most out of %1$s by upgrading to Pro and unlocking all of the powerful features.
nl: Haal het meeste uit %1$s door te upgraden naar Pro en alle krachtige functies te ontgrendelen.

en: Posts, Pages, Categories and Tags only
nl: Alleen berichten, pagina's, categoriën en tags

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro" string.
en: Get %1$s %2$s and Unlock all the Powerful Features.
nl: Ontvang %1$s %2$s en ontgrendel alle krachtige functies.

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: Activate
nl: Activeren

en: Add Link
nl: Link toevoegen

en: Analyze this page
nl: Deze pagina analyseren

en: Facebook Debugger
nl: Facebook debugger

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: HTML Validator
nl: HTML-validator

en: Over the years, we found that most other WordPress SEO plugins were bloated, buggy, slow, and very hard to use. So we designed our plugin as an easy and powerful tool.
nl: In de loop der jaren vonden we dat de meeste andere WordPress SEO plugins waren opgeblazen, buggy, traag, en zeer moeilijk te gebruiken. Daarom hebben we onze plugin ontworpen als een eenvoudig en krachtig hulpmiddel.

en: Support & Docs
nl: Ondersteuning & documenten

en: CSS Validator
nl: CSS-validator

en: Check links to this URL
nl: Links naar deze URL controleren

en: Mobile-Friendly Test
nl: Mobiel vriendelijke test

en: Give us a 5-star rating!
nl: Geef ons een 5-sterren waardering!

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: Check Google Cache
nl: Google cache controleren

note: Translators: 1 - The marketing site anchor name ("aioseo.com").
en: Plugin installed & activated.
nl: Plugin geïnstalleerd & geactiveerd.

en: Install Plugin
nl: Plugin installeren

en: Join our Community
nl: Word lid van onze community

en: Social meta for Categories, Tags and Custom Taxonomies
nl: Sociale meta voor categorieën, tags en aangepaste taxonomieën

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro" string.
en: Get %1$s %2$s and Unlock all the Powerful Features
nl: Ontvang %1$s %2$s en ontgrendel alle krachtige functies

en: Our goal is to take the pain out of optimizing your website for search engines.
nl: Ons doel is om de pijn uit het optimaliseren van je site te halen voor zoekmachines.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Welcome to %1$s, the original SEO plugin for WordPress. At %2$s, we build software that helps you rank your website in search results and gain organic traffic.
nl: Welkom bij %1$s, de originele SEO plugin voor WordPress. Bij %2$s bouwen we software die je helpt je site te rangschikken in zoekresultaten en organisch verkeer te genereren.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Warning: %1$s has detected other active SEO or sitemap plugins. We recommend that you deactivate the following plugins to prevent any conflicts:
nl: Waarschuwing: %1$s heeft andere actieve SEO of sitemap plugins gedetecteerd. We raden je aan de volgende plugins te deactiveren om conflicten te voorkomen:

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: You're using %1$s - no license needed. Enjoy!
nl: Je gebruikt %1$s - geen licentiecode nodig. Geniet ervan!

en: Link has been inserted.
nl: Er is een link ingevoegd.

en: Pinterest Rich Pins Validator
nl: Pinterest rich pins validator

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - "upgrading to Pro".
en: You're using %1$s. To unlock more features, consider %2$s
nl: Je gebruikt %1$s. Voor het ontgrendelen van meer functies overweeg %2$s

en: Give feedback
nl: Geef feedback

en: I already did
nl: Ik heb het al gedaan

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Ok, you deserve it
nl: Ok, je verdient het

en: Nope, maybe later
nl: Nee, misschien later

note: Translators: This is an action link users can click to open a feature request.
en: Suggest a Feature
nl: Stel een functie voor

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Are you enjoying %1$s?
nl: Geniet je van %1$s?

en: About Us
nl: Over ons

en: never
nl: nooit

en: yearly
nl: jaarlijks

en: hourly
nl: elk uur

en: always
nl: altijd

note: Translators: 1 - "Pro".
en: Upgrade to %1$s
nl: Upgrade naar %1$s

en: Your image's alt tag attribute.
nl: Het alt-tag attribute van je afbeelding.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: We're sorry to hear you aren't enjoying %1$s. We would love a chance to improve. Could you take a minute and let us know what we can do better?
nl: Het spijt ons te horen dat je niet geniet van %1$s. We willen graag een kans om te verbeteren. Kun je even de tijd nemen en ons laten weten wat we beter kunnen doen?

en: That's awesome! Could you please do me a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress to help us spread the word and boost our motivation?
nl: Dat is geweldig! Je kan mij een grote gunst doen en geef het een 5 sterren waardering op WordPress om ons te helpen te verspreiden het woord en het stimuleren van onze motivatie?

note: Translators: 1 - "upgrading to Pro".
en: To unlock more features, consider %1$s.
nl: Misschien wil je %1$s om meer functies te ontgrendelen.

note: Translators: 1 - "50% off".
en: As a valued user you receive %1$s, automatically applied at checkout!
nl: Als gewaardeerde gebruiker ontvang je %1$s, automatisch afgetrokken bij het afrekenen!

en: Person Name
nl: Naam persoon

en: Ad free (no banner adverts)
nl: Advertentie vrij (geen banner advertenties)

en: Organize sitemap entries into distinct files in your sitemap. We recommend you enable this setting if your sitemap contains more than 1,000 URLs.
nl: Organiseer je sitemaprecords in aparte bestanden. We raden je aan om deze instelling in te schakelen indien je sitemap meer dan 1.000 URL's bevat.

en: Reservations
nl: Reservaties

en: Sales
nl: Verkoop

en: Organization Name
nl: Naam organisatie

en: Billing Support
nl: Betalingsondersteuning

en: Technical Support
nl: Technische ondersteuning

en: Customer Support
nl: Klantenondersteuning

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Schema Settings
nl: Schema instellingen

en: Posts
nl: Berichten

en: The page number.
nl: Het paginanummer.

en: year
nl: jaar

en: Page
nl: Pagina

en: Archive
nl: Archief

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Category
nl: Categorie

en: No thanks
nl: Nee, dank je

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Welcome to %1$s
nl: Welkom bij %1$s

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Read the %1$s user guide
nl: Lees onze %1$s-gebruikershandleiding

en: Remind Me Later
nl: Herinner mij later

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Warning: %1$s has detected that you are blocking access to search engines. You can change this in Settings > Reading if this was unintended.
nl: Waarschuwing: %1$s heeft gedecteerd dat je toegang tot zoekmachines blokkeert. Je kunt dit wijzigen onder 'Instellingen > Lezen' indien dit niet de bedoeling was.

en: Temporarily unable to load feed.
nl: Tijdelijk niet in staat om feed te laden.

en: Last name
nl: Achternaam

en: First name
nl: Voornaam

en: Month
nl: Maand

note: Translators: 1 - "WooCommerce", 2 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: We have detected you are running %1$s. Upgrade to %2$s to unlock our advanced eCommerce SEO features, including SEO for Product Categories and more.
nl: We hebben opgemerkt dat je %1$s gebruikt. Upgrade naar %2$s om onze geavanceerde eCommerce SEO functies te ontgrendelen, zoals SEO voor product categorieën en meer.

en: Inactive Plugins
nl: Inactieve Plugins

en: Active Plugins
nl: Actieve plugins

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO).
en: %1$s Debug Info
nl: %1$s debuginfo

en: Exclude Terms
nl: Termen uitsluiten

en: Author Pages
nl: Auteurpagina's

en: Include Custom Fields
nl: Inclusief aangepaste velden

en: This sitemap index contains
nl: Deze sitemapindex bevat

en: URLs
nl: URL's

en: This sitemap contains
nl: Deze sitemap bevat

en: Generated by
nl: Aangemaakt door

en: Enable this option to look for videos in custom fields as well.
nl: Schakel deze optie in om ook te zoeken naar video's in aangepaste velden.

en: this is an XML Sitemap, meant to be consumed by search engines like Google or Bing.
nl: dit is een XML-sitemap, bedoeld voor zoekmachines zoals Google en Bing.

en: Your site title.
nl: De titel van je site.

en: Disallow
nl: Niet toestaan

en: Allow
nl: Toestaan

en: Rule
nl: Regel

en: Exclude Images
nl: Afbeeldingen uitsluiten

en: Exclude Images from your sitemap.
nl: Afbeeldingen niet opnemen in je sitemap.

en: Ensure URL Consistency
nl: URL-consistentie garanderen

en: Track Facebook and Twitter
nl: Facebook en Twitter tracken

en: Track Elements Visibility
nl: Zichtbare elementen tracken

en: Track Media Queries
nl: Mediaqueries tracken

en: Track Page Visibility
nl: Paginazichtbaarheid tracken

en: Track URL Changes
nl: URL-wijzigingen tracken

en: Track Events
nl: Events tracken

en: Track Outbound Forms
nl: Uitgaande formulieren tracken

en: Track Page Scrolling
nl: Track paginascrolling

en: Search Engine Visibility
nl: Zichtbaarheid zoekmachines

en: Site Title
nl: Sitetitel

en: Site Language
nl: Site taal

en: SEO for Categories, Tags and Custom Taxonomies
nl: SEO voor categorieën, tags en aangepaste taxonomieën

en: Advanced support for e-commerce
nl: Uitgebreide ondersteuning voor e-commerce

en: Use Content for Autogenerated Descriptions
nl: Gebruik inhoud voor automatisch gegenereerde beschrijvingen

en: SEO News
nl: SEO nieuws

en: Click here to get
nl: Klik hier om te krijgen

en: Get Started
nl: Aan de slag

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: Dynamically creates the XML Sitemap instead of using a static file.
nl: Genereert de XML-sitemap dynamisch in plaats van een statisch bestand te gebruiken.

en: Analyze
nl: Analyseren

note: Description of the plugin
en: SEO for WordPress. Features like XML Sitemaps, SEO for custom post types, SEO for blogs, business sites, ecommerce sites, and much more. More than 100 million downloads since 2007.
nl: SEO voor WordPress. Functies zoals XML sitemaps, SEO voor aangepaste berichttypen, SEO voor blogs, bedrijfssites, ecommerce sites en nog veel meer. Meer dan 100 miljoen downloads sinds 2007.

en: Block Referral Spam using HTTP
nl: Blokkeer referral spam met HTTP

en: Block Bad Bots using HTTP
nl: Blokkeer bad bots met HTTP

en: Image SEO
nl: Afbeelding-SEO

en: Use Custom Blocklists
nl: Aangepaste blokkeerlijst gebruiken

note: Translators: This is an action link users can click to purchase a license for All in One SEO Pro.
en: Upgrade to Pro
nl: Upgraden naar Pro

note: Translators: This is an action link users can click to open our general documentation page.
en: Documentation
nl: Documentatie

note: Translators: This is an action link users can click to open the General Settings menu.
en: SEO Settings
nl: SEO instellingen

en: License Key
nl: Licentiecode

en: Facebook Admin ID
nl: Facebook beheer ID

en: Facebook App ID
nl: Facebook app ID

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: dynamically
nl: dynamische

en: Add URL
nl: Voeg URL toe

en: Additional Pages
nl: Bijkomende pagina's

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Enable Sitemap Indexes
nl: Sitemap indexering inschakelen

en: monthly
nl: maandelijks

en: daily
nl: dagelijks

en: weekly
nl: wekelijks

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Last Modified
nl: Laatst geüpdatet

en: Post Types
nl: Berichttypen

en: Change Frequency
nl: Wijzig frequentie

en: Active Theme
nl: Actief thema

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: Version
nl: Versie

en: Author
nl: Auteur

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Organization
nl: Organisatie

en: Image
nl: Afbeelding

note: Translators: This is an action link users can click to open our premium support.
en: Support
nl: Ondersteuning

en: Performance
nl: Prestaties

en: Article
nl: Artikel

en: Movie
nl: Film

en: Food
nl: Eten

en: Book
nl: Boek

en: City
nl: Stad

en: Country
nl: Land

en: Sports Team
nl: Sportteam

en: University
nl: Universiteit

en: Actor
nl: Acteur

en: Athlete
nl: Atleet

en: Musician
nl: Muzikant

en: Profile
nl: Profiel

en: Activity
nl: Activiteit

en: Company
nl: Bedrijf

en: Cafe
nl: Café

en: Sports League
nl: Sportcompetitie

en: Include Author Archives in your sitemap.
nl: Voeg auteursarchieven aan je sitemap toe.

en: Include Date Archives in your sitemap.
nl: Voeg datumarchieven aan je sitemap toe.

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
nl: Selecteer welke berichtsoorten in je sitemap voorkomen.

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
nl: Stelt je in staat om het maximale aantal berichten in een sitemap op te geven (max. 50.000).

en: Add Rule
nl: Regel toevoegen

en: Submit
nl: Indienen

en: PHP Max Post Size
nl: PHP max. berichtgrootte

en: PHP Max Upload Size
nl: PHP max. uploadgrootte

en: Scan Now
nl: Nu scannen

en: Social Settings
nl: Sociale Meta-instellingen

en: Article Section
nl: Artikelsectie

en: Automatically Generate Article Tags
nl: Automatische generatie artikeltags

en: Custom Image
nl: Aangepaste afbeelding

en: Post Author Image
nl: Bericht-auteursafbeelding

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: TV Show
nl: Televisieserie

en: Song
nl: Muziek

en: Drink
nl: Drank

en: Landmark
nl: Bezienswaardigheid

en: Public Figure
nl: Publiek figuur

en: Politician
nl: Politiek figuur

en: Director
nl: Directeur

en: Update Options
nl: Instellingen bijwerken

en: Import
nl: Importeren

en: Please wait...
nl: Gelieve even geduld te hebben...

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Save
nl: Opslaan

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit .htaccess
nl: Bewerk .htaccess

en: Video Sitemap
nl: Video-sitemap

en: Edit SEO
nl: SEO bewerken

en: Watch video tutorials
nl: Bekijk onze videohandleidingen

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: No
nl: Geen

en: Cause
nl: Goed doel

en: User Agent
nl: User agent

en: Operating System
nl: Besturingssysteem

en: Getting started? Read the Beginners Guide
nl: Nog geen ervaring? Lees onze Beginnersgids

en: Person or Organization
nl: Persoon of organisatie

en: Export Settings
nl: Instellingen exporteren

en: Object Type
nl: Objectsoort

en: First Available Image
nl: Eerst beschikbare afbeelding

en: PHP Memory Limit
nl: PHP geheugenlimiet

en: PHP Version
nl: PHP versie

en: Twitter Card Type
nl: Soort Twitter kaart

en: Home URL
nl: Startpagina URL

en: Show Twitter Author
nl: Twitter auteur weergeven

en: XML Sitemap
nl: XML-sitemap

en: Person
nl: Persoon

en: PHP IPTC Support
nl: PHP IPTC ondersteuning

en: PHP XML Support
nl: PHP XML ondersteuning

en: Email Debug Information
nl: E-mail debuginformatie

en: Robots.txt Editor
nl: Robots.txt editor

en: .htaccess Editor
nl: .htaccess editor

en: Memory Usage
nl: Geheugengebruik

en: Image from Custom Field
nl: Afbeelding van aangepast veld

en: Run Shortcodes in Description
nl: Voer shortcodes in beschrijving uit

en: Run Shortcodes in Title
nl: Voer shortcodes in titel uit

en: Follow on Twitter
nl: Volg op Twitter

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: MySQL Version
nl: MySQL versie

en: Use Post Tags in Article Tags
nl: Gebruik bericht tags in artikel tags

en: Use Categories in Article Tags
nl: Gebruik categorieën in artikel tags

en: Use Keywords in Article Tags
nl: Gebruik keywords in artikel tags

en: Non-Profit
nl: Non-profit

en: PHP Max Script Execution Time
nl: PHP Max Script uitvoeringstijd

en: PHP Exif Support
nl: PHP Exif ondersteuning

en: Twitter Title
nl: Twitter titel

en: Reset Selected Settings to Default
nl: Herstel geselecteerde instellingen naar standaardinstellingen

en: Website
nl: Site

en: Site Name
nl: Site naam

en: Feature Manager
nl: Functie beheerder

en: Select which Taxonomies appear in your sitemap.
nl: Selecteer welke taxonomieën je in je sitemap wilt opnemen.

en: First Image in Content
nl: Eerste afbeelding in inhoud

en: Directory Path
nl: Folder pad

en: Off
nl: Uit

en: Game
nl: Spel

en: View the Changelog
nl: Bekijk wijzigingslog

en: Default
nl: Standaard

en: Map Settings
nl: Kaartinstellingen

en: Summary
nl: Overzicht

en: System Status
nl: Systeem status

en: Social Media
nl: Sociale media

en: Site Description
nl: Site beschrijving

en: Article Tags
nl: Artikel tags

en: Front Page
nl: Voorpagina

en: Description
nl: Beschrijving

en: Title
nl: Titel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Autogenerate Descriptions
nl: Beschrijvingen automatisch genereren

en: Track Outbound Links
nl: Track uitgaande links

en: Display Advertiser Tracking
nl: Advertiser Tracking weergeven

en: Additional Domains
nl: Bijkomende domeinen

en: Anonymize IP Addresses
nl: IP-adressen anonimiseren

en: Track Multiple Domains
nl: Track meerdere domeinen

en: Tracking Domain
nl: Trackingdomein

en: Google Analytics ID
nl: Google Analytics-ID

en: No Pagination for Canonical URLs
nl: Canonical URL's niet pagineren

en: Description Format
nl: Beschrijving vormgeving

en: Paged Format
nl: Formaat titel gepagineerde pagina's

en: Manage Google Analytics
nl: Beheer Google Analytics

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: Exclude logged-in users from Google Analytics tracking by role.%1$s%2$s
nl: Sluit aangemelde gebruikers uit van Google Analytics op basis van hun rol.%1$s%2$s

en: Exclude Users from Tracking
nl: Gebruikers uitsluiten van tracking

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables support for the Display Advertiser Features in Google Analytics.%1$s%2$s
nl: Dit schakelt ondersteuning voor de Display Advertiser Features-functie in Google Analytics in.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables support for IP Anonymization in Google Analytics.%1$s%2$s
nl: Dit schakelt de ondersteuning voor de anonimisering van IP-adressen in Google Analytics in.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: Use this option to enable tracking of multiple or additional domains.%1$s%2$s
nl: Schakel deze optie in om het tracken van meerdere of bijkomende domeinen in te schakelen.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: Add a list of additional domains to track here. Enter one domain name per line without the http://.%1$s%2$s
nl: Geef hier een lijst van bijkomende domeinen in die je wilt tracken. Geef één domeinnaam per regel in, zonder het http://.%1$s%2$s

en: Use Tags for Meta Keywords
nl: Gebruik tags voor meta keywords

en: Use Categories for Meta Keywords
nl: Gebruik categorieën voor meta keywords

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables support for the Enhanced Ecommerce in Google Analytics.%1$s%2$s
nl: Dit schakelt de ondersteuning in voor de Enhanced Ecommerce in Google Analytics.%1$s%2$s

en: This string gets appended to the titles and descriptions of paginated pages (like term or archive pages).
nl: Deze string wordt toegevoegd aan de titels en beschrijvingen van gepagineerde pagina's (zoals term- of archiefpagina's).

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables support for the Enhanced Link Attribution in Google Analytics.%1$s%2$s
nl: Dit maakt ondersteuning mogelijk voor de Enhanced Link Attribution in Google Analytics.%1$s%2$s

en: Pinterest Site Verification
nl: Pinterest site verificatie

en: Enhanced Link Attribution
nl: Verbeterde link toeschrijving

note: Translators: 1 - "http://", 2 - HTML line break tag, 3 - A link to our documentation.
en: Enter your domain name without the %1$s to set your cookie domain.%2$s%3$s
nl: Voer je domeinnaam in zonder de %1$s om je cookie domein in te stellen.%2$s%3$s

en: Home Page Settings
nl: Homepage instellingen

en: title attributes
nl: titel attributen

en: Network Settings
nl: Netwerk instellingen

en: Check this if you want your tags for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
nl: Kruis dit aan indien je wil dat de tags voor een specifiek bericht gebruikt worden als meta-trefwoorden voor dit bericht (als aanvulling op eender welke trefwoorden die je reeds hebt opgegeven).

en: This option allows you to toggle the use of Meta Keywords throughout the whole of the site.
nl: Deze optie stelt je in staat het gebruik van meta-trefwoorden op je volledige site in- of uit te schakelen.

en: Check this if you want your keywords on your Posts page (set in WordPress under Settings, Reading, Front Page Displays) and your archive pages to be dynamically generated from the keywords of the posts showing on that page. If unchecked, it will use the keywords set in the edit page screen for the posts page.
nl: Vink dit aan indien je wil dat de keywords op je berichtenpagina (ingesteld via WordPress > Instellingen > Lezen > Startpagina) en je archiefpagina's automatisch gegenereerd worden met behulp van de keywords die aangetroffen worden in de berichten op die pagina. Indien uitgevinkt worden de keywords gebruikt die werden ingesteld in het bewerkingsscherm van de berichtenpagina.

en: Check this if you want your categories for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
nl: Kruis dit aan indien je wil dat de categorieën voor een specifiek bericht gebruikt worden als meta keywords voor dit bericht (als aanvulling op eender welke keywords die je reeds hebt opgegeven).

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Track Blocked Bots
nl: Track geblokkeerde bots

en: Referer Blocklist
nl: Referrer zwartelijst

en: User Agent Blocklist
nl: Blokkeerlijst voor user agents

note: Translators: 1 - The IP address. 2 - The referer.
en: Blocked bot with IP %1$s -- matched referer %2$s found in blocklist.
nl: Geblokkeerde bot met IP %1$s -- komt overeen met verwijzer %2$s gevonden in de blokkeerlijst.

note: Translators: 1 - The IP address. 2 - The user agent.
en: Blocked bot with IP %1$s -- matched user agent %2$s found in blocklist.
nl: Geblokkeerde bot met IP %1$s -- overeenkomende gebruiker agent %2$s gevonden in blokkeerlijst.
